غول قندهار

غول های سفید

غول 

استیون کوئیل در برنامه رادیویی معروف کاست تو کاست از واقعه ای صحبت می کند که هنوز توسط دولت آمریکا در حالت طبقه بندی محرمانه قراردارد .

این واقعه در سال ۲۰۰۲ در بخش بیابانی افغانستان رخ داده . زمانی که یک جوخه از ارتش آمریکا ناپدید شد . برای اطلاع از اینکه چه اتفاقی افتاده گروه عملیات ویژه برای بررسی اعزام شد .

سربازان تا رسیدن به ورودی یک غار بزرگ از یک مسیر ناهموار کوهستانی عبورکردند . قطعات شکسته لوازم و تجهیزات گروه گمشده در اطراف غار بطورپراکنده دیده می شد .

نیروهای ویژه در حال ورود به غار و اکتشاف آن بودند که با یک انسان وار ۴ متری سرخ سرِ شش انگشتی با ردیف دندانهای دوردیف اضافه مواجه شدند که به آنها حمله کرد .

به گفته شاهد ، غول یکی از سربازان را قبل از اینکه بقیه جوخه بتوانند او را بکشند با نیزه بلندش سوراخ کرد و کشت . سربازان به مدت سی ثانیه به سوی این غول تیر اندازی کردند . جسد غول را بسته بندی کرده و با هلی کوپتر به پایگاهی آمریکایی در افغانستان وبعد به آمریکا بردند .

براساس داستان کوئیل ، اِ . ای مارزولی موفق شد یکی از اعضاء نیروی ویژه که غول را دیده و احتمالاً به آن شلیک کرده بود را شناسایی و با او مصاحبه کند . شاهد می گوید که دولت آمریکا این واقعه را در وضعیت طبقه بندی محرمانه قرار داده و قصد افشای آن را ندارد چون وجود چنین غولی با تفسیر ما از جهان و پیشینه حیات انسانی روی زمین جور در نمی آید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *