با انتخاب این رنگ مو ها یک عروس فوق العاده جذاب شوید

 

 

تعداد زیادی رنگ مو و تکنیک های رنگ موی پرطرفدار وجود دارد که می تواند شما را گیج کند، در اینجا چند نکته برای رفع سردرگمی شما وجود دارد.

وقتی از رنگ‌ها و تم‌های عروس صحبت می‌کنیم، رنگ‌های قرمز، سبز، صورتی و طلایی سال‌هاست که بر صحنه‌های عروسی غالب بوده‌اند. با این حال، ما شاهد تغییر در روند با رنگ‌های خنثی و پاستلی هستیم که در عروسی‌های هزاره پیشروی می‌کنند. رنگ ها همه چیز را به درستی دیکته می کنند، از محیط، حال و هوا، لباس ها، دکوراسیون و البته برخاستن عروس. بخش بزرگی از آماده سازی قبل از عروسی حول انتخاب طرح رنگ و اطمینان از اینکه بقیه مطابق با موضوع دنبال می شود متمرکز است. عروس‌های آینده تلاش بیشتری می‌کنند تا مطمئن شوند که لباس عروس، آرایش و موهایشان نیز با تم عروسی مطابقت دارد. هر عروسی می‌خواهد بهترین ظاهر خود را داشته باشد و برای رسیدن به آن بسیار تلاش می‌کند.

علاوه بر رنگ مو مهم ترین تصمیمی که عروس خانم ها باید قبل عروسی بگیرند انتخاب مدل لباس عروس است که به ظاهر و اندامشون بیاد و در بهترین شب زندگیشان بدرخشند برای ایده و انتخاب لباس عروس خاص خود اینجا وارد شوید.

رنگ مو

رنگ مو

 

در اینجا چند نکته در مورد بهترین رنگ مو و تکنیک هایی وجود دارد که می توانید بدون زحمت یکی از آنها را انتخاب کنید و به ظاهر عروس شما اضافه شود:

 

۱٫اگر موهای شما به طور طبیعی قهوه ای است، بهترین انتخاب شما این است که رنگی را انتخاب کنید که چند درجه روشن تر از سایه طبیعی شما باشد. با این حال، اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی از رگه ها را دریافت می کنید تا رنگ قابل مشاهده باشد.

رنگ مو

رنگ مو

 

۲٫رنگ موی عروس تیره‌تر در نیمه بالایی مو و سایه روشن‌تر به سمت انتها یکی دیگر از گزینه‌های رنگ موی فوق‌العاده است.

 

۳٫کاراملی بهترین رنگ مو برای عروس خانم هایی است که بدشان می آید کمی جسور باشند. هایلایت های ظریف با رنگ کاراملی روی موهای قهوه ای آن حس مورد نیاز را در روز بزرگتان به شما می دهد.

 

 

۴٫تمام آن جواهرات سنتی و لنگای گلدوزی شده کاملاً با موهای مشکی همخوانی دارد. این بهترین رنگ مو برای عروس های سنتی خواهد بود.

 

۵٫قهوه ای شکلاتی یک رنگ خیره کننده است اگر رنگ موهای کمی عمیق تر را دوست دارید، قهوه ای شکلاتی غنی را انتخاب کنید و یک ظاهر موی جهانی را انتخاب کنید. اگر نمی خواهید موهایتان آنقدر رنگ داشته باشد، می توانید به خوبی به سراغ هایلایت های شیک بروید.

رنگ مو

رنگ مو

اگر نمی خواهید بیش از حد آزمایش کنید، ظاهر طبیعی بهترین خواهد بود و این ترفند را انجام می دهد که درخشش را به تیپ عروس شما می بخشد. برای این ظاهر، رنگی را انتخاب کنید که تفاوت چندانی با رنگ اصلی شما نداشته باشد و رگه های زیادی داشته باشد تا رنگ قابل مشاهده باشد.

 

۶٫اگر بقیه لوازم جانبی سنگین هستند، چه کسی ظاهر ظریفی نمی خواهد؟ با استفاده از رنگ‌های عسلی، رنگ بلوند ملایم را به عنوان رنگ موی خود انتخاب کنید، این رنگ مطمئناً رنگ پوست سبزه را به خوبی تکمیل می‌کند.

 

۷٫از میان چندین روش موجود، تکنیک‌های رنگ‌آمیزی مانند افکت آمبر برای کسانی که نمی‌خواهند با انتخاب رنگ خود خیلی جسورانه عمل کنند، اما همچنان می‌خواهند مقداری رنگ را روی گیسوان خود منعکس کنند، عالی است.

 

۸٫بالایاژ یکی دیگر از تکنیک های رنگ آمیزی پرطرفدار است که با خطوط رنگی با دست آزاد روی موهای شما می باشد. این به شما ظاهری طبیعی می دهد و در عین حال به شکوه تاج شما سرزندگی می بخشد. قدیمی به نظر نمی رسد، و در واقع، توهم موهای ضخیم تر را ایجاد می کند، یک گزینه ضروری برای دخترانی با موهای نازک.

رنگ مو

رنگ مو

بنابراین اکنون گزینه های زیادی برای انتخاب دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی درخشش را به شکوه تاج خود اضافه کنید و عروسی خود را به خاطره انگیزترین فصل تبدیل کنید!

 

چگونه بهترین رنگ را انتخاب کنیم؟

یک رنگ عالی با یک سوال شروع می شود: گرم هستید یا خنک؟ این رنگ پوست شما است که تعیین می کند چه سایه هایی طبیعی تر به نظر می رسند. به جواهرات طلای گرم و نقره‌ای خنک فکر کنید. چشم ها، موها و پوست شما سرنخ های دیگری ارائه می دهند. انتخاب رنگ مو مناسب برای عروس مناسب با چهره و لباس عروس مهم است و همچنین برای مراسم اقوام درجه یک لباس مجلسی که مناسب اندام شماست انتخاب کنید و مهم تر از آن رنگ مو مناسب با رنگ لباس شما.

 

 

  1. مچ دست خود را بچرخانید

رگ‌های خونی اگر گرم باشید سبز و اگر خونسرد هستید آبی نشان می‌دهند. اگر ترکیبی از این دو را دارید، خنثی هستید.

 

  1. ۲. پارچه آبی را روی صورت خود نگه دارید

اگر پوست یکدست تر و روشن تر به نظر می رسد، شما در حالت سرد هستید. اگر نه، ببینید که آیا نمونه نارنجی این کار را انجام می دهد یا خیر، که نشان می دهد ته رنگ گرمی دارید. اگر هر دو عالی به نظر برسند، شما سوئیس هستید.

 

  1. ۳. ریشه های خود را بازرسی کنید

وقتی ۲ بعد از ظهر نور خورشید به موهای رنگ نشده نوزاد در اطراف خط موی شما برخورد می کند، آنها یا طلایی گرم یا مجموعه ای از قرمز خواهند درخشید. یا خاکستری سرد یا خاکستری. بهتر است رنگ‌های بژ، شامپاین، گندمی و شکلاتی را برای موهای خود انتخاب کنید.

 

هر چند روز یکبار، با یک شامپو و نرم کننده ملایم و کم سولفات، مانند شامپو و نرم کننده تقویت کننده درخشندگی تمیز کنید. موهای سالم طولانی ترین رنگ را حفظ می کنند، بنابراین فقط یک بار در ماه از یک مرطوب کننده استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *