اپلیکیشن های گردشگری تایلند

مسافرانی که با خرید تور گردشگری تایلند پاتایا، به این شهر سفر می کنند، لازم است قبل از سفر، کمی مطالعه کنند تا با آگاهی بیشتری عازم این شهر و کشور شوند. به عنوان مثال بهتر است که مسافران قبل از سفر، با چند اپلیکیشن کاربردی آشنا شوند تا سفر برایشان آسان تر شود.

در سفر با تور تایلند، کدام اپلیکیشن ها را نصب کنید بهتر است؟

گت استوکت (Get Stoked) برای تایلند

اولین اپی که در سفر به تایلند به شما معرفی می کنیم، گت استوکت نام دارد. این اپلیکیشن به مسافران کمک می کند تا به راحتی به جای جای تایلند سفر کنند و به بهترین شکل برنامه ی سفر خود را مدیریت کنند. وظیفه ی این برنامه، نشان دادن مکان های گردشگری به مسافران است. جالب است بدانید که این اپلیکیشن را زوجی جهانگرد طراحی کرده اند که بیستر از یکسال از زندگی خود را در تایلند گذراندند و به دیدنی های آن بسیار آشنا هستند.

ایکس ای کارنسی (XE Currency)

همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست، شما با کمک این اپلیکیشن می توانید به راحتی از به روزترین نرخ ارزها آگاهی یابید. مسلما به هر کشوری که بخواهید سفر کنید، میبایست پول مخصوص به آن کشور را با خود به همراه داشته باشید تا به مشکل برنخورید.

می پرند. با این اپلیکیشن فقط در چند کلیک می توانید هر واحد پولی ای را که بخواهید تبدیل کنید و از به روزترین نرخ ارزها آگاه شوید.

فقط در عرض چند ثانیه می توانید از میان واحدای پولی بیشمار، واحد پولی ای که می خواهید را انتخاب کنید آن هم بدون این که لازم باشد تا زحمت خاصی به خود بدهید و مسافتی را طی کنید.

اسکای اسکنر (Skyscanner)

یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در سفر، نرم افزاری برای مقایسه ی قیمت های پرواز است. این که بدانید چه پروازی با چه قیمتی و چه ساعتی انجام می شود بسیار مهم است، چرا که می توانید به راحتی بلیت مورد نظرتان را خریداری کنید. کار با این اپ بسیار آسان است و محیط فوق العاده ای دارد که بدون دردسر شما با به هدفتان می رساند. حتی می توانید به راحتی بلیط هواپیمای ارزان را به مقصد مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید.

گوگل ترنسلیت (Google Translate)

شاید دیگر لازم به گفتن نباشد که این نرم افزار می تواند به شما در برقراری راحت تر ارتباط با مردم این کشور کمک شایانی کند. این اپ را شاید بتوان کاربردی ترین اپلیکیشن مخصوص سفر دانست. مخصوصا اگر وارد رستورانی شوید و با منویی رو به رو شوید که هیچی از آن نمیدانید.

فود پاندا (Food Panda)

درست است که با سفر به تایلند شما احتیاجی به گشتن به دنبال رستوران های مختلف ندارید، چرا که غذاهای خیابانی فوق العاده مرتبا به شما چشمک می زنند، اما شاید بد نباشد که این نرم افزار را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید. مثلا شاید دوست داشته باشید در هتل محل اقامتتان بنشینید و غذایی سفارش دهید، آن هم با چند کلیک ساده.

همانطور که دیدید، شما می توانید با داشتن این نرم افزار ها راحتی سفر خود را تضمین کنید و با اطمینان بیشتری به کشوری غریب سفر کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.