چه تخصص هایی مناسب یک فریلنسر هستند؟

دورکاری حالا به یکی از منابع درآمد ثابت برای هزاران نفر در کشور مبدل شده و همچنین کارفرما ها نیز به اندازه کافی ازاین بازار کار بهره میبرند. بهترین سایت برون سپاری پروژها در ایران به کارفرما و دورکارها کمک میکند در کمترین زمان یکدیگر را بیابند و پروژه ها را به انجام برسانند.

انواع شغل ها را می شود به صورت فریلنسینگ انجام داد. بستگی به مهارت شما دارد که تا چه اندازه حرفه ای باشید. برای نمونه به چند مورد از شغل هایی که بعنوان دورکاری می شود انجام داد اشاره می کنیم.

فریلنسر نویسنده

نویسندگی یکی از حرفه هایی است که در دنیا بسیار پر کاربرد است. حالا که پای وب سایت ها به میان آمده مقاله نویسی و وبلاگ نویسی هم به شاخه های از نویسندگی اضافه شده اند. حتما لازم نیست شما کتابی بنویسید تا نویسنده باشید. همینکه بتوانید تولید محتوای جدید و مفید کنید یک نویسنده هستید. همه وب سایت ها به نویسنده احتیاج دارند شما میتوانید در هر زمینه ایکه تخصص دارید مشتری هایی بیابید که دقیقا با سبک نوشتاری شما هم راستا هستند.

توسعه و طراحی وب سایت

کسانی که دانش طراحی سایت دارند به راحتی می توانند در سایت های برون سپاری پروژها در ایران به کسب در آمد بپردازند. روزانه افراد بسیاری برای طراحی سایت و یا اصلاح بخشی از آن به دنبال متخصص می گردند. شما میتوانید بعنوان طراح سایت پروژه هایی را بیابید که در راستای تخصص شما هستند و پس از انجام آن کسب درآمد کنید.

توسعه نرم افزار

همانطور که می دانید طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار کامپیوتر امروزه یکی از کاربردی ترین تخصص هاست و روز به روز هم حرفه ای تر میشود و نیاز جامعه به چنین شغل هایی بیشتر و بیشتر می شود. شرکت ها و موسسات امروزه دنبال توسعه اپ های مربوط به کسب و کارشان هستند و از این رو پروژه های بسیاری در سایت های دورکاری وجود دارند که میتوانید انجام دهید.

به عنوان یک فریلنسر شما چه تخصصی را پیشنهاد می کنید تا سایر کاربران تازه وارد بتوانند از این راه کسب در آمد کنند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *