دانلود کتاب اسرار ابوالهول

نام کتاب: اسرار ابوالهول
نویسنده: اریک فون دنیکن
ترجمه: دکتر قدیر گلکاریان
زبان کتاب: فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۱۶۶ صفحه
حجم فایل: ۴ مگابایت
اسرار ابوالهول

 

اریک فون دنیکن در این اثر از چگونگی پندار مردم مصر باستان در جهت ایجاد مجسمه‌های غیرطبیعی مثل ابوالهول سخن به میان می‌آورد. او اسرار صحرای گرم و سوزان و شنزار مصر را همراه مستندات تاریخی می‌شکافد و با توسل به اساطیر و کتب عهد عتیق و نشانه‌های امروزی همچون مسافران فضایی و… سعی در کشف اسرار مصر دارد. او از گورهای حیوانات مومیایی شده، گور مقدس آپیس و فراعنه نمونه‌هایی ذکر می‌کند که تنها با خواندن مطالب پی به عظمت و عمق ماجرا خواهید برد.

اریک فون دنیکن در تاریخ ۱۴ آوریل سال ۱۹۳۵ در شهر زوفینگن کشور سوئد چشم به جهان گشود. دوران تحصیل خود را در این شهر به پایان رساند و از کالج «سنت میشل» شهر فریبورگ دیپلم متوسطه خود را اخذ کرد. از همان دوران به مطالعه کتابهای باستان‌شناسی و کتب مذهبی علاقه نشان داد و به تدریج در این زمینه به اطلاعات زیادی دست یافت. در اثنائی که دانشگاه استکهلم را برای تحصیل در رشته باستان‌شناسی برگزیده بود، در صدد یافتن بسیاری از معماهای باستانی و مربوط به باستان‌شناسی شد. حدود بیست و چهار سال پیش با نوشتن کتاب خود به نام «خاطراتی مشرف به آینده» نام و شهرت فراوانی کسب کرد. طوری که این کتاب در عرض دو سال بیش از ۵۰ میلیون جلد تیراژ جهانی را به خود اختصاص داد. او تا کنون ۱۳ اثر دیگر به رشته تحریر در آورده که «اسرار ابوالهول» یکی از آنهاست.

download-book

لطفا برای حمایت از ما از طریق لینک زیر در سایت Pivot بصورت رایگان ثبت نام کنید ، شما می توانید با نصب این برنامه در گوشی و فعالیت در آن و زیرمجموعه گیری به کسب درآمد بپردازید
برای مشاهده آموزش های بیشتر و نحوه کار با این برنامه از لینک زیر استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید