منطقه ۵۱ کجاست؟

منطقه 51

منطقه ۵۱

منطقه ۵۱ کجاست؟ منطقه ۵۱ واقع در ۱۰۰ کیلومتری شمال غربی لاس وگاس در ایالت نودا امریکا قرار دارد. این منطقه مستطیل شکل از طرف در شمال شرقی دریاچه بزرگ نوادا است.

ورود به این منطقه ممنوع است

در این منطقه چه میکنند

۱) مهندسی معکوس سفینه بیگانگان و شبیه سازی و ساخت سفینه ای مانند آن .

چندین سال است که فیلم هایی توسط افراد عادی در فضای اینترنتی مبنی بر مشاهده ی سفینه های فضایی که برای موجوداتی از دیگر سیارات هستند منتشر می شود . این سفینه ها گرد هستند و از تکنولوژی خاصی استفاده می کند .
برخی بر این عقیده هستند که از مهندسی معکوس در این سفینه ها استفاده می شود و انسان ها می خواهند این کار را انجام دهند

۲) همکاری با موجودات بیگانه و فرا زمینی

همکاری میان انسان ها و بیگانگان همواره مورد تردید بوده ولی شواهدی وجود دارد که در برخی موارد با یکدیگر همکاری های تکنولوژیکی داشته اند .

 

۳) گسترش ابزار کنترل شرایط آب و هوایی

ساخت و قرار گیری ماهواره هایی در جو که در این منطقه ساخته شده است از این ابزار ها به حساب می آید

۴) سفر در تونل زمان و کار بروی پروژه تبدیل ماده به انرژی

این پروژه همچنان ادامه دارد و هر از گاهی اخباری به بیرون درز می شود . دانشمندانی که مشغول به فعالیت در این منطقه هستند سعی دارند تا در آینده به پیشرفت های زیادی در مسائل پیچیده دست پیدا کنند

۵) گسترش سلاح های مرگبار با استفاده از انرژی های غیر فسیلی

این موضوع بسیار مهم و خاص است . این نوع سلاح ها بسیار خطرناک و کشنده هستند . یکی از انواع این سلاح ها HAARP است که به گفته ی مقامات آمریکایی فقط استفاده ی علمی از آن می شود .

کشور روسیه هم نوعی از این تکنولوژی را دارد

۷) ساخت باند پرواز نامرئی بنام مستعار چشیر Cheshire Airstrioکه تنها در صورتی قابل رویت است که بر روی باند آب پاشیده شود.

این تکنولوژی بسیار پیشرفته است و دستیابی به آن سخت . اگر از این باند روزی استفاده شود مطمئنا دیگر کشور ها از وجود این نوع باند با خبر می شوند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *