تلاش موجودات فضایی برای ارتباط با زمین!

alien-covenant-main-2_0

سایت “دیلی میل” با انتشار گزارش جدیدی نوشت دانشمندان دانشگاه “مک گیل” در مونترال کانادا به وقوع سه انفجار مبهم در فضا در فاصله سه میلیارد سال نوری از زمین پی بردند.

برخی دانشمندان گفته اند ممکن است این انفجارها در واقع تلاش موجودات فضایی برای برقراری ارتباط با انسان باشد.

گفتنی است شش انفجار و امواج رادیویی حاصل از آنها از سیاره “اوریگا” (Auriga) برای مدت کمتر از یک ثانیه رصد شده است. منبع این امواج رادیویی هنوز شناسایی نشده است.

برخی می گویند ممکن است انفجارهای ناشناخته عظیم نشانه ای از وجود موجودات عجیب و ناشناخته ای باشد که سعی می کنند به روش خاصی با ما تماس برقرار کنند.

پژوهشگران برای رصد این امواج ناشناخته و قابل توجه از تلسکوپ “گرین بانک” (Green Bank) که در حال حاضر در ایالت ویرجینیاست استفاده کرده اند. نتایج این تحقیقات در قالب مقاله ای در مجله اختر فیزیک منتشر شده است.

محققان می گویند این اولین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد و اگر بر خلاف تصور آنها تلاش موجودات فضای برای برقراری ارتباط با کرات دیگر نباشد می تواند، انفجارهای ستاره ای در دوردست باشد.

شایان ذکر است که “استیون هاوکینگ”، فیزیکدان مشهور پیش از این گفته بود که موجودات فضایی واقعا وجود دارند. و تلاش انسان برای برقراری ارتباط با آنها می تواند برای نوع بشر خطرناک باشد زیرا به احتمال قوی آنها از اشغال سیاره ما بدشان نمی آید.

منبع: العالم


لطفا برای حمایت از ما از طریق لینک زیر در سایت Pivot بصورت رایگان ثبت نام کنید ، شما می توانید با نصب این برنامه در گوشی و فعالیت در آن و زیرمجموعه گیری به کسب درآمد بپردازید
برای مشاهده آموزش های بیشتر و نحوه کار با این برنامه از لینک زیر استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید