شواهد سفر در زمان

زمان چیست؟ کسی نمی تواند زمان را به خوبی تصور کند!!! شما زمان را چگونه تصور می کنید؟!! حتی می توانید برای آن تصوری داشته باشید؟

سفر در زمان موضوعی است بسیار عجیب و هیجان انگیز  آیا امکان دارد که بشر روزی در زمان سفر کند و به ابعاد مختلفی از فضا و زمان برود؟

Shavahrd- (1)

آیا امکان دارد در آینده این موضوع تحقق یابد ؟  اگر این گونه باشد  انسان هایی که در آینده و در زمان سفر کرده اند باید  از خود شواهدی مبنی بر سفر در زمان به گذشته یا زمان حال بگذارند . شواهدی که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم شواهدی هستند بسیار حیرت انگیز. از نظر تئوری سفر در زمان امکان پذیر است  طبق نظریه خاص و عام اینیشتین سفر در زمان در حالت های خاصی امکانپذیر است.

شواهد سفر در زمان

طبق نظریه نسبیت خاص اینیشتین اگر با سرعتی نزدیک به سرعت نور حرکت کنیم زمان برای ما کند میشود در صورتی که برای ناظر زمینی عادیست.  به طور مثال فضاپیمایی را در نظر بگیرید که با سرعت نزدیک به نور حرکت میکند زمان برای خدمه و ساکنان آن کند میشود و برای زمینیان عادیست از این رو ناظری که در فضا پیما نشسته و زمانی که بیرون از آن طی میشود سریع است و در نتیجه شخص به آینده سفر میکند . به طور کلی همه ما مسافران زمان هستیم مسافرانی که فقط در یک جهت حرکت میکنیم و آن سپری شدن زمان است.

پیشنهاد میگردد مطلب : ماجرای عجیب سرباز اسپانیایی را نیز مطالعه نمایید

همچنین اینیشتین از طریق نظریه نسبیت عام ثابت کرد که اگر میدان های مغناطیسی فوق اشباع ایجاد کنیم میتوان ابعاد فضا و زمان را انحنا داد و به زمان های مختلف سفر کرد! به مانند شایعاتی پیرامون پروژه فوق سری فیلادلفیا .

اما سفر در زمان پارادکس و تناقضاتی دارد که فقط در حد نظریه میباشد و می توان برای آن ها جواب هایی قانع کننده داد و امکان دارد در آینده نیز جواب های کاملا منطقی به این نظرات داده شود . مثلا شما به گذشته ای سفر میکنید که پدر و مادر شما هنوز وجود ندارند پس چگونه امکان دارد شما وجود داشته باشید؟!!! یا اگر شما در گذشته کاری انجام بدهید که تاریخ را تغییر دهد و از حالت عادی خارج کند چه بر سر دنیای زمان حال شما می آید؟

برای این ها جواب هایی وجود دارد : جوابهایی از قبیل جهان های موازی و وجود چندین جهان که اگر گذشته تغییر یابد در هنگام سفر به زمان حال شما به جهانی دیگر که به مانند جهان شماست ولی دست نخورده سفر میکنید!

یا ابعاد ناشناخته ای که اجازه تغییر به شما نمی دهد به مانند پرده و هاله ای میان شما و جهان گذشته، یا اگر تغییری در گذشته ایجاد کنید که منجر به تغییر حالت و روند زندگی دیگران و خودتان شود : مثلا کاری کنید که به دنیا نیایید!!! خود به خود در آن زمان تجزیه شده و در ابعاد فضا و زمان محو میشوید!

این ها توضیحات مختصری پیرامون زمان و سفر در آن بود حال شواهد آن را بررسی میکنیم :

سفر به گذشته

در دسامبر ۲۰۰۸ باستان شناسان چینی تابوتی را پیدا کردند  و عقیده داشتند که تا به حال کسی به آن دست نزده . و کاملا دست نخورده بود

Shavahrd- (3)

تابوت مذکور ۴۰۰ سال قدمت داشته و در نزدیکی شهرستانی قدیمی در چین به اسم Shangsi هست.

کل تابوت را خاک پوشانده بود بعد از تلاش باستانشناسان و با حذف کردن خاک اطراف تابوت با یک چیز شگفت انگیز مواجه شدند!!! یک ساعت که در پشت آن آرم سوئیس حک شده بود!!! این ساعت فلزی و گویا مربوط به زمان حال بود!!! زمان منجمد شده آن ساعت ۱۰:۰۶ را نشان میداد.

timetravelartifactwatch1

اگر مقبره برای ۴۰۰ سال دست نخورده بود پس چه چیزی باعث شده این مصنوع پیشرفته در آن باشد؟

شواهد بسیاری در رابطه با سفر در زمان وجود دارد به طور مثال وجود اشخاصی مدرن در روزگاران قدیم و یا وسایل مدرن در عکس های قدیمی و… بهتر است خود شما عکس ها را ببینید تا متوجه شواهد شوید:

شواهد سفر در زمان

در دوران جنگ جهانی اول و دوم هیچ کس حق پوشیدن لباسی به غیر از لباس جنگی در میدان ها ی جنگی نداشت از این گذشته وجود لباسی مدرن در دنیایی غیر مدرن کاملا غیر منطقی به نظر می آید مخصوصا در دوران جنگ جهانی عکس بالا نشان دهنده این موضوع است.

پیشنهاد میگردد مطلب : آیا می توانم به گذشته برگردم و خودم را بکشم؟ را نیز مطالعه فرمایید .

در عکس جوانی را که لباسی مدرن بر تن دارد وشاهده میکنید و همچنین تعجب اطرافیان نسبت به او!

همچنین عکس پایین :

timetravelermuseumphoto

یکی دیگر از مصنوعات عجیب و نقاشی ها نقاشی پایینی میباشد :

timetraveler_plasticbox1

گفته می شود این نقاشی برای دوران ۱۸۰۰ میلادی  میباشد زمانی که تا اواسط آن سال ها پلاستیک وجود نداشت!!!

به نظر می رسد یک مرد جعبه ای مانند جعبه سی دی در دستان خود نگه داشته که جنس آن چه در دست دارد پلاستیک است و بدیهی است در زمانی که پلاستیک نبوده سی دی نیز وجود نخواهد داشت.

شاید این جسم شیشه بوده ولی هدف از عجیب بودن آن جعبه مخصوص آن است!

شواهد زیاد دیگری وجود دارد . شواهدی از سفر در زمان

آیا به راستی میتوان به طور عملی در زمان سفر کرد؟ در صورتی که از نظر تئوریک این کار امکان پذیر است.

منبع : ابعاد غریبه 

ترجمه : فوق سری 

 

پیشنهاد میگردد مطلب :  آیا رویای ماشین زمان و سفر در زمان عملی خواهد شد؟ را نیز مطالعه نمایید .

9 پاسخ

 1. امین کلانتری گفت:

  سفر در زمان به آینده با علم نیز ممکن است اما برای سفر به گذشته باید از خداوند اجازه بگیریم تا فرشته های که مامور کنترل زمان هستند اجازه عبور به ما بدهند و پس از برگشت ما از گذشته به زمان حال فرشته ها رد پای ما را در گذشته پاک می کنند ، بطور مثال ما به زمان برادران هابیل و قابیل برویم و از کشته شدن هابیل جلوگیری کنیم پیش خودمان فکر میکنیم که گذشته را تغییر داده ایم اما پس از برگشت ما از گذشته فرشته ها دوباره رد پای ما را پاک می کنند چون انتخاب قتل برادر یه انتخاب غیر قابل تغییر است زیرا خداوند عادل است و پاداش تمام اعمال را در رستاخیز خواهد داد به همین خاطر فرشته ها رد پای ما را در گذشته پاک میکنند ، اما در مورد سفینه های فضایی باید بگویم اگر صاحب زمان نبود شاید امروز زمین جای بیگانه ها بود و نسل انسان منقرض شده بود اما به لطف خدا یکتا صاحب زمان مواظب ماست و بیگانه های که غیر از جنیان هستند وقتی به زمین میرسند نظارت میشوند instagram : amin_kalantari_iran

  • admin گفت:

   با سلام خدمت شما جناب آقای کلانتری
   به شما پیشنهاد می کنم که کلیه مطالب سفر در زمان را مطالعه نمایید
   در مورد ادعای شما نمیشه به صورت قاطع گفت درست است یا خیر زیرا علم و فلسفه هم در این زمینه به نتیجه قابل قبولی نرسیده اند و همچنین کسی هم تاکنون ادعای سفر در زمان را نداشته پس همه مطالی که در بخش سفر در زمان این وبسایت موجود هستش ، همه به بررسی فرضیه ها و قوانین فیزیکی صرفا بر روی کاغذ و یا آزمایشاتی در حد میکروسکوپی می پردازند .
   دیدگاه شما جالب و از منظر دیگری به این مساله پرداخته اید که در آن جایگاه خدا را به عنوان خالق نیز در نظر گرفته اید البته این را در نظر گیرید در صورتیکه ما قادر به سفر ه گذشته باشیم ، ایجاد تغییر در زمان گذشته باعث تغییر سرنوشت ما در زمان حال نمی شود دلیل آن هم وجود جهان های موازی است که در این حالت ما در اصل در زمان سفر به گذشته وارد یکی از دنیاهای موازی شده ایم و با ایجاد تغییر در آن دنیا اعث ایجاد تغییر در آن دنیا خواهیم شد .
   البته موردی هم که عرض نمودم در حد فرضیه هستش پیشنهاد میکنم مطالب مربوط به جهان های موازی در زیرشاخه فیزیک و نجوم را نیز مطالعه نمایید .

 2. احسان گفت:

  چه جوری میخای از خدا اجازه بگیری؟

 3. محمد گفت:

  چرابحث علمی رو مذهبی می کنید مگه خدا دربانه؟

 4. پریسا گفت:

  اه ،گفتم ساعتمو اونجا نزارم یادم میره ها! اخرش یادم رف):

 5. سفر در زمان هم به گذشته و هم به آینده و به هر زمان دلخواه امکان پذیر هستش
  و هیچ نیازیم به حرکت با سرعت نور و انرژی در حد سیاره نیستش
  من مدتی زیادی هستش که روی این موضوع مطالعه کردم
  و اکنون به راه کاری پی بردم که از طریق اون به راحتی نه تنها میشه در زمان سفر کرد بلکه میشه تله پورت رو انجام داد و در کسری از ثانیه مسافت هایه نجومی رو طی کرد
  این تکنولوژی نوعی انرژی تابشی (( انرژی اسکالر )) هستش که اصلاحا به اون (( موج طولی )) الکترومغناطیس گفته میشه
  و در حقیقت چیزی که ما اون رو گرانش مینامیم همین موج طولی الکترومغناطیس هستش
  اولین بار در نظریه الکترومغناطیس وجودش پیشبینی شد ولی ماکسول به وجود این نوع موج باور نداشت و فکر میکرد فقط یک احتمال ریاضی هستش
  و در تئوری کوانتوم به اون انرژی خلا یا انرژی منفی گفته میشه
  اما تسلا موفق به کشفش شد !
  برایه دیدن این انرژی ۵ کلیپ هست که تو این آدرس میتونین مشاهده کنین shaebanzadeh1372
  که یکی از همین ویدیوها همون شخصی هستش که در ژاپن با این انرژی تله پورت میکنه
  و بشقاب پرنده ها با همین انرژی در فضا از طریق کرمچاله به زمین میان
  اما من برایه انجام آزمایشات و وقت گذاشتن روی این موضوع نیاز به هزینه دارم که خودم نمیتونم از پسش بر بیام
  اگه یک حمایت کننده مالی واقعی وجود داشت خیلی راحت میتونستم انجامش بدم
  اگه کسی واقعا هست که بتونه رو این پروژه سرمایه گذاری کنه با این شماره در تلگرام تماس بگیره ۰۹۳۰۴۶۸۹۹۷۷

 6. Ramtin گفت:

  اقا این ساعت منو‌ پیدا کردین ممنون خواهشن ادرس بدین بیام بگیرم ساعتمو الانم‌که یخ زده عطیقه شده قیمتش هم بالا رفته میخام بفروشم باپولش برم زن بگیرم

 7. H گفت:

  دین را با علم اعتباردهی و اعتبار سنجی نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید