به فعالیت فکر کنید نه ورزش

ورزش

کلمه  ورزش برای بیشتر مردم چندان مورد علاقه نیست. این کلمه کار زیاد با لذت کمی را القا می کند مانند بیرون بردن زباله ها یا مرتب کردن تختخواب، ورزش چیزی است که به سرعت آن را تحمل و کامل می کنید. کلمه ی ورزش مرتبط با عرق ریختن و حمامی طولانی است حداقل قسمت آخر جالب است.شاید فکر کنید که ورزش چیزی است خارج از فعالیت های روزمره ی شما. اما یک روش بهتر، فکر کردن در مورد هدف تناسب اندام و جایگزین کردن کله ی فعالیت به جای ورزش است.

کلمه  تبادل، بیش از حد معناشناسی است. هر گونه افزایش میزان فعالیت جسمی (هوازی یا غیرهوازی)، هر گونه سفت شدگی یا کشش عضلات به طور مثبت با حالت سلامت فیزیکی تان در ارتباط است و چه کسی گفته که ورزش باید در سالن ورزشی باشد یا در یک زمین ورزشی با وسایل ورزشی؟ بسیاری از مردم این باور غلط را دارند که برای ورزش بایستی درگیر ورزش های سنگین شد به باشگاه رفت یا امکانات خاصی را یافت. این طور نیست.

همه ی ما می دانیم که پس از یک روز سخت کاری یا مراقبت از کودکان فرصت پوشیدن لباس ورزشی و وزنه زدن یا شش کیلومتر دویدن کم است. خوشبختانه مجبور نیستید چنین کاری کنید راهکار آن است که روش های طبیعی موجود برای انجام فعالیت ها را که در دسترس هستند و به راحتی با سبک زندگی و کار شما هماهنگ می شوند بیابید.

ورزشی که به طور هوشمندانه ای در فعالیت های فیزیکی روزمره تان استفاده شده در نزدیکی شماست. قسمت مشکل تشخیص آن در صورت برخورد است.

هیچ گاه یکباره مشغول یک برنامه یا ورزش نشوید. شاید فکر شما آماده ی آن تغییر باشد اما بدنتان نیاز به زمان بیشتری برای عادت به آن ایده داشته باشد. این راهکار در صورتی که در گذشته زندگی بی تحرکی داشته اید بیشتر اهمیت می یابد. ابتدا با پزشک تان مسئله را چک و سپس آرام شروع کنید و به مرور به زمان و انرژی ای که صرف می کنید، بیفزایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *