آیواس کیست ؟ و رابطه آن با آلیستر کرولی پدر بزرگ جورج بوش

آلیستر کرولی

آلیستر کرولی

آلیستر کرولی بزرگترین جادوگر قرن

آلیستر ادوارد کرولی جستجوگر انگلیسی علوم خفیه، نویسنده ای پرکار، آزمایش کننده ی داروهای روان گردان، لذت جو، طرفدار پر و پا قرص کوهنوردی و شطرنج، انقلاب گر در زمینه ی مسائل جنسی و منتقد اجتماعی بود. احتمالا امروزه بیش از هر چیز او را بخاطر نوشته هایش در علوم خفیه می شناسند. آثار مشهورش کتاب قانون (پایه فرقه سری تلما و بیشتر فرقه های سری پس از آن) و جادو در تئوری و در عمل، می باشد. او در چندین و چند فرقه و گروه های جادوگری نقش های مهمی را ایفا کرد، از جمله فرقه های طلوع زرین، آرگنتوم استرومو اُتو.

درباره ادوارد آلکساندر (آلیستر) کرولی

شرق‌شناس، پژوهشگر و نویسنده شهیر انگلیسی، نقطه نظرات کاملاً ضد و نقیضی مطرح است. بسیاری از نظریه‌پردازان غربی او را فردی فرصت‌طلب، پیرو امیال جنسی و علاقه‌مند به جادو و جادوگری می‌دانند، و به صراحت مدعی‌اند که کرولی فردی بیمار بوده است. از میان مخالفان کرولی، عده‌‌ای هم وجود دارند که معتقدند وی بدطینت‌ترین فرد جهان است؛ و لقب(وحشی بزرگ) را به او داده‌اند.

این در حالی است که عده‌ای از صاحبنظران، نظر کاملاً مخالفی درباره او دادند؛ و بر این باورند که این شرق‌شناس مشهور، اتفاقاً فرد پاک طینتی بوده، و عملکرد او باعث گردیده تا قدرتهای سیاسی غرب با او دشمن گردند؛ و از حربه تبلیغات حداکثر استفاده را ببرند، تا چهره‌ای زشت و خطرناک از وی ارائه دهند؛ تا مبادا اندیشه و ایده‌های او، مخاطبان بسیاری را جذب خود کند.

آلیستر کرولی پدر بزرگ جورج بوش در سال ۱۹۰۴ با رفتن به هرم خوفو در مصر و انجام چهل شبانه روز مناسک شیطانی و عبادت و ستایش شیطان در روزهای ۸ و ۹ و ۱۰ اوریل ۱۹۰۴ جنی به نام آیواس به او ظاهر می شود و به او تبریک می گوید و او را پیامبر آخر الزمان معرفی کرده و مطالبی از طرف ابلیس به او می گوید.

آیواس که توسط کرولی با زغال کشیده شده

آیواس که توسط کرولی با زغال کشیده شده

آلیستر کرولی می گوید:

من نقش پیامبر را داشتم آیواس نقش جبرییل را داشت و ابلیس هم نقش خدا را داشت.

آلیستر کرولی بر اساس صدا و الهامی که آیواس به او داشت، کتاب شریعت [THE LOW] را نوشت و شریعت تلما را بنیان نهاد. و در این کتاب به وقایع آخرالزمان اشاره می شود و به زبان نماد ها و اعداد مطالبی اسرارآمیز به کرولی گفته می شود درآایه ۷۱ در فصل سوم اشاره به جنایت ۱۱ سپتامبر می شود وقتی از کرولی خواستن تصویر جن آیواس را بکشد تصویری را می کشد که این نوع تصویر امروزه مهمترین کاراکتر کارتون ها و فیلم ها شده است.

تلما شریعتی رازگونه است که توسط آلیستر کراولی، نویسنده و جادوگر بریتانیایی، بنیانگذاری شد. آلیستر کرولی خود را پیامبری در عصر جدید که او آن را عصر هورس می‌نامید، می‌دانست. آلیستر کرولی این شریعت رازگونه را با همراهی همسرش رز ادیت در سال ۱۹۰۴ در مصر به وجود آورد. آن طور که آلیستر کرولی عنوان می‌کند، حضری جسمانی که خود را آیواس می‌نامید، بر او تجلی کرد و متن کتاب شریعت (یا لیبرال لجیس که مهمترین کتاب تلما می‌باشد) را بر او القاء نمود. در حقیقت همین کتاب است که اصول شریعت تلما را ایجاد کرده است.

به کسانی که پیرو این شریعت هستند، تلمیت گفته می‌شود.

پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر با آلیستر کرولی مطلب زندگی نامه آلیستر کرولی را مطالعه نمایید

زندگی نامه آلیستر کرولی

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. سام گفت:

  با زبان ساده بگم پدید آورنده تمامی موجودات کره خاکی ما توسط غیر زمینیان صورت گرفته است

 2. سعید حسینی گفت:

  در این جهان پر از رمز و راز، هر عملی شدنی است با تمرین و تکرار آن عمل.
  یادگیری هر علمی بر اساس تفکر و تعقل و پشتکار و تمرین و ممارست بدست می آید.
  در صورتی میتوان بر درستی و نادرستی عملی تاکید کرد ک خود فرد نظر دهنده،تحقیق کننده آن عمل باشد.
  خرد حاصل تجربه بسیار است.

 3. Pera گفت:

  طرف رسما خودش گفته اینا حرفای شیطانه بعد یه مشت دیوونه رفتن واسش فرقه تشکیل دادن اینم شده پیامبرشون?پراااام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *