افشای مدارک دیده شدن اجسام نورانی توسط دولتمردان

پس از افشای راز بشقاب پرنده ها توسط دولت های بریتانیا ، روسیه، دانمارک، سوئد، اروگوئه، شیلی و دولت برزیل طی دو سال گذشته، در حال حاضر دولت نیوزیلند نیز بالاخره جلو آمد و فایل های ایکس خود را منتشر نمود.

x-files – و یا در اصطلاح فایلهای ایکس و یا مجهول مربوط به موجودات ناشناخته و وقایع غیر قابل توضیحی است که توسط مقامات بالا به صورت سرری و مرموز نگهداری می شود تا در آینده موجب پریشانی عموم مردم نشود.

هزاران فایل های مخفی در نیوزیلند بر مبنای گزارشات بشقاب پرنده توسط عموم مردم گردآوری و ثبت گردیده اند و این نزدیک به ۳۲ سال از روزی که ما معروف ترین مشاهدات خود را از بشقاب پرنده ها داشته ایم بوده است.

هر فایل شامل حساب کاربری برای هر شاهدی که توانسته  اشیاء ناشناس پرنده را به مقامات بالاتر گزارش دهد بوده و این ثبت گزارشها از اوایل سال ۱۹۵۰ میلادی شروع شد، از جمله این گزارش ها “رمز و راز” می توان به مورد  ۱۹۷۸ Kaikoura اشاره نمود.

740566_AsXZoe5R

مقامات نیوزیلند در ماه فوریه پس از درخواست عموم مردم  در رابطه با افشای این اسناد محرمانه با بایگانی ها و اسناد مرموز زلاند نو، که آن در دسترس بود برگزار شده بود، اما نیروی دفاع قدم به جلو نهادند و گفتند این مورد نیاز برای حذف هویت شخصی برای اجرای قانون حفظ حریم خصوصی دارد.

دولت نیوزلند در مورد انتشار فایل های ایکس خود در پایان سال جاری خبر دادند و به دلیل اینکه  در هفته جاری آنان این فایلها را می خواهند علنی کنند.

این اسناد محرمانه بیش از ۲۰۰۰ صفحه خواهد بود و در ۱۲ جلد منتشر می شود. سردسته گروهی از خلبانان بنام Kavae Tamariki گفت : نیروی دفاع نیوزیلند نمی خواهد توضیحات و اظهار نظری در مورد محتوای فایل های بایگانی شده را بدهد.

دولت نیوزیلد در پاسخ به سوالات مردم می گوید: “تنها نقطه جمع آوری اطلاعات توسط ما امکان پذیر نیست ، در حال حاضر هیچ چیزی اثبات شده ای در آن گزارش ها نیز وجود ندارد. ”

رهبر گروه ی از هواپیما ها Tamariki در ادامه می گوید: ممکن است نیروی دفاع نیوزلند منابع لازم را برای تحقیق در مورد بشقاب پرنده ها را در اختیار نداشته باشد.

مدیر گروه پژوهشی UFOCUS نیوزلند، سوزان هانسن،  که او در تلاش برای جمع آوری و تصرف این فایلها از نیروی دفاع نیوزلند برای مدتی نزدیک به دو سال بوده است. وی می گوید: “شروع به رایزنی با آنان پرداختم، و در ابتدا آنان می گویند به هیچ وجه در آینده قابل پیش بینی نمی توانند مدارک را افشا نمایند ،و در انتها می گوید شاید در سالهای دیگر این افشاگری ها صورت گیرند. و این مدت زیادی در راه هستند. ”

در ماه اوت سال گذشته مطبوعات نیوزیلندی به دنبال تقضا و راه ی برای دسترسی به فایل های زیر اطلاعات رسمی قانون شدند و نیز نیروی دفاع نیوزیلند در مقابله با این رویداد می گوید : تقاضای مطبوعات”برای دسترسی به مقدار قابل توجهی از اسناد رسمی باید در ابتدا ، پژوهش و مشاوره بروی این اسناد انجام گیرد و در نهایت برای شناسایی این که آیا هر یک از این اطلاعات می تواند بصورت علنی آشکار شوند زمان لازم است”، و آن  ” در موقعیت فعلی امکان پذیر نبوده و نیاز به استقرار هیات های کاری است که برای انجام” این امور در آینده به کار گرفته می شوند.

دولت نیوزلند می گوید: این فایل ها مربوط به گزارشات بشقاب پرنده ها همکنون در آرشیو نیوزیلند به صورت عمومی در دسترس  مردم قرار گرفته اند.

اما هنگامی که درخواست  دسترسی به آن فایلها از آرشیو نیوزیلند توسط افراد بسیاری صورت گرفت، آنان نمی توانستند به این منابع دسترسی پیدا کنند و یا در معنای واضح تر در دسترس نبودن و در پاسخ دولت نیوزیلند در خصوص این امر می گوید: این فایلها توسط نیروی دفاع نیوزیلند به امانت گرفته شده و تا اطلاع ثانوی در دسترس نخواهند بود.

خانم هنسن “مدیر گروه پژوهشی UFOCUS نیوزلند”اینچنین بیان می کند که او امیدوار بوده ، که فایل ها ایکس را با جزئیات بیشتر در مورد برخی از معروف ترین موارد و وقایع نیوزیلند ، از جمله گزارش Kaikoura در ۱۹۷۸ دسامبر ۲۱ را فاش کند.

ولینگتونjohn cordy،: همکنون وی ۷۷ سال دارد و در سال ۱۹۷۸ یعنی واقعه ی Kaikoura و وی مسئول برج کنترل ترافیک هوای در آن شب بوده و  همچنان بدون هیچ توضیحی منطقی برای آنچه رخ داده بود وجود دارد.

وی و همکارانش در برج هواپیمایی بر روی رادار چیز های غیر قابل توضیح را می بینند که در زمانی رخ داده که هیچ هواپیمایی در منطقه در حال پرواز نبوده است.

در همان زمان، خدمه های در هواپیمای باربری از شی های بزرگ گزارش می دهند که بسیار عجیب و غریب و در اطراف هواپیما دیده شده اند و چراغ های این سفینه میله مانند به حدی نوارنی بوده که داخل هواپیما در آن شب تقریباً مثل روز روشن شده بود ، آن شی های پرنده بیش از ۶۰ کیلومتر هواپیمای مورد نظر را دنبال کرده بودند. نظریه های متعددی در این مورد وجود دارد  ، اما آقای Cordy گفت : هیچ کدام از آنها نمی تواند دیدن این شی را تکذیب کند.

“این یک سفینه فضایی و یا کاوشگری زمینی که ، در مشتری و زهره مستقر هستند نیست، و آن یک چراغ بندر نیست. آنچه که باشد برای من غیر قابل توضیح است. ”

خانم هنسن در خصوص این موضوع می گوید ، این بشقاب پرنده بیش از ۳۵ سال مورد بررسی قرار گرفته و هنوز هم به صورت دقیق و منطقی به این رویداد جوابی توسط دانشمندان و محققان داده نشده، وی گفت که او بطور متعدد شاهد بشقاب پرنده های در طول زندگی اش بوده ، برای اولین بار هنگامی این حادثه رخ داد که او فقط ۸ سال عمر داشت. وی می گوید: “من در Gisborne زندگی می کنم و این در صورتی است که در اواخر دهه ی ۷۰ و اوایل دهه ی ۸۰، شاهد افزایش دیده شدن بشقاب پرنده ها بودم — زمانی که کاملا فعالیت شدید انجام می گرفت، بسیاری از مدارک نیز در مورد آنها در آن مواقع وجود دارد.

” این منطقی است که نه تنها این اشیا پرنده در زلاند نو دیده شده اند بلکه  در سرتاسر جهان مواردی از این قبیل وجود دارد  برخی از پیکربندی های قانونی از نورهای وجود ندارد ، لذا اگر این کار را کسانی انجام داده اند (کار های از قبیل درست کردن حلقه های کشتزار و یا ساخت فضا پیماهای غیر عادی)، این چنین کارها غیر قابل شناسایی و از درک و فهم آدمی جدا است

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *