ارتعاش کلمات بر زندگی ما تأثیر مستقیم دارد

ارتعاش مثبت

ارتعاش مثبت

علم فیزیک کوانتوم قانونی به نام قانون ارتعاش دارد که بیان می‌کند هر چیزی که در این جهان وجود دارد از خود ارتعاشی با فرکانسی خاص ساطع می‌کند. در این مقاله قصد داریم در مورد ارتعاش کلمات یا کلام صحبت کنیم. ارتعاشی که به شما کمک می‌کند به خواسته‌هایتان برسید.

قانون ارتعاش کلمات چگونه عمل می‌کند؟

هر فکر، احساس و کلمه‌ای در این دنیا از خود ارتعاشی ساطع می‌کند.

کلمات نیز قاعده‌ای که قانون ارتعاش بیان می‌کند، مستثنا نیستند. در واقع هر کلمه‌ای که بر زبان آورده می‌شود از خود ارتعاشی ساطع می‌کند. افکار، صدا‌ها و احساسات نیز دارای ارتعاش‌هایی با فرکانس مشخص هستند.

با توجه به قانون ارتعاش کلمات باید در انتخاب کلمات خود برای مکالمات روزمره دقت بیشتری داشته باشید. یکی از مهم‌ترین مکالمات روزمره، مکالمه شما با خودتان است. انتخاب کلمات مثبت در این مکالمت اهمیت بسیاری دارد. استفاده از انرژی ارتعاش کلمات در جهت رشد می‌تواند تحولات عمیقی را در زندگی ما ایجاد کند.

متاسفانه قانون ارتعاش و ارتعاش کلمات به اندازه قانون جذب معروف نیستند. اما این قانون در واقع پایه و اساس قانون جذب را تشکیل می‌دهند. ارتعاش در قانون جذب به معنای هم فرکانس شدن با رویاها و خواسته‌ها است. احساسات، افکار و کلمات ما ارتعاشات ساطع شده از ما را تشکیل می‌دهند. وقتی این ارتعاشات مثبت و همسو با آرزو‌های ما باشند باعث می‌شوند تا به اهدافمان برسیم و آن‌ها را به دست آوریم. در مقابل در صورتی که احساسات و افکار منفی داشته باشیم باعث می‌شود در پی آن کلماتی با ارتعاش منفی بر زبان بیاوریم. با این کار به صورت ناخواسته اتفاقات ناخوشایند و حوادث نه چندان مطلوب را به سوی زندگی خود جذب می‌کنیم. حوادثی که تصور می‌کنیم ناخواسته برای ما اتفاق افتاده‌اند، اما در واقع ذهن ما آن‌ها را جذب کرده‌ است.

قدرت ارتعاش کلمات بر ذهن و باورهای ما

باور کنید یا نه کلمات قدرت بسیار زیادی دارند. قدرت کلمات از ارتعاشات آن‌ها سرچشمه می‌گیرد. هرگز قدرت کلام را دست کم نگیرید. کلام، افکار و احساسات ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. شما با استفاده از ارتعاش کلمات مثبت می‌تواند افکار و باورهای خود را به سوی خواسته‌هایتان هدایت کنید. بیایید با یک مثال این موضوع را بیشتر توضیح بدهیم. تصور کنید در خیابان قدم می‌زنید و فردی به شما می‌گوید روی لباستان لکه‌ای وجود دارد. شما نگاه می‌کنید، اما لکه را نمی‌بینید. اگر تا شب تمام افراد به شما بگویند که لکه‌ای روی لباس شما وجود دارد، کم‌کم به این باور می‌رسید که لکه وجود دارید ولی شما آن را نمی‌بینید! کلام می‌تواند روی باورها و ذهن شما تأثیر مستقیم داشته باشد.

روش‌های استفاده از قدرت ارتعاش کلمات

کلمات قدرت بسیار زیادی دارند.

در این بخش راه‌های ساده‌ای را برای استفاده از ارتعاش کلام بیان می‌کنیم.

  • نیمه پر لیوان را در نظر بگیرید.

همیشه بر نعمت‌ها و موهبت‌هایی که در زندگی دارید متمرکز باشید. تمرکز بر داشته ها آنها را افزایش می‌دهد. شکرگزاری را در کلام روزانه خود جای دهید. همچنین بابت هر لطفی که دوستانتان به شما می‌کنند سپاسگزار باشید.

  • به کلماتی که بر زبان می آورید دقت کنید.

همه ما در طول روز بر حسب عادت کلمات منفی را به زبان می‌آوریم. ارتعاش کلمات منفی ما را با اهدافمان هم فرکانس نمی‌کند.  برای مثال در یک احوالپرسی ساده ممکن است به جای جمله‌ی “خوب هستم ” از جمله‌ی “بد نیستم” استفاده کنید. ارتعاش کلمه بد، هماهنگ با خواسته‌های مثبت و حال خوب نیست. بنابراین استفاده از آن در مکالمات اصلاً مناسب نیست. به جای جمله بد نیستم و جملاتی از این دست از جملات مثبت مثل “عالی هستم” استفاده کنید. با مرور زمان و با به زبان آوردن کلمات با ارتعاش ذهنی مثبت احساسات مثبت و بهتری را به زندگی خود جذب خواهید کرد.

  • مراقب خودتان باشید!

کلماتی که در مکالمه با خودتان استفاده می‌کنید، اهمیت خیلی زیادی دارند. زمانی که به خودتان می‌گویید نمی‌توانید کاری را انجام دهید، دیگران ده بار باید به شما بگویند می‌توانید تا اثر آن را خنثی کنند! همیشه از ارتعاش کلام مثبت در مکالمه با خودتان استفاده کنید.

به عنوان توصیه آخر، به مدت چند روز روزه کلام مثبت بگیرید! مراقب باشید در مورد هیچ نکته منفی صحبت کنید. تأثیر آن را به زودی در زندگی روزمره مشاهده خواهید کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *