سیستان مرکز زمین

شکست روم از ایران .

یکی از نامهای باستانی این سرزمین ،نیمروز “است  به این معنی که زمانی که در سیستان، ظهر است ، از سواحل اقیانوس آرام در شرق تا سواحل اقیانوس اطلس در غرب، روز است و هوا روشن است و فاصله سیستان از سواحل این دو اقیانوس در شرق و غرب یکسان است.

لغت نصف النهار ترجمه عربی نیمروز است وبه همین دلیل اکثر جغرافیدانان تا قبل از کشف قاره آمریکا #نصف_النهار مبدا را در سیستان در نظر میگرفتند که صحیحتر از گرینویچ به حساب می اید.

گفته میشود زرتشت به همین دلیل #رصدخانه ای در سیستان به نام گنگدژ یا جاودان کِث میسازد که شاخص نصف_النهار_مبدا میگردد. اینکه چگونه ایرانیان باستان به چنین محاسبات دقیقی رسیده بودند،بسیار عجیب است.

امروزه نیز بخش وسیعی از سیستان کهن در افغانستان قرار دارد و ولایت_نیمروز بخشی از آن است و بخش دیگر این ولایت در ایران قرار دارد و با همین نام شناخته میشود. اگر بگوییم سیستان مرکز زمین است و زمین را به دو بخش شرق و غرب تقسیم میکند،سخن گزافی نگفته ایم. نامهای باستانی دیگر این سرزمین #درنگیانا یا #درنگ به معنی زمان به همین دلیل میباشد.

شمال استان سیستان بلوچستان را سیستان مینامند و سیستانی و یا زابلی نیز مینامند که کوه مقدس و دریاچه هامون از مناطق مقدس دین زرتشت و اوستا و شاهنامه است

این نقطه مرکز عالم و نقطه میانه زمین است که تاریکی صد سال پیش تا حالا در حال تخریب شمال استان و سیستانی ها که شیعه مذهب هستند است .

حال چرا برای تاریکی اهمیت دارد که این نقطه همیشه در بحران باشد؟ این نقطه از زمین  که در بالا گفته شد نقطه مهم است در عوالم بالا که. چاکراه یکم ایران و ریشه ها ایران در شهر زابل که محل اساطیری ایران است دفن شده ایجاد انسداد در چاکراه یکم باعث فشار در ذهن جمعی مردم ایران و مشکلات اقتصادی و روحی و سیاسی خواهد شد . حال نیز سیستم ماتریکس در حال خشکاندن و کوچ دادن مردم شمال استان هست تا منطقه کویری تبدیل شود و در زیر خاک دفن شود و این یعنی اغاز خطر برای ایران و شروع جنگ ها داخلی و کشته شدن میلیون ها انسان در این کشور خواهد بود.که سالها و دهه ها طول خواهد کشید و شاهد تجزیه مناطقی از ایران خواهیم بود

سیستم ماتریکس بسیار هوشمند عمل میکند و  در پس همه اتفاقات که میبینید یا نمیبینید؛ هدفی دیگری پنهان است .

ناخداگاه جمعی ایران در سیستان بناشده و از ۶ هزار سال قبل شهر سوخته و شاهنامه تا حالا و ریشه ها ذهنی و اساطیری و کهن الگو های ایران از این نقطه شکل گرفته است که ریشه ها اساطیری  و ناخداگاه جمعی در زیر کویر سیستان پنهان شده است . شاید شما هویت سیستان را  با نام بلوچ بشناسید ولی  منطقه ای جدا با لحجه و زبان جدا از بلوچستان هست؛ که خیلی در ایران نمیخواهند هویت سیستان برملا شود.

سیستان سالها در سکوت خبری و رسانی و مورد حجوم تاریکی بوده است و هدف از پنهان کردن هویتی سیستان این بوده است که در سکوت خبری و خشکسالی مردم این نقطه کوچ اجباری داده شوند و پلن ها بعدی توسط افرادی که انتخواب شده اند اجرا شود .( اگر تا چند ماه دیگر آب به سیستان نرسد و نابود شود شاهد فروپاشی عظیمی در ایران خواهیم بود چه سیاسی چه روانی و چه مالی برای همه شرایط سخت خواهد شد و اغاز پیشگویی شاه نعمت الله ولی اغاز خواهد شد،)

سراوان شهری برای قربانی کردن انسان ها برای خدا خورشید یا میترا .

ایین مهر پرستی ایران و حقیقت این آیین چیست؟

قربانی کردن انسان  بیگناه برای  شیطان

در سراوان  و قدرت گرفتن از شیطان برای مقابله با نور و صورت فلکی عقرب کماندار

در زاهدان در این سالها با کشتن انسان ها بیگناه از تاریکی نیرو میگیرد برای مقابله با عصر جدید عصر اکواریوس و صاحب زمان ولی با چهره کاملا حق طلبانه در نماز جمعه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *