عوامل مهم در طراحی سایت چه هستند؟

امروزه اینترنت همه حرف ها را میزند و کسب و کارها با راه یابی به فضای مجازی موفقیت بیشتری کسب میکنند. همانطور که مشاهده میشود هر کسی و برای هر منظوری سایتی راه اندازی کرده و محصولاتش را در آن عرضه میکند.

اینکه چقدر موفق شوند بستگی به میزان تلاش و اصولی بودن کار طراحی سایت و تولید محتوی آن سایت دارد.

اما شاید برای مدیر یک سایت مهم باشد که چه عواملی در طراحی سایت موثرند؟

پشتیبانی از چند رسانه ای

همانطور که متخصصین سئو میگویند: محتوا پادشاه است!

محتوا به «متن، تصویر، ویدئو، فایل صوتی» یا هر آنچه که بیننده میتواند در سایتتان ببیند گفته میشود. بعنوان مثال اینفوگرافیک هم نوعی محتوی است.

شاید مهمترین نکته در طراحی سایت پشتیبانی از مطالب چند رسانه ای باشد. این که بازدیدکنندگان قادر به مشاهده انواع مطالب نظیر محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی در وب سایت تان باشد و بتوانند این مطالب را در صورت نیاز در شبکه های اجتماعی گوناگون منتشر کنند، خیلی مهم است.

پلتفرم طراحی سایت

بی شک یکی از قدرتمند ترین و مناسب ترین نرم افزار ها برای طراحی یک وب سایت لاراول می باشد. اما انعطاف پذیرترین پلتفرم ورد پرس است.

در وردپرس امکانات مهم و کاربردی بسیاری وجود دارد که به مخاطبین ویژگی های بسیار متنوعی را ارائه می دهد لذا می توان بیان کرد این نرم افزار مناسب ترین و بهترین پلتفرم برای طراحی وب سایت می باشد .

شناخت نقاظ ضعف و قدرت طراحی سایت:

یک طراح سایت هر چقدر هم که در کار خود به صورت حرفه ای عمل نماید موظف است، پس از اتمام پروژه طراحی سایت، عملکرد آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. انجام این امر باعث می شود نقاط قوت و ضعف وب سایت تان را شناسایی کنید و برای برطرف نمودن آن ها برنامه ریزی کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *