برخی یوفولوژیست ها براین باورند که ماه، توخالی است

ماه توخالی

برخی یوفولوژیست ها براین باورند که ماه، توخالی بوده و چون یک جسم سماوی نمی تواند توخالی باشد،احتمال دارد در داخل آن یک پایگاه فرازمینی فعال باشد…..

در سال ۱۹۷۲ در جریان ماموریت آپولو ۱۲،ناسا از فضانوردان که برای بازگشت از ماه آماده می شدند خواست تا ماه نشین که دیگر کارایی نداشت را از مدار ماه رها کنند تا برخورد آن با سطح ماه را مطالعه کنند،اینکار انجام شد و ماه نشین بمحض برخورد گودالی بوجود آورد، دانشمندان ناسا که در زمین مشغول بررسی و مشاهده اثرات ناشی از برخورد بودند،در کمال تعجب مشاهده کردند که ماه شروع به صدا کردن یا زنگ زدن کرد،مثل وقتیکه شما ضربه ای به یک ناقوس می زنید و بعد از ضربه همچنان صدا می دهد،برای مدت یک و نیم ساعت ماه زنگ زد،این باعث متحیر شدن متخصصان و دانشمندان ناسا شد، چرا باید ماه صدا دهد،یک جسم توخالی صدا می دهد، شما ضربه ای به یک تکه سنگ بزنید بمحض ضربه صدای خفیفی داده و تمام، اما ماه چرا زنگ می زند، آیا توخالی است، این موضوع باعث شد تا ماهها در این رابطه تحقیق و مطالعه انجام شود و بالاخره برخی دانشمندان ناسا به این نتیجه رسیدند که زنگ زدن ماه بدلیل نبود یا بسیار کم بودن آب در لایه های تکتونیکی ماه است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. منوچهر گفت:

    اگر فرضیه ماه توخالی حقیقت داشته باشد دو اشکال مطرح میشود اولا جاذبه ماه که سبب ایجاد جذرو مد ابهای سطحی کره زمین میشود از کدام منبع ساطع و تولید میگردد. دوما نور متصاعد شده از قمر ماه مشخص شده ازجنس نور خورشید نیست . این دو مورد را چگونه میتوان توجیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud