این سیگنال وجود موجودات فضایی را تایید کردند!

آسمان شب در 4 میلیارد سال بعد

دانشمندان بعد از ساخت هوش مصنوعی ای که قادر به ثبت سیگنال های خارج از کهکشان راه شیری بود، با نتیجه عجیبی روبرو شدند.

 وجود یا عدم وجود موجودات فضایی همواره یکی از پر حاشیه ترین سوالاتی است که به همراه از چندین قرن گذشته تا هم اکنون همراه انسان بوده که هنوز هم اطلاعات دقیقی از این موجودات فضایی در رسانه ها یا منبعی معتبر به ثبت نرسیده است. اما این در حالی است که گفته می شود موجودات فضایی در منطقه ۵۱ ایالات متحده حضور دارند و توسط محققان بررسی می شوند و هیچ تاییدیه ای از آن منتشر نمی شود.

مستندات مختلفی هم وجود دارند که بیانگر وجود موجودات فضایی می باشند که برخی آنرا کاملا واقعی و برخی کاملا ساختگی می دانند که توسط برنامه های مختلف ساخته شده و در رسانه های مجازی به شدت دیده می شوند و بار روانی وجود موجودات فضایی در میان یوزرهای مختلف، ایجاد می شود.

اما یک هوش مصنوعی اخیرا توسط دانشمندان برای کشف و تجزیه و تحلیل سیگنال های اسرار آمیز خارج کهکشان راه شیری تولید شد و توانست در اولین بررسی خود کشف عجیبی انجام دهد. فلش های کوچکی که مشاهده می کنید به نام ” fast radio bursts ” می باشند که فقط چند میلی ثانیه طول می کشد و ثبت آنها بشدت کار سخت و دشواری است.

دانشمندان هنوز علت دقیق ضربان قوی و قدرتمند در تصویر را مطلع نیستند و این سیگنال ها متعلق به دنیای بیرون سیاه چاله ها می باشد که آنها این سیگنال ها را غیرقابل توصیف می دانند! این واقعا کشف بزرگی برای انسان ها می باشد و می تواند در آینده ای نه چندان دور حقایق جالبی را منتشر سازد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *