نژاد انسان

تفاوت انسان و میمون

ریشه انسان در علوم آکادمیک و غیر آکادمیک پیگیری میشه،چه در باستانشناسی، پزشکی، شیمی،فیزیک،ریاضی و چه در علوم هوافضا و یوفولوژی و فضانوردی باستانی.

محققین با بررسی عمیق در ادیان و روایات اونا، مخصوصا در یهودیت، مسیحیت،بودا و زرتشت تونستن به واقعیتهایی برسن و چهره سالمتری از گذشته رو طراحی کنن.دسته دوم محققین به موازات کسانی که در ادیان برای یافتن ریشه انسان پژوهش میکنن،در روایات ، ادبیات و لیتراتور. و حماسه ها این کار رو انجام میدن،مثل شاهنامه فردوسی،یونان باستان و مصر.

اینکه انسان تنها موجود هوشمند هستی نیست امروزه دیگه مورد بحث نیست، بماند که در سیستمهای آموزشی عمومی هنوز رو تنها بودن انسان تاکید میشه ولی خوب میدونید که برای خام نگه داشتنش هست.

بحث امروز بیشتر روی ارتباط بین ذات انسان و ذات موجودات هوشمند دیگری است که قبلا روی زمین بوده اند، آیا همه از یک نوع هستند یا نه، و هر کدام بعد از انقراض دیگری پاگرفته یا به زمین آورده شده،و اینکه چه تفاوتی از نظر اسپیریتوال و ذهنی با هم دارن این موجودات هوشمند،همگی یک منبع ذهنی دارن و یا منابع مختلفی هست که کالبد نوری و ذهنی این موجودات بهش وصل هست یا بوده.

موجودات هوشمند زمین به نژادها و زمانهای مختلفی از نظر فیزیکی تقسیم میشن،از نظر ذهنی میشه فقط منابع اونا رو تفکیک کرد و قابل زمانبندی نیست،چون ذهن برتر فرای زمان قرار میگیره و ابتدا و انتها نداره،به همین علت هم هست که میگین مرگ برای انسان وجود نداره.

قطب جنوب یا آنتارکتیس یکی از مکانهایی هست که نقطه عطف این تئوریها یا واقعیتهاست،در اساطیر یونانی خیلی جایگاه بالایی داره این منطقه.

نژادها و حاکمان مختلفی به زمین ربط داده میشن،پلارین،هوپربورر،لموریا،آتلانتها،آریانی،مروویانها،پارادیسیها،آنوناکیها،پلیادینها،آگارتا،سانتینر و زِتاس یا همون گِرِی از جمله حاکمان و نژادهای هوشمند هستند.

جدا از خوب یا بودن این نژادها،همگی یک نقطه مشترک دارن،اونم تسلط بر بُعد سوم ذهنی و حضور در ابعاد بالاتر هست.وقتی در مورد اینها تحقیق میکنیم میبینیم فیزیک انسان موضوع مهمی نیست بلکه ذهن برتر(سوپر اِگ‌) انسان هست که در بین اینها مطرح هست.

چیزی که امروزه هم شاهدش هستیم تمام سیستمهای کنترلی و هدایتی مستقیما ذهن انسان رو هدف میگیرن. تو چندتا پست این نژادها رو طبق اساطیر یونانی و شاهنامه فردوسی عزیز و یافته های خارج از زمین چه از زباله های سیار در مدار و یافته های روی اجرام آسمانی دیگر و چه یافته های باستانی تشریح میکنم،چه درون زمین،چه روی زمین و چه خارج از زمین و یا در جهان و بعد دیگر. #کاوه_سیبکی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *