جدیدترین رکوردهای گینس ۲۰۱۷ ثبت شدند + تصاویر

مردی با بزرگترین دهان دنیا ، بلندقدترین گربه جهان و پسری که ۱۵۴ درجه پاهایش را به داخل بدنش می چرخاند بخشی از لیست جدیدترین رکوردهای کتاب گینس هستند.

ثبت رکوردهای جدید کتاب گینس برای سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷

وقتی صحبت از عجیب و غریب ها به میان می آید کتاب گینس ترینها را در خود داردو هر سال طبق آخرین رکوردها به روز می شود . این کتاب در ۶۲ امین نسخه خود در حدود ۴۰۰۰ شاهکار را در خود جای داده است که جدیدترین انها مربوط به رکوردهایی است که در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ ثبت شده اند. ویرایشگر ارشد این کتاب “گلندی” می گوید:در این کتاب همه چیز ثبت شده است از رکوردهای فضایی تا عجایب زیر دریا ، توانایی های نادر انسان و حیوانات . در این قسمت جدیدترین رکوردهای گینس ۲۰۱۷ را مشاهده خواهید کرد.رکورد گینس

رکورد گینس

جدیدترین رکوردهای گینس از حیوانات و انسان ها

 انسان ها و حیوانات یا بهتر بگوییم هرموجود زنده ای که در دنیا وجود دارد می تواند نام خود را در کتاب گینس ثبت کند درست مثل گروهی که در ادامه می بینید.

رکورد گینس برای بزرگترین و بلندترین گربه دنیا :

بزرگترین گربه رکورد گینس

بزرگترین گربه رکورد گینس

لودو نام گربه ای است ۱۲ ساله که با طول ۱۱۸٫۳۳ سانتی متر عنوان بلندترین گربه دنیا را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرده است. خانم “کلسی گیل” صاحب این گربه می گوید :لودو یک گربه ی آرام و بی خطر است . در حالیکه هر کس او را می بیند از نزدیک شدن به او وحشت دارد اما من در کنار او احساس آرامش می کنم . این گربه در حالت ایستاده ۱ متر و ۱۳ سانت طول دارد. لودو بزرگترین گربه ی دنیاست که حدود ۴ پا طول دارد.

رکورد گینس برای بلندترین پرش به نام شتر لاما ثبت شد :

پرش بلند شتر لاما رکورد گینس را تغییر داد

پرش بلند شتر لاما رکورد گینس را تغییر داد

رکورد گینس برای بیشترین و بزرگترین چرخش پا:

” مکث وی دیل” ۱۴ ساله می تواند پاهایش را ۱۵۷ درجه بچرخاند . این پسر نوجوان اهل شمال لندن است و از دوران کودکی عادات غیرطبیعی بسیاری داشته است که جالب ترین انها چرخاندن پاها به داخل و خارج بوده است . او می گوید:از کودکی کفش هایم را با کفی اضافه می پوشیدم تا داخل کفش جایی برای حرکت پاهایم نباشد و بتوانم پاهایم را به صورت مستقیم نگاه دارم . البته این توانایی او هیچ دردی برایش ایجاد نمی کند.

رکورد عجیب گینس برای چرخاندن پا

رکورد عجیب گینس برای چرخاندن پا

رکورد عجیب گینس برای چرخاندن پا

طولانی ترین و بلندترین دم سگ در میان جدیدترین رکورد گینس ۲۰۱۷ :

“کوئن” سگ تازی ۵ ساله ای است که طول دمش ۷۶٫۷۰۸ سانتی متر و به عنوان بلندترین دم سگ در دنیا رکورد جدید کتاب گینس ۲۰۱۷ محسوب می شود. این سگ به همراه صاحبش در بلژیک زندگی می کند . صاحب ۴۲ ساله این سگ می گوید:بعد از تولد کوئن متوجه شدم که دم او حتی از دم مادرش هم بلندتر است و با گذشت زمان و رشد بیش از حد دم سگم به عنوان سگی با بلندترین دم در میان سگها شناخته شد.

رکورد جدید گینس و بلندترین دم سگ در دنیا

رکورد جدید گینس و بلندترین دم سگ در دنیا

طولانی ترین مسیر کشیده شدن با یک اسب در با لباس آتش گرفته رکورد گینس را شکست:

” جوزف داردویل” اهل اتریش در حالی که تمام تنش با آتش پوشانده شده بود با یک اسب روی زمین کشیده می شد ۴۹۹ متر و ۸۲۷ سانتی متر حرکت کرد. او که تمام بدن خود را با چندین لایه لباس و یک ژل خنک کننده ، محافظ های ساق و آرنج پوشانده بود این رکورد را به نام خود ثبت کرده است . جوزف همچنین رکورد سوختن تمام بدن بدون وجود اکسیژن را با مدت ۵ دقیقه و ۴۱ ثانیه به نام خود در کتاب گینس دارد.

ثبت رکورد گینس با کشیده شدن با اسب در حال سوختن

ثبت رکورد گینس با کشیده شدن با اسب در حال سوختن

رکورد بزرگترین دهان در کتاب گینس:

“برند اسچمیدت” ۴۷ ساله اهل آلمان می تواند دهانش را به اندازه ۸٫۷۸۸ سانتی متر باز کند . او برای ثبت این رکورد از یک دندانپزشک برای قرار دادن میله های فلزی بین فک بالا و پایین خود کمک گرفته است.

رکورد بزرگترین دهان دنیا در گینس تغییر کرد

رکورد بزرگترین دهان دنیا در گینس تغییر کرد

رکورد گینس برای بلندترین بستنی مخروطی:

“دیمیتری پانسیرا” ۵۴ ساله اهل ایتالیا توانست با روی هم گذاشتن ۱۲۱ قاشق بستنی روی هم مخروطی بزرگ بسازد که بدون ریزش و با تعادل مناسب روی نان بستنی قرار بگیرند. رکورد قبلی او ۱۰۹ عدد بوده است.

مرد ایتالیایی رکورد بلندترین بستنی مخروطی در کتاب گینس را به نام خود ثبت کرد

مرد ایتالیایی رکورد بلندترین بستنی مخروطی در کتاب گینس را به نام خود ثبت کرد

رکورد گینس برای شوت رگباری توپهای برگشتی در ۳۰ ثانیه:

” جان فارن ورد” ۳۰ ساله توانست رکورد باورنکردنی از خود در کتاب گینس ثبت کند. جان در مدت ۳۰ ثانیه ۲۸ شوت یا به اصطلاح ریباند را انجام داد. رکورد قبلی او کنترل توپ در حالت روپایی زدن روی یک بند به مدت ۲۹٫۸۲ ثانیه است.

رکورد فوق العاده جوان 30 ساله برای سریعترین شوتها در گینس ثبت شد

رکورد فوق العاده جوان ۳۰ ساله برای سریعترین شوتها در گینس ثبت شد

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *