برخورد نزدیک تراویس والتون با فرازمینیان

موجودات فرازمینی

تراویس_والتون یک چوب بر بود و در جنگل ملی آپاچی سیتزگریوز در ایالت آریزونا در آمریکا کار می کرد. او ادعا می کند که ضمن کار کردن با یک گروه از چوب بران در ۵ نوامبر ۱۹۷۵ توسط موجودات_بیگانه ربوده شده است. پس از ۵روز جستجوبه ناگاه والتون پدیدار شد. مورد آدم_ربایی والتون از توجه گستردۀ وسایل_ارتباط_جمعی برخوردار گشت و یکی از بهترین داستانهای شناخته شدۀ آدم_ربایی_توسط_بیگانگان تلقی می شود، گرچه شک گرایان آن را یک حقه بازی می دانند.
در سال ۱۹۷۸ والتون کتابی نوشت که تجربه_والتون نام داشت. در این رابطه در سال ۱۹۹۳ یک فیلم هم ساخته شد که آتش_در_آسمان نام گرفت.
به گفتۀ والتون در ۵ نوامبر ۱۹۷۵ او با گروهی از چوب بران در جنگل ملی آپاچی سیتزگریوز در ایالت آریزونا مشغول به کار بود. او در حالی که با شش نفر از همکارانش سوار بر یک کامیون در حال رانندگی بود با یک بشقاب_پرنده که در ارتفاع تقریباً ۱۱۰ پایی برفراز زمین معلق بود مواجه شد. از بشقاب پرنده یک صدای وز وز شینده می شد. .والتون ادعا می کند که از کامیونش پیاده شد تا به بشقاب پرنده نزدیک شود که به ناگاه یک شعاع نوری از سفینه_فضایی بیگانه به سمت وی شلیک شد و او را بیهوش به زمین انداخت. شش نفر دیگر وحشتزده شدند و با کامیون از صحنه گریختند. والتون ادعا می کند که هنگامی که بیدار شد خود را در یک اتاق بیمارستان مانند یافت و دید که سه موجود کوتاه قد و بی مو او را نظاره می کنند. سپس آنها اتاق را ترک کردند و شخص دیگری که یک کلاهخود به سر داشت وارد اتاق شد و والتون را به اتاق دیگری هدایت کرد. در آنجا سه موجود دیگر یک ماسک پلاستیکی روی صورت او قرار دادند و او از نو بیهوش شد. والتون ادعا می کند که دیگر هیچ چیز به یاد نمی آورد تا این که خود را در کنار یک جاده می بیند و بشقاب پرنده که برفراز او در آسمان معلق بود پس از به هوش آمدن او به پرواز در می آید و از صحنه خارج می شود.
در روزهای بعد از این ماجرا مجلۀ National Enquirer از والتون و همکارانش یک #تست_دروغ_سنج می گیرد و پس ازانجام موفقیت آمیز تست به آنها برای بهترین ماجرای بشقاب پرندۀ سال مبلغ ۵۰۰۰ دلار جایزه می دهد. والتون و کلیۀ همکاران وی تست دروغ سنج را برداشتند و همگی تست را با موفقیت پاس کردند. پس از ناپدید شدن والتون، پلیس محلی تصور می کرد که والتون توسط همکارانش به قتل رسیده است، و به دنبال پدیداری مجدد او همگی مات و مبهوت ماندند. این پرونده به طور گستره توسط وسایل ارتباط جمعی تحت توجه قرارگرفت.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *