این فرقه تایلندی ادعا می کند بیش از دو دهه با بیگانگان ارتباط برقرار کرده است

در کوههای تایلند ، اعضای گروهی موسوم به UFO Kaokala می گویند که بطور منظم با بیگانگان و افراد فرازمینی ارتباط برقرار کرده اند ، و ادعاهای آنها هزاران نفر را از طریق اینترنت جذب می کند ، که بنیانگذار گروه آژارن واسانا Chuensumnaun گفت که او بیش از دو دهه است که شخصاً با دوستان بیگانه خود مرتباً چت می کند و حقایق زیادی راجع به آنها آموخته است. مثلا”بیگانگان سکس را تعریف نکرده اند ، و فقط کپسول انرژی مصرف می کنند – زیرا دهان کوچک دارند.”

گرچه برخی ممکن است نگران این باشند که فرازمینی ها می توانند برای نابودی زمین و تمام بشریت برنامه ریزی کنند ، گروه Kaokala می گوید بیگانگان در واقع برای نجات سیاره از نابودی آمده اندبا این حال ، این مکالمات با بیگانگان بی رحمانه قطع شده است. در اوت گذشته ، دولت تایلند به محل جدا شده (ایزوله)درگاه ارتباطی که این گروه برای چت های فرازمینی خود استفاده می کند ، حمله کرد. واسانا به یک خبرنگار اطمینان می دهد نگران نباشید”اعضای Kaokala مجبور شدند مجدداً گروه بندی کنند ، اما مشتاق بودند که من را به صحنه یورش ببرند تا به من نشان دهند که آنها از این عقب مانده جان سالم به در خواهند برد. از این گذشته ، سرنوشت گونه های ما به آنها بستگی دارد. واسانا در زیر چشم مشکی که یک نقاشی دو بیگانه‌ی خاکستری دارد ، گفت: “من می خواهم به مردم اطلاع دهم که بیگانگان به خاطر مردم روی زمین خواهند بود.”

ندای پلوتون – آیا ما را می خوانید

همه اینها در سال ۱۹۹۸ آغاز شد. واسانا و خواهرش سمجیت رهپت ادعا می کنند که آنها با پلاتو و سیاره ای معروف به Lokukatapakadikong ارتباط مستقیمی با موجودات دارند”به گفته آنها ، بیگانگان  Lokukatapakadikong  با اندازه انسان استاندارد وسرهای خاکستری بزرگ و فوق العاده هوشمند هستند:  کسانی که از پلوتون هستند به شکل جامد نیستند: آنها بیشتر شبیه گاز هستند.

بیست و یک سال پیش ، خواهران ادعا می کردند که در حالی که در کنار پدرشان مراقبه می کردند ، تماس بیگانه دریافت کرده اند. در ابتدا به شک و تردید ، آنها سعی کردند در کنار او مراقبه کنند. واسانا گفت: “پدرم موج را دریافت کرد و آن را به من منتقل کرد. مثل این بود که یک خط تلفن در حال تعویض باشد.” ‘احساس کردم نوعی انرژی انگیزشی به من فشار می آورد.”

هدف این پورتال(دروازه)و پیام های ناشی از فرازمینی ها ساده است ، این گروه اظهار می دارد: آنها می خواهند به نجات انسانها از جنگ هسته ای در انتظار که منجر به نابودی هر اثری از بشریت می شود ، کمک کنند.وی گفت: “پس از برقراری این خط داغ ET ، این گفتگو بر روی جنگ جهانی سوم آینده و آخرالزمان هسته ای قرار گرفت. این خواهران قبل از اینکه نسل جدیدی از انسان ها را بسازند ، می شنوند که چگونه ET ها می خواستند با انسانها صحبت کنند ، تا بتوانند روزی برای زنده ماندن از این فناوری به آنها ارائه دهند. این الهام برای ایجاد جامعه ای از معتقدان است تا به رساندن پیام کمک کنند.

چرا تایلند؟

شاید تعجب می کنید که چرا فرازمینی ها دقیقاً تصمیم گرفتند پورتال خود را در تایلند قرار دهند. واسانا گفت که این ساده است: از آنجا که این کشور عمدتا بودایی است ، بیگانگان می دانستند که از طریق مراقبه – یکی از ویژگی های بودیسم -می توانند به آنجا برسند

 “براساس  گفته های واسانا ، بیگانگان تایلند را به عنوان محل تماس خود انتخاب کردند زیرا این کشور بودائیان زیادی داشت که می توانستند برای برقراری ارتباط با آنها از مراقبه استفاده کنند. علاوه بر صحبت با بیگانگان از طریق چنین مراقبه ای ،پلوی  معتقد است که می تواند “کارمای مردم را ببیند” ، و نه سال با کائوکا کار کرده است. او گفت: “در ابتدا مادرم فکر می کرد که دیوانه است.” ‘اما من توضیح دادم که ما کار بدی انجام نمی دهیم. ما فقط سعی می کنیم به مردم کمک کنیم. “

بدون پورتال؟ مشکلی نیست

هر کاری انجام دهید ، اعضای UFO Kaokala اصرار دارند که دیگر نباید برای آنها متاسف شوید زیرا آنها دیگر اجازه دسترسی به پورتال ندارند.  آنها برای ادامه گفتگوهای خود با دوستان بیگانه خود به هیچ پورتالی نیازی ندارند.

آنها توضیح دادند: “برقراری ارتباط با ET فقط به یک مکان یا پورتال وابسته نبوده است.گفتند: “ما می توانیم در خانه های خود بمانیم و تماس بگیریم.” “شما هرگز نمی دانید که در زمان جنگ جهانی سوم کجا خواهید بود.برنامه آنها این بود که مدیتیشن را ادامه دهند تا اینکه بیگانگان به ما بگویند چگونه از آرماگدون استفاده کنیم و زنده بمانیم. واشانا گفت: “آنها ما را در طول نسل های مختلف بازدید می کنند.” قبل از فاجعه هسته ای ، در هنگام فاجعه ، بعد از فاجعه و برای یک دوره مرمت. چه زمانی این کار آغاز می شود ، ما نمی دانیم. “

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *