نظریه عرفانی نفوذ بیگانگان(عهد باستان)

علا ئم ربوده شدگان توسط بیگانگان

متون باستانی کتابخانه نگ حمادی

مطرح شده توسط جان لامب لاش

پس از انتشار پدیده ی بیگانگان و بشقاب پرنده ها در سال ۱۹۴۷ در بین مردم نظریات و گمانه زنی ها درباره نفوذ بیگانگان در بین مردم شایع شد.اما در بین این نظرات مطرح شده پس از این سالها نظریه ای هست که در این میان پدیدار نیست .اما قدمت آن به ۱۶۰۰ سال پیش از انتشار عمومی این پدیده در میان مردم میرسد.

بطور دقیق شواهدی از این نظریه آن را اثبات میکند.کشفهایی که در ماه دسامبر سال ۱۹۴۵ در مصر صورت گرفت آن را روشن میکند.

در آن سال محقق فرانسوی ژان دورس یک انبار از متون کهن عرفانی را  در (نق حمادی)شناسایی  کرد.متون عرفانی متونی هستند که در دانشگاه های مسیحی درباره جنبه راز آلود دین مسیحت تدریس میشوند.اما در این متون کشف ظشده درباره آموزه های مسیحی مانند روز رستاخیز و قوانین مجازات های الهی بحث شده و سرگذشت عرفایی با ایمان واقعی که سرکوب شدند بیان شده.اما نکته عجیب اینجاست که قدمت این متون کشف شده به سالهای قبل ازمیلاد مسیح میرسد !!! و جالب اینجاست پس از کشف این متون بسیاری از مراکز آموزشی رازهای گمشده ی خود را یافتند و در سال ۱۹۴۷ دانش های خود را به روز کردند.

چشم انداز عرفانی در این متون از این قرار است؛

عرفان یا شناخت درونی علمی است که انسان از قدیم بدنبال آن بوده و با استفاده از سحر و جادو یا یوگا و تمرکز ویا مصرف مواد روان گردان خاص به مهارت های عجیبی دست می یافته مثل روشن بینی از راه دور یا روشن شنوی و قدرتهایی مانند سیدهی ها که همان شاگردانی هستند که از طریق یوگا به ادراک میرسند.

عرفان یوگایی علوم ادراکی آمیخته با فراروان شناسی است که در اوج آن عارف به یک چشم انداز وسیع از جهان میرسد که همه جهان در درون الهه زن به نام سوفیا توسعه یافته.

در عرفان کشف شده گزارشاتی از تجربه رویارویی با موجوداتی بنام آرکون ها است.در این متون توضیح میدهد که این موجودات در مراحل اولیه تشکیل منظومه شمسی قبل از تشکیل زمین به وجود آمدند .

آرکون ها ساکن منظومه شمسی هستند این قلمرو آنهاست اما در روی زمین مزاحم به حساب می آیند! جالبه توجه است که این نظریه با دیدگاه ژاک واله که مدعی است بیگانگان متعلق به این قلمرو هستند بسیار نزدیک است.

ژاک واله همچنین میگوید بیگانگان از طریق کنترل ذهن انسان را فریب میدهند و این دقیقا همان چیزی است که دراین متون درباره آرکون ها گفته شده(ARCHONS).

تاکتیک اصلی آنها ویروس های فکری و ایدئولوژی های کاذب و شبیه سازی است.

آرکون ها طیف گسترده ای دارند عرفا آنها را دو گروه طبقه بندی کردند.گروه درندگان که موجودات بدخواه هستند و گروه دیگر موجودات خیرخواه یا خنثی نسبت به بشریت و انسانها.

توصیف های فیزیکی از آرکون ها دو نوع ذکر شده؛

نوع اول نوع نوزاد یا جنین

نوع دوم دراگونها یا خزندگان(این توصیفات مناسب خاکستری ها و رپتالین
ها و ای تی هاست

اما واقعا این متون چقدر شگفت انگیز اند که اسراری را حتی قرن ها قبلاز میلاد مسیح در خود جای دادند. چه شگفت انگیز نظریه وجود کیهان و حتی جزییاتی دقیق مثل آرکون ها را در
برگرفته!!!

اما آن چیزی که از ما میخواهند چیست؟عرفا آموخته اند که آنها از حس حسادت و ترس در ما تغذیه میکنند و مهمتر از همه اینکه آنها میکوشند تا مارا از تحول درونیو دعا و نور درونی و هوش الهی درون دور نگه دارند.و آنچه واقعا حیرت انگیز است و روشن است نظریه پذیرفته شدن نفوذ بیگانگاندر زمین و شیوه های مقاومت در برابر آنهاست که واقعا به مراتب کامل تر و پیچیده تر از نظریات امروزی است.

بطور خلاصه باستان شناسان اسراری از ۲۰۰۰ سال پیش تا کنون را در اروپا و شرق مدیترانه کشف کردند که نظریات بیگانگان پذیرفته شده بوده.جایی که ما در سال ۱۹۴۷ به آن رسیدیم و تازه اولین قدم را برداشتیم و واقعا نده دار است که این اسناد چگونه مربوط به دنیای ما است!؟ و مهمتر اینکه ما چگونه به این اسناد ربط داریم!؟

البته دانشمندان معدودی نظریه عرفان این متون را تحلیل کردند.یکی از آنها نیگل کرنر (Nigel Kerner) است که در کتابی بنام آهنگ خاکستری ها (The Song of the Greys)درباره آنها بحث کرده.

او متون نگ حمادی را فقط متونی عادی و در حال عبور از زمان میداند و به عنوان یک نوشته عرفانی درباره آرکون ها از نظر او استادانه نیستند.مسئله ی دخالت بیگانگان در ژنوم انسانی را ادعایی بیان میکند که در برابر تجزیه تحلیل های عرفانی بی پایه و اساس است.

اما بر اساس متون باستانی آرکون ها نمیتوانند به ساختار ژنیکی خودشان دسترسی پیدا کنند اما در آن مداخله های جعلی انجام میدهند واین نظریه با توجه به سردرگمی بشر در این دوران مدرن میتواند نظریه بسیار خوب و واقعی باشد.

نظریه میگوید آرکون ها ما را وادار به تصور به جز هایی میکنند که حقیقت ندارند و باور به چیز هایی که درست نیستند.اما تاکیید منحصر به فرد این متون بر الهه سوفیا است.که پیام آور و الهام بخش در عرفان آنهاست.

آنها همچنین در نظر گرفته بودند که روزی ممکن است انسان ها و آرکون ها در کنار یکدیگر با صلح و آرامش در زمین قرار گیرند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *