آموزش خرید فالوور برای پیج اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام

فالوور چیست؟

فالوور (follower ) به معنای دنبال کننده ، کسانی که پیج شما را با انتخاب گزینه follow دنبال می کنند تا مطالب و استوری های جدید شما را مشاهده کنند.

با خرید فالوور و افزایش دنبال کنندگان خود ، اگر پیج سرگرمی دارید ، میتوانید از تبلیغات کسب درآمد کنید و اگر پیج فروشگاهی دارید ، می توانید مشتریان بسیاری را جذب خود کنید.

در این مقاله ، آموزش خرید فالوور به صورتی ویدئویی و تصویری را توضیح خواهیم داد.

ما از سایت شیراز سوشال ، برای آموزش استفاده کرده ایم ، زیرا تنها سایتی است که با قیمت کمتر از ۵ هزار تومان میتوانید ۱۰۰۰ فالوور خریداری کنید.

خب بریم سراغ آموزش تصویری.

به جهت خرید فالوور اینستاگرام وارد صفحه https://shirazsocial.com/instagram-follower/ شوید . در این صفحه ، انواع قیمت و سرویس های فالوور اینستاگرام را میتوانید مشاهده کنید. با انتخاب گزینه توضیحات ، درباره در محصول مطالعه کنید تا پس از خرید ، از اینکه محصول ارزانتر یا گرانتر و… را انتخاب نکرده اید ، پشیمان نشوید.

از نظر ما ، هرگز فالوور فیک را انتخاب نکنید ، زیرا تاثیر مثبتی بر روی پیج نخواهد داشت(هر چند که تاثیر منفی نیز نخواهد گذاشت)

۱-وارد صفحه خرید فالوور شوید

۲-گزینه سفارش را انتخاب کنید

۳-لینک یا آیدی پیج خود را در قسمت لینک وارد کنید.

۴-تعداد فالوور مورد نظر را وارد کنید

۵-شماره موبایل خود را وارد کنید(اگر شماره واقعی وارد نکنید ، ایرادی ندارد ، اما بهتر است برای پیگیری سفارش خود ، شماره واقعی وارد کنید)

۶-با انتخاب گزینه ثبت سفارش و پرداخت هزینه فالوور ، سفارش شما ثبت شده و در صف ارسال قرار میگیرد. ارسال فالوور از ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت (بستگی به نوع سرویس) ممکن است طول بکشد.

اینستاگرام

اینستاگرام

به همین راحتی سفارش خرید فالوور اینستاگرام ثبت شد و از ۵ تا چند ساعت براتون ارسال میشود.

آموزش ویدئویی خرید فالوور اینستاگرام برای پیج شما:

<div id=”19269102430″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/r9IGz?data[rnddiv]=19269102430&data[responsive]=yes”></script></div>

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *