برنامه ۳۰ روزه برای پولدار شدن ۱

پول

پول

برنامه روز اول

 این لحظه از زمان، نقطه قدرت شماست.

آیا تا کنون این جوک قدیمی را شنیده اید که: «برای عوض کردن یک چراغ لامپ سوخته به چند دکتر تا متخصص نیاز هست؟ جواب این است که: «فقط به یک نفر نیاز است، اما (مسئله تدعداد افراد نیست بلکه) مسئله این است که لامپ سوخته واقعاً باید تعویض گردد »!

این جوک ممکن است یک جوک بی معنی قدیمی باشد، اما واقعاً با خردمندی خاصی آمیخته شده است.

 تا زمانی که شما حقیقتاً برای تغییر آماده نشده باشید، و تا زمانی که کاملاً از وضعیت موجود خود خسته نشده باشید، هیچگونه تلاشی شامل کمک به خود، درمان توسط متخصص، و یا مثبت نگری موثر نخواهد بود. اکنون شما راهنمایی را در خصوص یک روش نوین برای تفکر راجع به زندگی خود در اختیار دارید: یعنی روشی برای تفکر که بر روی دوایده ی توانایی شما برای رشد و توانایی ذهن شما برای پذیرش حق طبیعیتان برای کمال انسانی تأکید دارد.

 تاکنون، به هر دلیلی، شما خود را برای لذت بردن از زندگی محدود کردهاید. الان زمانی است که گذشته خود را رها کنید. در طول ۳۰ روز آینده، به کمک هم گرد و غبارهای روانی را از ذهن شما پاک کرده و آن ها را مانند زباله های دیروز بیرون میاندازیم. بهانه های بسیاری برای پذیرش امنیت در زندگی شما وجود دارد، حتی اگر آن امنیت محدود و یا آزاردهنده باشد، اما اگر کلماتی را که در این دروس آمده بخوانید، قطعاً برای انجام اقدامات لازم جهت ایجاد تغییر مثبت در زندگیتان آماده میشوید.

 تغییر چگونه صورت میگیرد؟

 تنها یک روش برای تغییر وجود دارد. باید راجع به این مطلب تصمیم بگیرید که ادامه زندگیتان به روشی شبیه گذشته موجب بروز درد و رنج بیشتری میگردد نسبت به زمانی که تصمیم میگیرید تلاش لازم را برای تغییر زندگیتان بکنید. شما به خوبی میدانید که تکرار الگوهای محدود کننده ی گذشته زندگیتان تنها باعث عدم رضایت شما میشود. به همین دلیل است که شما باید این دروس را  مطالعه کنید.

حالا برای شروع یک زندگی تازه آماده هستید. همانگونه که گفته میشود، امروز اولین روز شروع باقی عمر شماست و شما میتوانید مسیر زندگیتان را انتخاب کنید. امروز، شما رشد را به جای رکود در زندگیتان انتخاب میکنید.

 این مسئله دیگر به شما مربوط میشود، شما باید تصمیم به تغییر بگیرید. باید تغییر را انتخاب کنید. باید بفهمید که در این لحظه، قدرت تغییر مسیر زندگیتان را دارید. پس این فرصت را برای انتخاب رشد، شادی و رفاه شکار نمایید.

 شما باید امروز آغاز کنید. به این لحظه قدم بگذارید. گذشته ها، گذشته است و آینده یک رؤیا است. تنها در این لحظه حال است که شما میتوانید اقدامی برای تغییر انجام دهید. پس هم اکنون انجامش دهید!

 هم اکنون ۵ دقیقه فرصت دارید تا حقیقت جملات زیر را درک کنید:

این لحظه از زمان، نقطه قدرت من است. گذشته تمام شده و آینده نیز هنوز نیامده است. تنها در این لحظه حال است که من میتوانم اقدامی برای تغییر زندگی ام انجام دهم. این لحظه حال، نقطه قدرت من است. درست اکنون، من انتخاب میکنم تا هر اقدام لازم را برای تغییر زندگی ام انجام دهم.

اقدام کنید :

? اقدام عملی امروز واقعاً انجام شده است. با شروع این برنامه، شما مسیر زندگیتان را تغییر دادهاید. به خاطر داشته باشید که جملات تأکیدی بالا را در دفترچه ی یادداشت خود بنویسید و در صورت امکان آن را بلند تکرار کنید. هر روز، باید ۵ دقیقه از زمانتان را به صورت فشرده و بدون وقفه برای تمرکز بر رویایده آن روز صرف کنید. امروز، ۵ دقیقه دیگر را نیز برای احساس تغییر مثبتی که الان به زندگیتان وارد کرده اید، زمان صرف کنید.

 «برای تغییر یک زندگی: فوراً شروع کنید. آن را شعله ور سازید و استثنائی قائل نشوید ».

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *