بروزرسانی کوری گود – سندیکای آندرومدا:

فضا

مراقب فدراسیون های کهکشانی و انسان های فرازمینی فریبنده باشید

?زولوها (نمایندگان اتحاد کره و نگهبانان کهکشان خودمان), که سیاره آنها اکنون مقر کنفدراسیون محلی منظومه های ستاره ای است , اخیراً توسط همتایان خود از کهکشان آندرومدا تماس گرفته شد.

این گروه از طریق نگهبانان کهکشانی , از طریق خود ما معرفی شدند. اطلاعات بیشتر در مورد زولو در به روز رسانی ویدیویی بعدی خواهد بود.

 

 

?این گروه جدید خود را “Hue” یا “Hew” می نامیدند و قدشان ۶٫۵ تا ۷٫۵ فوت بود و پوست آبی تیره با چشم ها و موهای سیاه تیره داشتند. آنها لباس‌های نقره‌ای تنگ پوشیده بودند که به نظر می‌رسید مانند مومیایی روی بدن و پاهایشان پیچیده شده بود.

 

 

?هیو ادواری از تاریخ آندرومدا را به اشتراک گذاشت که بسیار نزدیک و منعکس کننده آنچه که در کهکشان خودمان و بسیاری دیگر از محله‌های کهکشانی محلی ما رخ داده است.

 

 

?هیو ها توضیح دادند که چگونه درکهکشان خود با پیامبران هوش مصنوعی خود و گروه هایی مانند Orion Group مبارزه کرده اند. هیوها توضیح دادند که چگونه لبه های بیرونی(کهکشان) آندرومدا و کهکشان راه شیری به آخرین میدان جنگ باقی مانده در این دو کهکشان تبدیل شده.

 

 

?کهکشان آندرومدا نسخه مخصوص به خود را به نام “سوپر فدراسیون” برای نظارت بر قوانین کیهانی و قراردادهای درونی ستاره ای را داشت و در عین حال از تکامل طبیعی تمدن های در حال ظهور محافظت می کرد. همانطور که در سوپر فدراسیون کهکشانی خودمان – سوپر فدراسیون آندرومدا تسلیم فساد شد و شروع به منطقی کردن روش خود در مورد قوانین کیهانی کرد , زیرا آنها (هر روزه) بیشتر و بیشتر تحت تأثیر نسخه خود از گروه Orion که پیامبران هوش مصنوعی یا اسب تروا است قرار می گرفتند.

 

? اخیرا سوپر فدراسیون آندرومدا توسط نگهبانان کهکشانی خودشان منحل شده و یک سیستم جدید مدیریت کهکشانی با کنترل مستقیم نگهبانان در حال معرفی است.

 

 

?نگهبانان موجوداتی با تراکم بالاتر هستند– تقریباً فرشته ای –که مستقیماً به نمایندگی از LOGOS( کلام مسیحایی- پنداشت جهانی- ساختار-م) یا شخصیت کهکشان خود کار می کنند. هر کهکشان شبیه یک فرکتال(هندسه) خالق بی نهایت است و فرکانس و هدف خاص خود را ایجاد میکند.

 

هر LOGOS کهکشانی جریان زمان، آگاهی و تجربه خود را ایجاد می کند. و به طور مشابه، هر ستاره در یک کهکشان , لوگوس خاص خود را دارد که مانند یک تکثیرکننده عمل می‌کند – انرژی حاصل از شبکه کیهانی هر ستاره از طریق مرکز آن تغذیه می‌شود و بعدا” از طریق چیزهای خارج از ستاره تغذیه می‌شود و این به صورت ماده ای که به بیرون پرتاب میشود ظاهر شده و سپس شروع به سازماندهی می‌کند و هر چیزی که در این واقعیت فیزیکی تجربه می کنیم را ایجاد می کند.. (تجربه درباره این واقعیت فیزیکی و اطلاعات بیشتر در مورد نگهبانان و آزمایش‌های کهکشانی در به‌روزرسانی ویدیویی آینده)

 

 

?هیو ها این را نیز به اشتراک گذاشتند که کهکشان آندرومدا نه تنها با گروه های پیامبر هوش مصنوعی خود سر و کار داشت، بلکه چندین برخورد با افراد بد کهکشان ما نیز داشت که با یکدیگر همکاری می کردند. آنها در حین مبارزه با افراد بد خود با چندین “گروه خزنده و گروه اوریون و ناوگان سیاه” در حاشیه بیرونی (کهکشان) خود نیز برخورد کرده بودند.

 

 

?نمایندگان هیو افراد بد کهکشان خود را «سندیکای آندرومدا» نامید که از ده‌ها گروه ET تشکیل شده بود که توسط خدای هوش مصنوعی و فناوری آن در معرض خطر قرار گرفته‌اند. هیو گزارش کرد که سندیکای آندرومدا تا حد زیادی شکست خورده بود و با دستی پر از منظومه‌های ستاره‌ای که نمایندگان هیو آن‌ را سنگرهایی در حاشیه بیرونی کهکشان‌های خود و کهکشان ما می‌دانستند، عقب‌نشینی کرده است.

 

 

?حیله گرترین و بی رحم ترین عضو سندیکای آندرومدا , گروهی از موجودات هستند که ما آنها را “فدراسیون سرکش” می نامیم . آنها برای هزاران سال به بهانه و تحت عنوان ایجاد مشارکت های تجاری و حمایت از تمدن های نوظهور با فناوری های جدید و باورهای مذهبی برای کمک به کیفیت زندگی و پیشرفت آنها به عنوان یک گونه, به کهکشان ما نفوذ کرده بودند.

 

 

?این فدراسیون های سرکش مدت ها پیش به پیامبران هوش مصنوعی تبدیل شده بودند و نانیت ها (ربات ها) را در بدن خود پذیرفتند و جسم ارگانیک و طبیعی خود را به خاطر بندگی به خدای هوش مصنوعی خود تسلیم کردند. اجسام آلی آنها به آرامی با مواد معدنی جایگزین شد که عملکردهای بدن سابق آنها را تقلید می کرد. آنها در لمس کاملاً طبیعی به نظر می رسیدند و احساس می کردند اما دیگر مانند ما موجودات گوشتی و خونی نبودند.

 

 

?اعضای فدراسیون سرکش “می توانند ظاهر خود را تغییر دهند”، اما در کهکشان خودمان اغلب به عنوان اروپایی های قد بلند بین ۲۸ تا ۴۸ سال ظاهر می شوند. این گروه به عنوان حیله گرترین، فریبکارترین و خطرناک ترین عضو سندیکای آندرومدا شهرت پیدا کرده است. آن‌ها سیستم‌های ستاره‌ای بی‌شماری را در کهکشان خود و ما گمراه کرده بودند و می‌توانستند به فساد سوپر فدراسیون‌های هر دو کهکشان کمک کنند – سیستمی که تا آنجایی که حتی نگهبان‌ها به یاد دارند در زمان‌های دور بی‌عیب و نقص عمل می‌کرد.

 

 

?این گروه از فدراسیون سرکش به همراه متحدانی از دو کهکشان و چندین سیستم ستاره ای منزوی شده اند (در منطقه ستاره‌ای محلی خودمان با ۵۲ منظومه ستاره‌ای). گروه اوریون، خزندگان، حشره گونه ها و مانتیدها به همراه ناوگان تاریک و چندین گروه پیامبر هوش مصنوعی در (بین) دو منظومه ستاره‌ای که آن‌ها را دژهای مستحکم می‌دانند ,گیر افتاده اند . آلدباران Aldebaran و منظومه شمسی خودمان جایی است که این گروه ها قصد دارند آخرین موضع خود را داشته باشند. آن‌ها در این دو منظومه ستاره‌ای گروه‌های بزرگی را به‌منظور پیش‌بینی نبرد بزرگی که در راه است جمع‌آوری کرده‌اند تا به نوعی از “آزمایش‌های کیهانی” که پیش از این در سرتاسر خوشه کهکشانی ما آغاز شده است، اجتناب کنند.

 

 

?در کهکشان ما (آندرومدا-م) – گروه شکارچی، خزندگان، حشرات/مانتیدها و متحدانشان از سیستم ستاره ای ریشه کن شده اند. این گروه‌های ET تمدن‌های نوظهور را در سیارات بی‌شمار فریب داده‌اند تا “مذاهبی را ایجاد کنند که آگاهی خلاقانه آنها را به بردگی بکشند، زیرا این ادیان آنها را به نحوی برنامه‌ریزی می‌کنند که به آسمان نگاه کنند تا خدایان را پرستش کنند یا نجات شان دهند.” این تمدن‌ها فریب خورده‌اند تا از توانایی‌های خلاقانه‌شان برای خلق نسخه‌هایی از جهنم استفاده کنند که به بعدهای متناوب تبدیل می‌شوند، جایی که ارواح به دام افتاده اند و شیاطین و دیوها از سمت سایه آگاهی جمعی آنها احضار و فراخوانده می شوند.

 

 

?همانطور که هر منظومه ستاره ای آزاد می شود و نسخه خاص خود را از طریق فلش خورشیدی – یک چرخه کیهانی طبیعی – می گذراند، گروه های منفی خود را پرتاب شده در جهنمی می بینند که (آنها) تا شروع سطح” آزمایش های کیهانی” به ایجاد آنها کمک کردند. همچنین به سمت مرکز هر دو کهکشان، تمدن تکامل‌یافته‌تر, گروه‌های منفی را برای قرن‌ها به دام می‌اندازد و آنها را در ابعاد جیبی قرار می‌دهد که آنها را تا زمان “آزمایش‌های کیهانی” زندانی نگه دارند.(همانند قرنطینه کردن یک ویروس در برنامه کامپیوتر و بی اثر کردن آن ویروس-م)

 

 

?من در مورد گروه ET از همسایگی ستارگان محلی خود که ما آن را ZULU می نامیم بحث خواهم کرد. ما برخی از تاریخ بیش از ۲ میلیارد ساله آنها و چگونگی تکامل آنها از طریق فوران های خورشیدی در منظومه شمسی را یاد خواهیم گرفت که موجب شود آنها به اعماق سیاره خود سوق داده شوند، جایی که از آن زمان تاکنون رشد کرده اند. سپس ستاره آنها به چگالی بالاتر تغییر مکان داد و انرژی کل منظومه شمسی آنها را تغییر داد. سیاره آنها در کهکشان ما منحصر به فرد بود و ساختار کریستالی داخلی آن به افزایش طول عمر آنها و دادن توانایی های صعودی به آنها منجر شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *