وقایع بی توضیح “بنینگتون” وپرونده ی ناپدید شدن و ربوده شدن ناشناخته ی آدم ها

علا ئم ربوده شدگان توسط بیگانگان

آخرین باری که کسی در شهر کوچک بنینگتون در ایالت “ورمونت” امریکا به نحو اسرارآمیزی گم شد ، ۲۸ اکتبر سال ۱۹۵۰ بود.. شاید پژوهش کنندگان شکاکی نیز وجود داشته باشند ولی برای اهالی این شهر قضیه آن قدر جدی بوده است که آنان در سال ۲۰۰۰ پنجاهمین سال وقوع این حادثه را با مراسم بسیار خاص و بزرگی برگزار کردند.
توقف این حوادث را جشن گرفتند.

آخرین قربانی وقایع بنینگتون ، فریدا النگر نام داشت. او در روز حادثه برای پیاده روی به بیابان های اطراف شهر رفته بود. که بی هیچ اثر و نشانه بازمانده ، ناگهان ناپدید شد..

جست و جو برای یافتن کوچک ترین ردی از فریدا تا هشت ماه به هیچ نتیجهای نرسید. ولی در ماه می سال ۱۹۵۱ جسد او را سالم و بدون اثری از تجزیه و فساد ، در حالی که همان لباسهای روز راهپیمایی را به تن داشت ، در همان نقطه که ناپدید شده بود یافتند.. همه چیز و همه گمانه زنی ها به روی سفر او به ابعاد دیگر دلالت داشت!!

بررسی جسد هیچ دلیلی که بتوان بر اساس آن علت مرگ را دریافت، به دست نداد.

شانزده روز قبل از ناپدید شدن فریدا النگر ، پسربچه هشت سالهکای به نام”پل جپسون” هنگام بازی در محوطه بیرون خانه مفقود شده بود کهدیگر هیچ اثری از او به دست نیامد. از میان سایر وقایع این شهر میتوان به حادثه ناپدید شدن مسافر یک اتوبوس در حضور چهارده سرنشین دیگر در سال ۱۹۴۹ و مفقود شدن یک دانش آموز هیجده ساله به نام “پائوال ولدن” در اول دسامبر ۱۹۴۶ اشاره کرد.

که در این ناپدید شدن ها هرگز و هرگز دلیلی برای ناپدید شدن شان پیدا نشد و تا حالا هیچ ردی از آنها به جا نمانده !!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *