شواهد سفر در زمان

زمان چیست؟ کسی نمی تواند زمان را به خوبی تصور کند!!! شما زمان را چگونه تصور می کنید؟!! حتی می توانید برای آن تصوری داشته باشید؟

سفر در زمان موضوعی است بسیار عجیب و هیجان انگیز  آیا امکان دارد که بشر روزی در زمان سفر کند و به ابعاد مختلفی از فضا و زمان برود؟

Shavahrd- (1)

آیا امکان دارد در آینده این موضوع تحقق یابد ؟  اگر این گونه باشد  انسان هایی که در آینده و در زمان سفر کرده اند باید  از خود شواهدی مبنی بر سفر در زمان به گذشته یا زمان حال بگذارند . شواهدی که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم شواهدی هستند بسیار حیرت انگیز. از نظر تئوری سفر در زمان امکان پذیر است  طبق نظریه خاص و عام اینیشتین سفر در زمان در حالت های خاصی امکانپذیر است.

شواهد سفر در زمان

طبق نظریه نسبیت خاص اینیشتین اگر با سرعتی نزدیک به سرعت نور حرکت کنیم زمان برای ما کند میشود در صورتی که برای ناظر زمینی عادیست.  به طور مثال فضاپیمایی را در نظر بگیرید که با سرعت نزدیک به نور حرکت میکند زمان برای خدمه و ساکنان آن کند میشود و برای زمینیان عادیست از این رو ناظری که در فضا پیما نشسته و زمانی که بیرون از آن طی میشود سریع است و در نتیجه شخص به آینده سفر میکند . به طور کلی همه ما مسافران زمان هستیم مسافرانی که فقط در یک جهت حرکت میکنیم و آن سپری شدن زمان است.

پیشنهاد میگردد مطلب : ماجرای عجیب سرباز اسپانیایی را نیز مطالعه نمایید

همچنین اینیشتین از طریق نظریه نسبیت عام ثابت کرد که اگر میدان های مغناطیسی فوق اشباع ایجاد کنیم میتوان ابعاد فضا و زمان را انحنا داد و به زمان های مختلف سفر کرد! به مانند شایعاتی پیرامون پروژه فوق سری فیلادلفیا .

اما سفر در زمان پارادکس و تناقضاتی دارد که فقط در حد نظریه میباشد و می توان برای آن ها جواب هایی قانع کننده داد و امکان دارد در آینده نیز جواب های کاملا منطقی به این نظرات داده شود . مثلا شما به گذشته ای سفر میکنید که پدر و مادر شما هنوز وجود ندارند پس چگونه امکان دارد شما وجود داشته باشید؟!!! یا اگر شما در گذشته کاری انجام بدهید که تاریخ را تغییر دهد و از حالت عادی خارج کند چه بر سر دنیای زمان حال شما می آید؟

برای این ها جواب هایی وجود دارد : جوابهایی از قبیل جهان های موازی و وجود چندین جهان که اگر گذشته تغییر یابد در هنگام سفر به زمان حال شما به جهانی دیگر که به مانند جهان شماست ولی دست نخورده سفر میکنید!

یا ابعاد ناشناخته ای که اجازه تغییر به شما نمی دهد به مانند پرده و هاله ای میان شما و جهان گذشته، یا اگر تغییری در گذشته ایجاد کنید که منجر به تغییر حالت و روند زندگی دیگران و خودتان شود : مثلا کاری کنید که به دنیا نیایید!!! خود به خود در آن زمان تجزیه شده و در ابعاد فضا و زمان محو میشوید!

این ها توضیحات مختصری پیرامون زمان و سفر در آن بود حال شواهد آن را بررسی میکنیم :

سفر به گذشته

در دسامبر ۲۰۰۸ باستان شناسان چینی تابوتی را پیدا کردند  و عقیده داشتند که تا به حال کسی به آن دست نزده . و کاملا دست نخورده بود

Shavahrd- (3)

تابوت مذکور ۴۰۰ سال قدمت داشته و در نزدیکی شهرستانی قدیمی در چین به اسم Shangsi هست.

کل تابوت را خاک پوشانده بود بعد از تلاش باستانشناسان و با حذف کردن خاک اطراف تابوت با یک چیز شگفت انگیز مواجه شدند!!! یک ساعت که در پشت آن آرم سوئیس حک شده بود!!! این ساعت فلزی و گویا مربوط به زمان حال بود!!! زمان منجمد شده آن ساعت ۱۰:۰۶ را نشان میداد.

timetravelartifactwatch1

اگر مقبره برای ۴۰۰ سال دست نخورده بود پس چه چیزی باعث شده این مصنوع پیشرفته در آن باشد؟

شواهد بسیاری در رابطه با سفر در زمان وجود دارد به طور مثال وجود اشخاصی مدرن در روزگاران قدیم و یا وسایل مدرن در عکس های قدیمی و… بهتر است خود شما عکس ها را ببینید تا متوجه شواهد شوید:

شواهد سفر در زمان

در دوران جنگ جهانی اول و دوم هیچ کس حق پوشیدن لباسی به غیر از لباس جنگی در میدان ها ی جنگی نداشت از این گذشته وجود لباسی مدرن در دنیایی غیر مدرن کاملا غیر منطقی به نظر می آید مخصوصا در دوران جنگ جهانی عکس بالا نشان دهنده این موضوع است.

پیشنهاد میگردد مطلب : آیا می توانم به گذشته برگردم و خودم را بکشم؟ را نیز مطالعه فرمایید .

در عکس جوانی را که لباسی مدرن بر تن دارد وشاهده میکنید و همچنین تعجب اطرافیان نسبت به او!

همچنین عکس پایین :

timetravelermuseumphoto

یکی دیگر از مصنوعات عجیب و نقاشی ها نقاشی پایینی میباشد :

timetraveler_plasticbox1

گفته می شود این نقاشی برای دوران ۱۸۰۰ میلادی  میباشد زمانی که تا اواسط آن سال ها پلاستیک وجود نداشت!!!

به نظر می رسد یک مرد جعبه ای مانند جعبه سی دی در دستان خود نگه داشته که جنس آن چه در دست دارد پلاستیک است و بدیهی است در زمانی که پلاستیک نبوده سی دی نیز وجود نخواهد داشت.

شاید این جسم شیشه بوده ولی هدف از عجیب بودن آن جعبه مخصوص آن است!

شواهد زیاد دیگری وجود دارد . شواهدی از سفر در زمان

آیا به راستی میتوان به طور عملی در زمان سفر کرد؟ در صورتی که از نظر تئوریک این کار امکان پذیر است.

منبع : ابعاد غریبه 

 

پیشنهاد می گردد مطلب :  آیا رویای ماشین زمان و سفر در زمان عملی خواهد شد؟ را نیز مطالعه نمایید .

63 پاسخ

 1. امین کلانتری گفت:

  سفر در زمان به آینده با علم نیز ممکن است اما برای سفر به گذشته باید از خداوند اجازه بگیریم تا فرشته های که مامور کنترل زمان هستند اجازه عبور به ما بدهند و پس از برگشت ما از گذشته به زمان حال فرشته ها رد پای ما را در گذشته پاک می کنند ، بطور مثال ما به زمان برادران هابیل و قابیل برویم و از کشته شدن هابیل جلوگیری کنیم پیش خودمان فکر میکنیم که گذشته را تغییر داده ایم اما پس از برگشت ما از گذشته فرشته ها دوباره رد پای ما را پاک می کنند چون انتخاب قتل برادر یه انتخاب غیر قابل تغییر است زیرا خداوند عادل است و پاداش تمام اعمال را در رستاخیز خواهد داد به همین خاطر فرشته ها رد پای ما را در گذشته پاک میکنند ، اما در مورد سفینه های فضایی باید بگویم اگر صاحب زمان نبود شاید امروز زمین جای بیگانه ها بود و نسل انسان منقرض شده بود اما به لطف خدا یکتا صاحب زمان مواظب ماست و بیگانه های که غیر از جنیان هستند وقتی به زمین میرسند نظارت میشوند instagram : amin_kalantari_iran

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما جناب آقای کلانتری
   به شما پیشنهاد می کنم که کلیه مطالب سفر در زمان را مطالعه نمایید
   در مورد ادعای شما نمیشه به صورت قاطع گفت درست است یا خیر زیرا علم و فلسفه هم در این زمینه به نتیجه قابل قبولی نرسیده اند و همچنین کسی هم تاکنون ادعای سفر در زمان را نداشته پس همه مطالی که در بخش سفر در زمان این وبسایت موجود هستش ، همه به بررسی فرضیه ها و قوانین فیزیکی صرفا بر روی کاغذ و یا آزمایشاتی در حد میکروسکوپی می پردازند .
   دیدگاه شما جالب و از منظر دیگری به این مساله پرداخته اید که در آن جایگاه خدا را به عنوان خالق نیز در نظر گرفته اید البته این را در نظر گیرید در صورتیکه ما قادر به سفر ه گذشته باشیم ، ایجاد تغییر در زمان گذشته باعث تغییر سرنوشت ما در زمان حال نمی شود دلیل آن هم وجود جهان های موازی است که در این حالت ما در اصل در زمان سفر به گذشته وارد یکی از دنیاهای موازی شده ایم و با ایجاد تغییر در آن دنیا اعث ایجاد تغییر در آن دنیا خواهیم شد .
   البته موردی هم که عرض نمودم در حد فرضیه هستش پیشنهاد میکنم مطالب مربوط به جهان های موازی در زیرشاخه فیزیک و نجوم را نیز مطالعه نمایید .

  • Shery گفت:

   ناموسا این داستان فرشته هارو از کجات در اوردی؟😐

  • میرکوهی گفت:

   ریدم به اون مخت . آخه اوسکول تو از علم ریاضی و فیزیک چی میدونی . متاسفم که با اوسکولایی مث تو هموطن شدم

 2. احسان گفت:

  چه جوری میخای از خدا اجازه بگیری؟

 3. محمد گفت:

  چرابحث علمی رو مذهبی می کنید مگه خدا دربانه؟

 4. پریسا گفت:

  اه ،گفتم ساعتمو اونجا نزارم یادم میره ها! اخرش یادم رف):

 5. سفر در زمان هم به گذشته و هم به آینده و به هر زمان دلخواه امکان پذیر هستش
  و هیچ نیازیم به حرکت با سرعت نور و انرژی در حد سیاره نیستش
  من مدتی زیادی هستش که روی این موضوع مطالعه کردم
  و اکنون به راه کاری پی بردم که از طریق اون به راحتی نه تنها میشه در زمان سفر کرد بلکه میشه تله پورت رو انجام داد و در کسری از ثانیه مسافت هایه نجومی رو طی کرد
  این تکنولوژی نوعی انرژی تابشی (( انرژی اسکالر )) هستش که اصلاحا به اون (( موج طولی )) الکترومغناطیس گفته میشه
  و در حقیقت چیزی که ما اون رو گرانش مینامیم همین موج طولی الکترومغناطیس هستش
  اولین بار در نظریه الکترومغناطیس وجودش پیشبینی شد ولی ماکسول به وجود این نوع موج باور نداشت و فکر میکرد فقط یک احتمال ریاضی هستش
  و در تئوری کوانتوم به اون انرژی خلا یا انرژی منفی گفته میشه
  اما تسلا موفق به کشفش شد !
  برایه دیدن این انرژی ۵ کلیپ هست که تو این آدرس میتونین مشاهده کنین shaebanzadeh1372
  که یکی از همین ویدیوها همون شخصی هستش که در ژاپن با این انرژی تله پورت میکنه
  و بشقاب پرنده ها با همین انرژی در فضا از طریق کرمچاله به زمین میان
  اما من برایه انجام آزمایشات و وقت گذاشتن روی این موضوع نیاز به هزینه دارم که خودم نمیتونم از پسش بر بیام
  اگه یک حمایت کننده مالی واقعی وجود داشت خیلی راحت میتونستم انجامش بدم
  اگه کسی واقعا هست که بتونه رو این پروژه سرمایه گذاری کنه با این شماره در تلگرام تماس بگیره ۰۹۳۰۴۶۸۹۹۷۷

 6. Ramtin گفت:

  اقا این ساعت منو‌ پیدا کردین ممنون خواهشن ادرس بدین بیام بگیرم ساعتمو الانم‌که یخ زده عطیقه شده قیمتش هم بالا رفته میخام بفروشم باپولش برم زن بگیرم

 7. H گفت:

  دین را با علم اعتباردهی و اعتبار سنجی نکنید

 8. پارمیدا مردانیان گفت:

  از نظر منم هم میشه به اینده رفت هم به گذشته من نظریه ک فقط میشه به اینده رفتو قبول ندارم چون دلیل اصلا منتطقی نیست که ما چه طور میتونیم به گذشته بریم که به دنیا نیومدین اگر این طور باشه پس جوری میتونیم به اینده بریم ک توی اون مردیم به نظر من صفر در زمان امکان پذیره هم اینده و هم گذشته ولی چیزی قابل تغییر نیست …
  من خودم الان دو تا چیز خیلی برام جذاب شده یکی سفر در زمان یکی هم ثلث برمودا اگر کسی تو صفر به زمان میتونه کمکم کنه ایمیل بفرسته parmidamr1821@gmail.com

  • ب.ت گفت:

   درود بر شما
   از طریق ایمیل نمیتوانم جوابت را بدهم.
   یک آیدی تلگرام در اینجا به من بدهید تا جواب سوال شما را بدهم.
   راز مثلث برمودا و البته سفر در زمان.
   شاید کانالی در تلگرام ایجاد کنم مخصوص به سفر در زمان

  • میرکوهی گفت:

   نخیر سفر در زمان ممکن نیست من در کلیپی که بزودی در فیسبوک قرار میدم کامل توصیح میدم البته اتساع زمان قابل اثباته و ربطی به سفر در زمان نداره.
   من بزرگترین پسگوی جهانم و چگونگی بوجود آمدن جهان و انسان رو میدونم . همینقدر بگم که ربطی به آدم و حوا و میمون هم نداره . اینها اسرار مگو هستن کسانی که دارن حکومتها رو میگردونن نمیخان مردم این حقایق رو بدونن و مردم رو با مذهب و موجودات فضایی و جن و ……. مشغول کردن چون ذات عوام دنبال چیزای هیجانیه نه حقیقت

 9. mohsen گفت:

  نمیشه قاطع گفت درست هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟این چرندیات چیه کلانتری به هم بافتی؟؟؟؟؟؟واقعا نمیفهمم با این حد بالای درک و فهم علمی چرا اصلا میای نظر میدی و این مطالب رو میخونی.برو حوزه ثبت نام کن.

  • me you گفت:

   شایدازنظرعلم امکان داشته باشد ولی ازنظرحقیقت و منطق سفردرزمان امکان ندارد زیرا گذشته اتفاق افتاده وفردی نمی تواند ازاینده درآن جای بگیرد زیرادیگروجودندارد وسفربه آینده هم غیرممکنه چون ماهنوزکاری رانجام نداده ایم و وجود ندارد و نمی توان خودرادرآن جای داد زیراکه مادر یک دنیا هستیم وفقط یک حالت داریم ودریک بعد درحال پیش روی هستیم وازنظرمنطق مادرحال ولحظه زندگی میکنیم وهیچوقت جسم چندبعدنداریم ودرحقیقت زمان اصلا وجود ندارد واین حرکت ساعت راکه مازمان میدانیم فقط یک تقسیم بندی برای شناسایی وقت هااست و زمان واقعی فقط دست خدای متعال است و بس درحقیقت زمان برای ما همان فرصت انجام کارهااست.

 10. رستاخیز مردگان گفت:

  به نظر من اگه سفر در زمان گذشته ممکن بود تجربه معنایی نداشت و الانم باید تغییر میکرد چون یک بار اتفاق افتاده و اینکه نمیتوان هیچ زمانی را به زمان حال اختصاص داد چون هر وقت زمان حال است و اینکه انسان هیچ وقت نمی مرد

 11. عادل گفت:

  کاری به واقعی یا خیالی بودنش ندارم. اما بیاین فکر کنیم که همچنین قابلیتی اصلا وجود داشته باشه اون وقت زندگی کاملا بیمعنی و پوچ می شود.مثالی میزنم فرض کنید شخصی مثلا میخواد فوتبال را پیش بینی کند و قابلیت سفر در زمان را دارد خوب طبیعتا برای چنین شخصی این امری بیهوده و مسخره است وبعد از مدتی از زندگیش خسته خواهد شد.همچنین با سفر به آینده تمام عزیزانش را از دست رفته میبیند و انگیزه ای برای ادامه زندگی ندارد.
  خلاصه اینکه در نگاه اول شاید امری جالب به نظر بیاید اما شخص به مرور زمان از خود بیزار شده و آرزوی بازگشت به حالت عادی را میکند.

 12. من فکر میکنم ک میشع ب آینده رفت اما ب گذشته ن یا اگرهم بشه خیلیی سخت تر از رفتن ایندس چون ما خودمون هم رو ب جلوییم و نمیتونیم برگردیم حتی ب چند ثانیه پیش اما ب کندی داریم ب آینده میرسیم
  ایم مسائله دهنمو سرویس کرده بخدا سرم درد کرفته

 13. علی اکبریان گفت:

  سلام در آپارات چند کلیپ از برنامه های سری کشورهایی مانند روسیه و انگلیس و آمریکا و حتی یونان درباره سفر در زمان هست حتی آثار تمدن امروز در تمدن های قدیم هست پس به گذشته سفر شده است و به آینده هم می شود سفر کرد خود تسلا هم یکبار آزمایشی انجام داد و عده ای را جابجا نمود هرچند خودش در اواخر عمر دچار جنون شده بود . باید گفت تسلا بزرگترین دانشمند پانصدسال اخیر بوده حتی بالاتر از اینشتین و ماری کوری و … . اگر برای تعطیلات آخر هفته خانوادگی می توانستیم به آینده یا گذشته برویم چه عالی می شد . در هر حال مسافر زمان ساعت بیولوژیک هم دارد یعنی نامیرا نیست مثلا بعد از هفتاد سال او هم پیر می شود شاید هم زودتر پیر شود زیرا سرعت بالا برای بدن انسان مخرب است و روند پیری را سریع می کند میزان امواج مضر در بدن انسان در خلبان ها و فضانوردان نیز بالاست و باید هر چند وقت یکبار استراحت و ریکاوری شوند . مرگ عالم ماده قطعی است و چون انسان ضعیف است زودتر از بسیاری از موجودات می میرد . داستان اصحاب کهف و ردالشمس و انتقال تخت ملکه صبا و معراج نبی خدا و ارمیا و عزیر نبی و … و یاری رساندن نور ایلیا به انبیا مانند کمک به حضرت نوح و حضرت سلیمان علیه السلام همه واقعیت دارد . این کلیپ ها را هم مشاهده کنید .
  https://www.aparat.com/v/us5rx
  https://www.aparat.com/v/qthRI
  https://www.aparat.com/v/UL2s3
  https://www.aparat.com/v/BsLPD

 14. مهرداد گفت:

  سلام نخواستیم در زمان به گذشته برگردیم همونکه فقط یه تماس تلفنی باگذشته بگیریم فکرکنم هم ساده تر باشه هم راحتر از انتقال جسم کرم چاله مخابراتی درست کنیم وباخودمون در گذشته تماس بگیریم بگیم بابا دلار بخر

 15. محمد متین گفت:

  اقای شعبان زاده به تحقیقات شما بسیار علاقه مند شده ام.اگر امکانش هست اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهید.

  • محمد شعبان زاده گفت:

   متاسفانه به دلیل درک نکردن این موضوعات نیز تقریبا اکثرا فقط برای تمسخر کامنت میذارند و این نشون میده هیچ علاقه ای واقعا به این موضوع ندارند و ارائه این اطلاعات به چنین افرادی درست نیست
   بنا بر این از این دیدگاه میشه به افرادی همچون نیکلا تسلا که در طول تاریخ به هیچ وجه حاضر نشدند درباره چنین موضوعاتی رسما صحبت کنند و پنهان کاری کردند باید حق داد

 16. ب.ت گفت:

  درود بر شما
  من حدود ۱۵ ثانیه در زمان سفر کردم
  انسان کامل را هم دیده ام
  ببخشید مجبورم نام و ایمیلم را اشتباه بدم.

 17. ب.ت گفت:

  من راه سفر در زمان را میدانم.

 18. ب.ت گفت:

  انسان تواناهی های بسیار زیادی دارد.
  سفر در زمان هم راه های بسیاری دارد.
  کسی که میگوید سفر در زمان محال است باید به او بگویم که نه خود را، نه خدای خود را و نه توانایی های خود را شناخته است.
  تمام انسانها میتوانند در زمان سفر کنند.

 19. Eli گفت:

  سلام
  بله میشه سفر کرد!
  اما چگونه؟
  انرژی زیادی میخواد و ایمان بالا، به خود و خدا و نیرویی که به ما کمک کنه، بحث جالبیه
  اگر کسی میتونه حداقل راهکارهای ممکن رو راهنمایی کنه. حداقل خودمون و خدا رو بتونیم بشناسیم.
  تشکر

 20. ب.ت گفت:

  درود بر شما بانو پارمیدا مردانیان
  از طریق ایمیل نمیتوانم جوابت را بدهم.
  یک آیدی تلگرام در اینجا به من بدهید تا جواب سوال شما را بدهم.
  راز مثلث برمودا و البته سفر در زمان.
  شاید کانالی در تلگرام ایجاد کنم مخصوص به سفر در زمان

 21. ب.ت گفت:

  درود بر شما خانم یا آقای Eli
  یک آیدی تلگرام در اینجا به من بدهید تا برایتان بگویم
  شاید کانالی هم در تلگرام ایجاد کنم مخصوص به سفر در زمان.

 22. hex گفت:

  داداش باشه الام بهت ایدی هم میدیم@demad_0 (https://t.me/demad_0)
  بزن بیا

 23. MARYAM گفت:

  کاش واقعا میشد

 24. مهتاب گفت:

  سلام خیلی برای من جالبه که بدونم چه راه هایی وجود داره برای سفر به زمان آقا یا خانم ب.ت لطفا برام توضیح بیشتری بفرستین ممنون https:.//t.me/mahtab-023

 25. بهنام گفت:

  من ب گذشته برگشتم و سرقتی رو ک انجام داده بودم پاک کردم…
  در همین حد گفتم ک بدونید واقعیت داره..بخدا واقعیت داره.ولی خیلیا از تررس جان و خانوادشون نمیتونن علنی کنن
  یاهوو

 26. Mersad گفت:

  دوستان که فقط انگیزه این کارو دارن وارد گروه تلگرامی خصوصی بشن و نظرات شون و کار های که قراره انجام بشه
  و راه کار های این تحقیق رو مورد بحث قرار بدن به امید موفقیت
  گروه خصوصی تلگرامی: https://t.me/joinchat/EL4mqRUqXNQFZv-sQyD_SA

 27. گفدم که گفت:

  عقلتون نمیکشه لا اقل مسخره نکنین😒

 28. مهتاب گفت:

  توضیحات خیلی ناکامل هست و چون در کانال میاد نمیشه سوال پرسید لطفا با جزئیات توضیح بدین ممنون . خطاب به شخص ب.ت

 29. پوریا گفت:

  سلام دوستان من خیلی به این موضوع علاقه مندم…..مقاله هم کم نخوندم….اماازبین تمامی فرضیه هابه نظرم زمان های موازی وهمچنین فشرده کردن فضامنطقی تره….بافشرده کردن فضادرزمانی محدودمیشه مقدارزیادی جابجاشدکه این موضوع دررابطه باسفرهای فضایی هم بشدت موردتوجه….

 30. مهدی گفت:

  بهنام جان، توه میگی در زمان سفر کردی، چطوری انتخاب کردی که یه چه زمانی سفر کنی..؟

 31. sheyda گفت:

  صدرررصد میشه ب گذشته و آینده سفر کرد.. انسان اگ بتونه از مغزش ب طور کامل استفاده کنه میلیاردها کار غیرممکنو ممکن میکنه.. سفر ب زمان یکی از اون میلیارد هاست.. اگ خدا نمیخاست سفر کنیم ک مغز بهمون نمیداد :|||

 32. میرکوهی گفت:

  این که نوشتید مدرک شهودیه و قابل قبول نیست مدرک باید علمی و منطقی باشه من ثابت میکنم سفر در زمان ممکن نیست چون زمان یک چیز کلی نیست و به مکان مشخصی بستگی داره برای سفر در زمان باید زمان کل جهان رو تغییر داد که کلن محاله و خنده داره اینا برای عوام احمق و ساده است که دبنال چیزای هیجانی و عجیب هستند مث موجودات فضایی و جن و پری و ……
  من نمیدونم این مردم کی میخان دست از خرافه بردارن . اینم یه خرافه س از نوع نوینش

  • masd گفت:

   عزیزم شما که اینو میگید حتما برید در مورد اصل عدم قطعیت هایزنبرگ بخونید . و تازه برو در اینترنت سرچ کن که چندتا کهکشان داریم و در هر کهکشانی چند ستاره هست که هر ستاره چند سیاره دارد . اونوقت به نظرت هیچ موجودی نیست ؟

 33. ب ت گفت:

  آفرین بر شما
  دقیقا همینطور است که میفرمایید، صد در صد میشود در زمان سفر کرد.

 34. ب ت گفت:

  درود بر شما مرد بزرگ
  در چاکرای ششم با چشم سوم میتوانی سفر کنی، اما قبل از آن خیلی چیزها را باید بدانی و به خیلی چیزها باید برسی.
  (رمز گشوده نخواهد شد، اگر فقط بخواهیم چراها را دریابیم، چشم‌ها کور خواهند گشد. حضرت مولانا)

 35. محمد شعبان زاده گفت:

  سلام
  لینک گروه سفر در زمان
  https://t.me/joinchat/Li5c5UgVZUJfaaSoYwQwYQ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید