به زودی تماس ویدیویی به اینستاگرام اضافه می شود

شبکه اجتماعی که تنها یک پلتفرم برای اشتراک گذاری تصاویر، به شمار می آمد، و به سادگی به یک آلبوم عکس تبدیل شده بود، با بروز رسانی های متعدد، توانست به یک مرکز همیشه فعال  برای حضور کاربران سراسر دنیا باشد. 

اینفو: بعد از اینکه قابلیت هایی به بخش دایرکت اضافه شد، و لایو ویدیو و استوری نیز به آن اضافه شد، حالا وقت آن رسیده که با بروز رسانی بعدی، تماس ویدیویی نیز به بخش دایرکت مسیج در این شبکه اضافه شود.

هر چند گفته شده که این خبر کمی شایعه است اما واقعیت آن نیز دور از ذهن نیست. در اخباری که به دست مان رسیده است، گفته شده که قرار است فرد در خواست تماس ویدیویی خود را به مخاطب ارسال کند. فرد مورد نظر این درخواست را در لیست باکس خود مشاهده خواهد کرد.

اگر تمایل داشته باشد، این درخواست را قبول خواهد کرد و در غیر اینصورت، تماس برگردانده می شود و این تماس ویدیویی، ناکام خواهد ماند. به نظر می رسد این پذیرش، منطقی و عقلانی باشد چرا که در تمامی سرویس هایی که تا کنون برای تماس ویدیویی دیده ایم، این امکان مشاهده شده است.

اگر تماس ویدیویی پذیرفته شود، یک آیکون برای تماس ویدیویی، در بالای نوار ناوبری مثل عکس زیر مشاهده می شود البته خبری از مکانیسم اجرای این ویژگی نداریم اما به نظر می رسد که این قابلیت از پر طرفدار ترین ویژگی اینستاگرام به شمار آید به طوری که کاربران سایر اپلیکیشن ها نظیر IMO و اسکایپ و غیره را رها کنند.

تماس ویدیویی اینستاگرام

گفته شده که این قابلیت قرار است با کمک افزونه هایی مثل استیکر، عکس، گیف و نظیر آن تقویت شود و به گونه ای باشد که یک تماس تعاملی و متفاوت برای کاربران فراهم کند.

اگر بخواهید این قابلیت را استفاده کنید لازم است از نسخه بتای اینستاگرام استفاده کنید که این نسخه برای اندرویدی ها بدون محدودیت در دسترس است اما آی او اسی ها باید آن را با دعوت به دست آورند.

در این باره نظر شما چیست؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *