زندگی کنیم

شاد زندگی کنیم

زندگی کنیم

وقتی به حمام می روید با دست لباس هایتان را بشوئید و یا در منزل باغبانی کنید ، چند صفحه کتاب خواندن ، بافندگی کنید ، اتاق ها را جارو بزنید و ظروف را بشوئید ، یا نرمش کنید و یا با فرزندتان بازی کنید و یا همسرتان عشق بازی کنید ، مسافرتی بروید ، پارک ، جنگل ، دریا ، بازی های گروهی ، اسم و فامیل بازی ، شنا ، اسب سواری ، تیر اندازی ، پیاده روی و … چرا ؟ چون بار اضافه و شلوغی ذهن را تخلیه می کند و از افکار زائد و شاخه و برگ دادن به فکرهای بیهوده دوری کنید . به افکار منفی توجهی نکنید ، افکار منفی از ناحیه ترس و ناامیدی شیطان است ، آن را روی کاغذ بنویسید و به خدا واگذار کرده و رها کنید ، از زیاد فکر کردن و شاخه و برگ دادن به افکار پرهیز کنید . به افکار منفی توجه نکنید و آن را از حالت انرژیکی خارج و به فیزیک تبدیل می کنید.

طبق تحقیقات ثابت شده است که بیش از حد فکر کردن به مسائل ، سبب انرژی دادن به آن و خلق مشکلات جدیدی می شود که اصلا قبلا وجود نداشته است . بسیاری از بیماران اصلا بیماری جسمی ندارند و در آزمایش های گوناگون نیز سالم هستند اما خودشان با فکر و خیال زیاد احساس بیماری و بی میلی به غذا را ایجاد کرده و سبب ضعف جسمی خود شده اند . یک تسبیح بگیرید و هر روز بگوید خدایا شُکرت الآن حال من عالیه . در کمتر از چهل روز تاثیراتش رو می بینید . برای رفع ترس ها باید با ایمان به خدا و استقامت به دل آن ها وارد شد . تاریکی زمانی رخ می دهد که از منبع نور دور شوید . وقتی نور ایمان بیاید تاریکی محو و نابود می شود.

افکار وزن دارند و با حرکت های فیزیکی می توان آن ها را تا حدود زیادی تخلیه کرد و بعد که کمی خسته شدید راحتر می خوابید . شما اول افکار را با کارهای بدنی خنثی کنید و بعد با حال خوب استراحت کنید . یک تسبیح بگیرید و بابت نعماتی که خدا به شما داده شکرگزاری کنید همین که زنده هستید ، می بینید و می شنوید ، توان انجام کارهایتان را دارید و … همه شکرگزاری دارد . همانطور که وضو بدن را تمیز و پاک می کند تصور کنید که افکار منفی را نیز پاک و از جسم و روح شما تخلیه می کند و افکار الهی و پرانرژی مثبت را وارد می کند .

فیلم های سیاه ، افسرده و ترسناک نگاه نکنید چه ایرانی و چه خارجی . با افکار منفی نخوابید که خوابتان ممکن است آشفته شود . ازدواج بسیار خوب است . روابط عاشقانه و زناشویی خودش استرس را کم می کند و خواب را راحت . غسل فواید زیادی دارد . نیت در غسل آثار فراوانی دارد . می توانید تصور کنید و از خدا بخواهید که حین غسل همانطور که آب روی بدن شما جاری می شود و بدن را می شوید ، ماموریت الهی دارد و انرژی های منفی را هم شسته و خیر و برکت و حمایت الهی را به همراه می آورد.

از غذایی که می خورید و امور زندگی آگاهانه لذت ببرید مثلا دارید قدم می زنید یا سیب زمینی می خورید طعمش را مزه کنید و حسش کنید کارها را خودآگاه و با توجه انجام دهید و شکرگزار نعمات باشید . بصورت اراده خودآگاه ، در افکار و گفتار خود خوب و بد را تشخیص داده و رضای خدا را در نظر گرفته و برای رضای او خوبی را انتخاب کنید که این همان ذکر دائم خداوند است و زبانتان را به سکوت و یا انتخاب جملات نیکو عادت دهید. حضور خدا را در لحظه لحظه عمرتان حس کنید حتی قبل از خواب وقتی بسم الله می گوئید بدانید که خدا با شماست .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *