خطوط نازکا

خطوط اسرار آمیز نازکا

وقتی چند سال پیش دکترگریر در مستند شباهنگ یک موجود چندسانتی متری را نشان داد که در صحرای آتما شیلی پیدا شده بود و یک ظاهر انسان نمای غیر عادی داشت .

کسی از جامعه سنتی علمی حرفش را جدی نگرفت . اما با گذشت چند سال تیم وسیعی از دانشمندان بالاخره مجبور شدند یافته آتما را جدی بگیرند و اعلام کنند که این موجود چند سانتی متری یک شبه انسان هست ولی فرازمینی نیست و بیشتر یک ناهنجاری یا یک موجود بیمار هست و البته از رده بندی یک گونه یا یک نژاد طفره رفتند .

وقتی مشغول مطالعه کتاب راز ستارگان تاریک بودم با انبوهی از نژادها مواجه شدم که هرگز نه در ادبیات فارسی و نه هیچ زبان مدرنی ذکری از آنها به میان نیامده بود.

اما همچنان این جمله طنین انداز بود که ادعاهای خارق العاده به شواهد خارق العاده نیاز دارند . و شواهد از غیب رسید و مومیایی های بسیار عجیبی در غارهای اطراف بیابان اسرار آمیز نازکا پیدا شد .

انسان سانهایی با ویژگیهای خزندگان تخم گذار !! کشف به حدی عجیب بود که در ابتدا انکار کردنش قابل هضم تر از تایید کردنش بود . ما که سالها با محدودیت های نظریات داروینیستهای نوین ذهن به اصطلاح علمی برای خود فراهم کرده ایم حالا با مجموعه اسکلت های به حدی عجیبی روبرو شده بودیم که نمی دانستیم اینها را چطور دسته بندی کنیم چون با هیچ گونه شناخته شده ای برزمین جور در نمی آمدند .

بقول لوید پای ظاهرا هرچه می دانستیم نادرست از آب درآمده .آناتومی اینها به حدی عجیب و جالب است که فرض حیات داشتنشان در روزگاری لرزه براندام ما می اندازد .

انسان نماهای تخم گذاری که روی سینه یکی از اینها یک تکه فلز عجیب وجود دارد که معلوم نیست جز ارگانیک اش هست یا بعدا کار گذاشته شده . چشم های بسیار درشت و سرکشیده مخروطی و ابعاد نامتعارف بدنی از یک و نیم متری تا شصت سانتی متری که باعث حیرت انسان شناسان شده .

دست ها و پاهای سه انگشتی خیلی قوی و … گویا اینها زاد و ولد داشته اند. اما به چه زبانی حرف میزده اند ؟ جالب است که در مستند تمدنهای کهن خانم روشن بینی از نژاد کله مورچه ای نام می برد . اینها هم کله مورچه ای هستند . کله مورچه ای انسان سان خزنده.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *