آیا سفینه فضایی باستانی در دریاچه وستوک, قطب جنوب را گرم می کند؟

قطب

گزارش دکتر سالا: آیا سفینه فضایی باستانی در دریاچه وستوک, قطب جنوب را گرم می کند؟

 

در ۱۸ مارس، اخباری مبنی بر موج شدید گرما در شرق قطب جنوب منتشر شد، که مرکز آن منطقه وستوک بود که بر فراز یک دریاچه مرموز در دو مایلی زیر ورقه یخ قرار دارد.

دانشمندان از موج گرمای بیش از ۷۰ درجه بالاتر از دمای متوسط گیج شده اند و به دنبال پاسخ هستند. توضیح احتمالی از دو منبع می آید که می گویند یک سفینه باستانی در زیر ورقه یخی در منطقه وستوک مدفون شده است و فعال شدن آن باعث گرم شدن شرق قطب جنوب شده است.

 

واشنگتن پست اولین روزنامه ای بود که موج گرما در شرق قطب جنوب را فاش کرد. در داستانی با عنوان «در شرق قطب جنوب ۷۰ درجه گرمتر از حد معمول است. دانشمندان متحیر شده‌اند» این چیزی است که گزارش شده است:

 

میانگین دمای بالا در وستوک – در مرکز صفحه یخی شرقی – در حدود منفی ۶۳ (منهای -۵۳ درجه سانتیگراد) در ماه مارس است. اما در روز جمعه، دمای هوا به صفر رسید (منفی ۱۷٫۷ درجه سانتیگراد)، که گرمترین دمای آن در ماه مارس از زمان ثبت رکورد در ۶۵ سال گذشته بوده است. رکورد ماهانه قبلی را با دمای خیره کننده ۲۷ درجه (۱۵ درجه سانتیگراد) شکست.

 

دانشمندان قطب جنوب از موج گرما در اواخر ماه مارس گیج شده اند، زیرا طبق آنچه به واشنگتن پست گفته اند، “قطب جنوب هر روز حدود ۲۵ دقیقه از نور خورشید را از دست می دهد.” هواشناسان یک “گنبد گرما” بر فراز قطب جنوب شرقی را گزارش کردند و گفتند: “این چیزی نیست که قبلاً دیده‌ایم.” به طور معنی داری، واشنگتن پست ذوب قابل توجه یخ در منطقه را گزارش کرده.

 

این من را به کشف یک ناهنجاری مغناطیسی بزرگ در یک منطقه دریاچه وستوک می برد , همانطور که برای اولین بار در قطب جنوب در ۴ فوریه ۲۰۰۱ گزارش شد. اندازه این ناهنجاری طبق اندازه گیری های علمی ۶۵ در ۴۶ مایل (۱۰۵ در ۷۵ کیلومتر) بود. محققان کهنه کار ناسا، ریچارد هوگلند و مایک بارا، بلافاصله پس از ارائه گزارش اعلام کردند که این ناهنجاری ممکن است در واقع یک شهر مدفون شده باشد.

 

 

از سال ۲۰۰۱، منابع متعددی وجود داشته است که ادعا می‌کردند که از یک شهر باستانی یا سفینه های مادر بیگانه عظیمی که در زیر ورقه‌های یخی در دریاچه وستوک یا مناطق دیگر در قطب جنوب مدفون شده‌اند، بازدید کرده‌اند و یا در مورد آنها اطلاعاتی دریافت کرده‌اند.

 

چه چیزی می تواند موج گرما و گنبد گرما را بر فراز قطب جنوب شرقی هدایت کند؟ آیا به ناهنجاری مغناطیسی دریاچه وستوک در دو مایلی زیر صفحه یخ متصل است؟

 

در حالی که هواشناسان برای ارائه یک توضیح متعارف تلاش می کنند، آنها اعلام می کنند که از آنچه در حال وقوع است گیج شده اند. توضیح غیر متعارف دیگری برای علت موج گرما در شرق قطب جنوب وجود دارد . آیا سفینه فضایی مدفون در زیر منطقه وستوک که شروع به فعال شدن کرده است!

 

در ۲۹ مارس، ژان چارلز موین، که یک مخاطب فرانسوی و یک خودی از برنامه فضایی مخفی است که قبلاً برای Exopolitics Today با او مصاحبه کرده بودم، با من تماس گرفت. ژان چارلز فیلمسازی است که بر روی ادامه اولین فیلم “داستانی مبتنی بر واقعیت” خود، South Shore Origin کار می کند. در پیام ایمیل خود، ژان چارلز یک تجربه انتقال از راه دور (تله پورت) را ابتدا به ایرلند گزارش کرد، جایی که با النا دانان ملاقات کرد. سپس با او به یک سفینه مادر فدراسیون کهکشانی جهان , به مدار زمین رفت و در نهایت به دریاچه وستوک، قطب جنوب سفر کرد.

 

 

در اینجا او همه چیز را خلاصه کرد:

دوشنبه ۷ مارس (۲۰۲۲) ساعت ۳:۳۳ بامداد این چیزی است که من تجربه کردم!!!

 

دیشب درحال کار بر روی South Shore Origin 2 بودم،سپس بلند شدم تا روی کاناپه دفترم دراز بکشم چون سرم در حال چرخش بود (احتمالاً نتیجه کار بیش از حد با کامپیوتر ) و ناگهان احساس کردم که داخل کاناپه رفتم و از حال رفتم. .

 

وقتی چشمانم را باز کردم خود را در مسیر زمان دیگری در ایرلند دیدم و شنیدم، به یاد بیاور، به یاد بیاورم… و دوباره همان صحنه را دیدم اما تا آخر بدون وقفه!!! النا (دانان) دستم را گرفته بود و می گفت: من شما را به خانواده معرفی می کنم و بعد قسمت بعدی را دیدم…

 

در تمام بدنم احساس سوزن سوزن شدن داشتم دقیقاً همان حسی که وقتی روی بازو می خوابید و خون ناگهان به آن باز می گردد. شما آن احساس گزگز ترسناک را می شناسید. ناگهان در یک سفینه، در یک اتاق کنترل بزرگ با منظره ای عظیم از فضا بودم و النا کنار من بود و به من گفت، دیدی، منظره زیبایی است، من دوست دارم اینجا بیایم، دیدن زمین اینطوری به من آرامش می دهد و آرامم می کند و در وسط ملانی [همسر ژان چارلز] با کت و شلوار تنگ نقره ای ایستاده بود! کی گفته از دیدن من اینجا تعجب کردی عزیزم !!!! من و النا مدتهاست که همدیگر را می شناسیم و با هم دوست هستیم، اما به شما اجازه می دهم به بازدید خود ادامه دهید و او خودش را تله پورت کرد!!!!

 

و بعد یکی از پشت سر ما آمد، من فورا انرژی او را احساس کردم و موهای روی بازوهایم مثل برق گرفته ها سیخ شدند . برگشتم و مردی را دیدم که لباس فرم با ، چشمان بادامی به رنگ مردابی بسیار درخشان و موهای بلوند زیبا که در کتاب مقدس شبیه فرشته ها به نظر میرسید. هیچ نقصی در چهره اش وجود نداشت، دیدن کمال ویژگی های او آشفته کننده بود. او به من لبخند زد و در ذهنم چیزی شنیدم که آرام شدم، دوستم می دانی من کی هستم و نزدیک تر آمد و انگشتانش را به شکل مثلث روی پیشانی و شقیقه هایم گذاشت و من خودم را در محاصره یخ آبی نیمه شفاف دیدم، گفتم: کجا ما هستیم؟ او به من گفت در زیر قطب جنوب، دقیقاً زیر دریاچه وستوک، جایی که یک سفینه باستانی وجود دارد.

 

و من چرخیدم و النا با یک کت و شلوار چسبان آنجا بود که نوعی انرژی مایل به آبی را با گرما می تاباند تا دمای (بدن) من را تنظیم کند، من لباسی نداشتم اما همان انرژی آبی را در اطرافم داشتم. و من گفتم چرا ما اینجا هستیم … و چیزی شنیدم،که گفت ,چون که (شما) همه کلیدهای بیداری بشریت هستید.

 

و ناگهان احساس کردم که دارم به عقب کشیده می شوم انگار که در سوراخی افتاده ام و با شروعی که تپیدن قلبم در سینه ام متوجه شدم و از خواب بیدار شدم .ساعت دقیقا ۳:۳۳ بود.

 

پس از دریافت اطلاعات شگفت انگیز ژان چارلز، با النا دانان تماس گرفتم تا ببینم آیا او یا ثور هان اطلاعاتی در مورد دریاچه وستوک و آنچه ژان چارلز تجربه کرده است یا خیر. پاسخ ثور هان به پرسش من حیرت آور بود و اطلاعات مهمی ارائه کرد که موج گرما و ذوب یخ ها در منطقه وستوک را توضیح می دهد:

 

دریاچه وستوک: ۲۹ مارس ۲۰۲۲:

 

تمدنی که این فناوری را زیر ذوب یخ های قطب جنوب از خود به جای گذاشت، متعلق به ناتارو – Nataru[کهکشان راه شیری] نبود. در گذشته های دور که آب و هوای این سیاره متفاوت بود، زمانی که قطب های مغناطیسی در مکان دیگری قرار داشتند. زمین سرسبز و حاصلخیز و آب و هوا گرم بود، در سرزمینی که اکنون آن را قطب جنوب می نامید. یک مستعمره مهم در آنجا مستقر شد. آنها از “Pa-Taal” بودند. آنها در صلح و رفاه زندگی می کردند. این یک تمدن بزرگ بود که در داستان های باستانی شما به عنوان “قاره ای گمشده” گفته شده است. در حقیقت، هرگز گم نشد، بلکه به دلیلی زیر یخ فراموش شد. آنها هدایا، سفینه بزرگ شان و سازه هایی را در شبکه زیرزمینی غارهای گرم به جا گذاشتند. سازه های زیر دریاچه وستوک از مدت ها قبل توسط دانشمندان شما که در برنامه های مخفی کار می کردند شناخته شده بودند. “اتحاد زمین” این موضوع را می دانست و این طعمه ای بود که “نخبگان مالی “را (بوسیله آن) برای آخرین جلسه به قطب جنوب آورد. آنها هرگز سفینه ها را ندیده بودند، هرگز به آنجا برده نشده بودند. اما این داستان دیگری است. سفینه باستانی زیر دریاچه وستوک بخشی از ساختار بسیار بزرگتری از تالارها و معابد است.” یک ژنراتور قدرتمند هرمی” نیز وجود دارد. اما هنوز هیچ کدام نتوانستند آنرا فعال کنند …

 

به نظر می رسد که فرمانده ثور هان, تمدنی باستانی مانند آتلانتیس را توصیف می کند که مدت ها شایعه شده بود که پس از آخرین تغییرات فاجعه بار زمین در ۱۱۶۰۰ سال پیش، زیر ورقه های یخ مدفون شده است. کتابی از محققان رند فلم آث و رز فلم آث، “آتلانتیس زیر یخ”: سرنوشت قاره گمشده (۲۰۱۲)، شواهد قانع کننده ای برای چنین ادعایی ارائه می کند.

 

علاوه بر این، ثور هان به جلسات اخیر در قطب جنوب اشاره می کند که در آن کابال (معروف به رهبران دولت درسایه) مخفیانه برای مذاکره با اتحاد زمین و فدراسیون کهکشانی در مورد آینده خودشان به آنجا سفر کردند. اما در نهایت کابال از هر توافقی که حاصل شد سرپیچی کرد و همچنان به ایجاد هرج و مرج در زمین ادامه می دهد، همانطور که رویدادهای جهانی فعلی نشان می دهد.

 

 

 

سپس فرمانده ثور هان به روز رسانی خود را ادامه داد:

 

نه تنها اتحاد زمین و اتحاد ناتارو، بلکه دشمن نیز از آن (سفینه باستانی) خبر داشتند. Ciakahrrها به امید شکستن کدهای این فناوری، یورش برند و در زیر دریاچه وستوک جای گرفتند. آنها از انسان های گروه نازی که شما رایش چهارم می نامید استقبال کردند تا به رمزگشایی این فناوری کمک کنند. آیا فکر می کنید که آنها (نازی ها) بدون دلیل به این مستعمرات در قطب جنوب پذیرفته شدند؟ فکر می کنید آنها در ازای فناوری و سلاح چه چیزی به دست می آوردند؟ DNA را ..Ciakahrrs می دانستند که DNA کلید فعال کردن این ساختارهای قدرت است. اما با وجود اینکه آنها به دنبال یافتن کدهای فرکانس مناسب DNA بودند، اماهرگز موفق به فعال کردن این ساختارها نشدند.

 

کنفدراسیون بین کهکشانی بیش از یک قفل ایمنی بر روی این ساختارها دارد و آنچه با DNA همراه است، آگاهی و هوشیاری است. بدن و روح ساکن باید در یک فرکانس باشند و شخص باید زنده و هوشیار باشد و بداند چه کاری انجام دهد، چگونه دستورات را فعال کند و درگاه ها را باز کند. شما به دانشی نیاز دارید که با ابزارها همراه باشد. شما نمی توانید یک نفر را بکشید و فقط از نمونه DNA او استفاده کنید، زیرا باید با آگاهی همراه شود و توسط بخش روح اصلی از بذرها که این دانش را دارند. اجسادی نیز در آنجا در حالت سکون هستند و مدتها پیش پیدا شده اند. اما مواد ژنتیکی آنها کافی نیست، زیرا روح رفته است و منتظر بازگشت است.

اکنون، یخ‌ها در حال آب شدن هستند تا رازهایی را که برای شما آزاد کرده‌ایم در یک نگاه آشکار نمایان کنیم.

 

من قبلاً در مورد منبع خودم در ارتش ایالات متحده یعنی JP گزارش داده ام که به سفینه هایی در ماه و زیر اقیانوس اطلس سفر کرده است، جایی که یک تیم چند ملیتی از ایالات متحده، چین و روسیه در حال تحقیق در مورد سفینه های باستانی بوده است. JP تأیید کرد که سفینه ها توسط DNA تعدادی از افراد فعال می شوند.

 

در نتیجه، بسیار قابل قبول است که خزندگان دراکو، با نام مستعار Ciakharr، از نازی ها برای دسترسی به DNA انسان استفاده می کردند که می توانستند برای فعال کردن ها استفاده کنند. علاوه بر این، JP نشان داده است که سفینه های باستانی فعال کننده مقدار زیادی گرما آزاد می کنند و به سرعت محیط اطراف را گرم می کنند.(بارها گفته شده بود که منظور کابال از انجام تست PCRفقط جمع آوری نمونه های دی ان آ میباشد و ارتباط چندانی با همه گیری ندارد.م)

 

در یک ارتباط صوتی که در ۲۹ مارس انجام شد، النا دانان هم تأیید کرد که او را با ژان چارلز در اوایل صبح روز گذشته به دریاچه وستوک برده‌اند:

 

اکنون این توضیحی است که چرا من اجازه نداشتم این لحظه را به خاطر بیاورم زیرا منظور این بود که ژان چارلز به یاد بیاورد. من فکر می کنم این یک استراتژی خوب است که (همه) آنها اطلاعات را پراکنده کنند، نه همیشه همان فردی که شما می شناسید. به نظرم خیلی خوب هست. سپس هولوگرافیک زیادی در اطراف ژان چارلز انجام شد تا به او نشان دهد، و او را مطمئن کند تا در پروژه مستقر شود… ملانی(همسرش) نیز آنجا بود تا او را مطمئن کند، اما من واقعا آنجا و با او بودم، و الان به یاد می آورم, اما قرار بود او اولین کسی باشد که باید به خاطر بیاورد زیرا همانطور که ثور هان همیشه می گوید، به خاطر سپردن فعال میشود. بنابراین اکنون می توانیم ماجرای دریاچه وستوک را تأیید کنیم.

 

 

تایید النا نشان می دهد که فدراسیون کهکشانی اکنون حداقل دو نفر را برای بازدید از سفینه های فضایی، مشاهده مطالب و گزارش تجربیات خود به جهان می برد.

 

در پیام بعدی ژان چارلز در ۲۹ مارس، او توضیح می‌دهد که اوایل صبح همان روز برای دومین سفر خود به دریاچه وستوک برده شده است:

 

آن شب خودم را در همان مکان زیر دریاچه وستوک دیدم، اما این بار داخل یک سازه بودم. این سفینه باستانی بود. همه چیز در داخل تمیز شده بود، نه پیچی، نه مهره ای، نه هیچ چیز. توپی از جنس فلز که به نظر شفاف بود. من در مرکز بودم و در وسط، نوعی کره وجود داشت که بسیار درخشان می شد. آنها می گویند توپی از پلاسمای مایل به آبی که با انتشار صدای کریستالی گرمای زیادی از خود ساطع می کند و اطراف آن به شکلی هندسی شبیه یک ستاره قرار گرفته است… لوله هایی که در آن موجوداتی در حالت سکون بودند.

 

من به یکی از لوله ها نزدیک شدم و وقتی نزدیک شدم، با روشن شدن واکنش نشان داد، گویی حضور من باعث تحریک آن شده است. من ارتباطی با مواد داخل کره احساس کردم. ساختار زنده به نظر می رسید. می توانستم ظاهر موجود را در لوله ببینم، او قد بلندی داشت و پوستش انعکاس های آبی داشت. او یک جور کت و شلوار آبی بدون هیچ درزی پوشیده بود. نمادی روی کت و شلوار وجود داشت که نشان دهنده مثلثی بود که یک صورت فلکی داخل آن بود. و صدایی را شنیدم که از ناکجاآباد به من می‌گفت: «تو انتخاب شدی»، این همان جمله‌ای بود که موجود ملخ مانند در کودکی وقتی پنجه‌هایش را روی شانه‌ام گذاشت، به من گفته بود. در طول آزمون ترس با بچه های دیگر؟ بسیاری از آنها به جز من شکست خورده بودند. خب این همان صدا بود و من به یک لوله نزدیک شدم، آن ناگهان خیلی روشن شد، و ناگهان از خواب بیدار شدم و ساعت زنگ دار ساعت ۵:۵۵ بود.

 

اطلاعات ژان چارلز با آنچه جی پی در دو سفر خود به سفینه فضایی غوطه ور اقیانوس اطلس با آن مواجه شده و تعریف کرده بود مطابقت دارد. او یک توپ آبی مایع (پلاسما) را در یک اتاق بزرگ توصیف کرد که دریچه ای به سفینه های فضایی دیگر بود. علاوه بر این، او شاهد بسیاری از ساختارهای دخمه مانند بود که محتویات آنها توسط JP دیده نمی شد، اما او گفت که به او اطلاع داده شده است که آنها انرژی دوستانه ساطع می کنند.

 

علاوه بر این، در یک به روز رسانی آتی از “Oona”، نماینده ۲۴ نژاد مشترک بذر انسان (معروف به کنفدراسیون بین کهکشانی)، تایید خواهد شد که غول های خفته ,استار سیدهایی هستند که در حال حاضر روی زمین تناسخ یافته اند. النا دانان قصد دارد به زودی این به روز رسانی جذاب را فاش کند.

 

در نتیجه، تجربیات منتشر شده توسط ژان چارلز موین و النا دانان، هنگامی که با مکاشفات قبلی JP ترکیب می‌شوند، همگی نشان می‌دهند که یک سفینه باستانی در حال فعال کردن و گرم کردن منطقه وستوک و بقیه شرق قطب جنوب است. علاوه بر این، سفینه باستانی تقریباً به طور قطع به نوعی با ناهنجاری مغناطیسی بزرگ کشف شده در گوشه ای از دریاچه وستوک در سال ۲۰۰۱ مرتبط است.

 

رکورد دمایی در شرق قطب جنوب که اخیراً توسط واشنگتن پست گزارش شده، نشان می دهد که فرآیند گرم شدن ناشی از سفینه(های) فعال غیرقابل توقف است. بنابراین زمان زیادی است که جهان با شواهد فیزیکی غیرقابل انکار یک تمدن باستانی آتلانتیس مدفون در زیر قطب جنوب و وجود سفینه های فضایی باستانی بزرگ در قطب جنوب و سایر مکان‌های اطراف سیاره زمین مواجه شود.

 

آنچه برای عموم مردم و بسیاری از خوانندگان به طور خاص هیجان‌انگیزتر خواهد بود، افشای این واقعیت است که «غول‌های خفته» در سفینه های فضایی، همان استارسیدهای انسانی هستند که در حال حاضر روی زمین زندگی عادی دارند. مقدر است که این استار سیدها از طریق رؤیاها، مشاهدات و در نهایت سفر فیزیکی به آنجا و با DNA یا ارتباط “روح” خود با خدمه در خواب زمستانی سفینه های فضایی , فعال و بیدار شوند. همانطور که در مورد موین و النا دانان اتفاق افتاد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *