یگانگی روح و روان زن و مرد

چگونه بفهمیم یک زن مارا دوست دارد؟

خداوند زن و مرد را از یک گل آفریده است. پس اگر چه دو فرد مختلف زن و مرد هستند اما با هم یکی می شوند و این یگانگی است که روح و رون هر دو را آرامش می بخشد.

شاید در بخش انرژی به آن باید توجه می شد که دریافت و خروج انرژی محیط زیست عامل سلامت و بهداشت تن و روان است و یکی شدن انرژی دفع شده با انرژی جذب شده زن و مرد که بارهای متفاوت الکتریکی دارند آنان را به یکدیگر جذب می نماید.

 مردان که برون گرا هستند در مقابل زنان که درون گرا هستند این یگانگی را تجربه خواند کرد. زن و مرد همانند و همگون یکدیگر ساخته شده اند پس از یکی شدن در عشق و محبت و دوستی به همسری می رسند.

این کلمه همسری بسیار واژه گویایی است که بیان گر آن است که از جان یکی و از تن جدایند. تجربه کردن این یگانگی و یکی شدن داستانی است که طبیعت برای سلامت و بهداشت تن در انسان ودیعه گذاشته به هیچ وجه از آن غافل نشوید.

مرد را مثبت و زن را منفی نیانگارید مردا را خشن و زن را نرمش پذیر نخوانید و اگر مردان به تمایلات جنسی بیشتر می پردازند برای این است که از این راه دوستی و محرم بودن خویش را به زنان نشان دهند و خانمها در مقابل این محرمیت و یکی بودن را احساس و روانی می دانند و از جمع این دو است که یک واحد دوست داشتنی زوجین حاصل می شود.

هر چه عمق این احساس و محرمیت بیشتر و بیشتر شود لذت های جنسی و شهوانی هم بیشتر خواهد شد و پایه های مستحکم خانواده بر این بنا استوار می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *