یوفو ها و اجسام پرنده ناشناس ( رویارویی با بیگانگان ) در ماجرای حمله به لس آنجلس :

حمله بیگانگان و یوفو ها به شهر لس آنجلس که در روزنامه ها و محافل عمومی در مورد آن بحث شد و منتشر شد و در مقابل چشم هزاران شهروند اتفاق افتاد و…

یوفو

جنگ لس آنجلس با یوفو ها :

روز ۲۴ فوریه ۱۹۴۲ روز اضطراب آوری برای مردم ساکن لس آنجلس بود . به قدری مشهور و رعب آور که فیلمی نیز در همین زمینه ساخته شد.

آژیر های خطر حمله هوایی در لس آنجلس و اطراف آن به صدا در آمد مردمی که قبلا انتظار حمله ژاپنی ها را میکشیدند از خانه های خود خارج شدند و به آسمان نگاه میکردند کسی نمیدانست چه چیزی و یا چه کسی میخواهد به آن ها حمله کند گروهی یک شی بزرگ را معلق در آسمان میدیدند و عده ای آن را متشکل از چند شی نورانی وصف کردند.

قبل از مشاهده شدن شی مذکور هواپیماهای مسافربری و سبک شی را مشاهده کرده بودند که درست به سمت لس آنجلس در حال حرکت است ولی کسی به آن توجهی نمیکرد تا این که شی به قدری به شهر نزدیک شد و ارتفاع کم کرد که به راحتی قابل مشاهده بود برق تمامی شهر قطع شد و پدافند هوایی و نیروی هوایی آماده عکس العمل شد.

پروژکتور های نیروی هوایی به سمت آن شی ناشناخته و مرموز نشانه رفت این شی همین طور به حرکتش ادامه میداد که در ۳:۱۶ صبح ضد هوایی شروع به حمله و شلیک به جسم ناشناخته کرد.

تیر اندازی با این که اثری نداشت تا ۷ صبح ادامه پیدا کرد تا این که شی پرنده ناپدید شد همه فکر میکردند که ژاپن دستور حمله داده ولی ژاپن ادعا کرد که هیچ هواپیمایی را به سمت لس آنجلس حرکت نداده دولت آمریکا گفت که آژیر خطری اشتباهی به صدا در آمده و خطر خارجی وجود نداشته !!!

اما در سال ۱۹۸۳ اعلام کرد آژیر خطر واقعی بوده و احتمالا شی مذکور یک بالن هواشناسی بوده!!!

ایده حمله موجودات فضایی به لس آنجلس زمانی به فکر مردم آن ناحیه وجهان خطور کرد که روز نامه لس آنجلس تایمز عکسی از این شی ناشناخته منتشر کرد .

همان طور که مشاهده میشود شی ناشناخته یک یوفو بوده با همان شکل و شمایلی که ادعا کنندگان رسم کرده بودند این عکس هنوز به طور قطعی واقعی نبود و و هنوز در باره واقعی بودن آن ابهام وجود داشت.

ادعای بالن بودن شی مذکور کاملا دروغ و خنده دار است چطور یک بالن هواشناسی یا … در مقابل ۱۴۰۰ گلوله هوایی میتواند مقاومت کرده و به حرکت خودش ادامه دهد!!!

عده ی زیادی از مردم هم گزارش مشاهده یک یوفو را داده بودند. عده ای که از نظر تعداد مقداری کمتر از نصف شهر بوده اند ۱۰۰۰۰۰نفر !!!

برخی گفتند نمیتوان به صورت جدی و زیاد به آنچه مردم مشاهده کرده اند توجه کرد زیرا ترس و وحشت مردم و تیر اندازی های پی در پی باعث میشد بیشتر آن ها چیز های متفاوتی ببینند. برخی میگفتند هواپیماهای ژاپنی را دیده اند ( که اصلا ژاپن حمله نکرده بود ) و برخی سقوط اشیای پرنده را!

عکس های دیگری هم از آن شی وجود دارد . هنوز بعد از سال ها یکی از مهمترین و محکم ترین ادعاهای مربوط به اجسام پرنده ناشناخته است.

آن اشیا چه بوده اند ؟ هیچ کس به طور قطعی در رابطه با آن ها نظری نداده عکس های کمی از این رویداد منتشر شده ولی چشم های بسیاری جسمی عجیب را دیده اند . ادعای بالن به کلی منتفی ست چون گلوله بسیاری به سمتش پرتاب شد. پس این شی چه بوده؟ آیا یک بشقاب پرنده؟ یک جسم پرنده از آینده ؟ یا حمله موجودات فضایی ؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *