فرشته نگهبان

فرشته‌

فرشته‌

فرشته ای که بصورت دائمی در کنار شما است, فرشته نگهبان نامیده می شود, آنها موجوداتی الهی هستند که مستقیما از طرف خالق مامور شده اند. آنها را با ارواح افراد علاقمند به ما که فوت کرده اند و کاملا می توانند مانند فرشته ها عمل کنند و ارواح نگهبان نامیده می شوند, نباید اشتباه گرفت.

دوستان از دست رفته و اعضای خانواده ما همانند همه انسان های زنده یا مرده دارای الگو هستند. هرچند که ممکن است نیت آنان خیر باشد اما راهنمایی های آنها به خلوص و قابلیت اعتماد فرشتگان نگهبان ما که از بدو تولد تا مرگ فیزیکی با ما همراه هستند یکی نیست.

فرشته نگهبان هرگز مارا ترک نمی کند, حضور آنان به چگونگی رفتار ما ارتباط ندارد.

فرشته های نگهبان محافظ و راهنمایانی هستند تا اطمینان حاصل کنند که ما در امنیت, شادی و سلامتی باشیم و رسالت خود را در زندگی به سرانجام برسانیم. برای اینکار ما باید با فرشتگان خود بصورت تیمی عمل کنیم. به این معنا که از آنها تقاضای کمک کنیم و سپس کمک آنها را پذیرا باشیم.

به عنوان یک روشن بین, هرگز کسی را بدون حداقل ۲ فرشته نگهبان که در دو طرفش مستقر باشد ندیده ام.

یکی از قدرتمند و بی باک برای اطمینان از اینکه رسالت الهی زندگیتان را به انجام می رسانید و دیگری لطیف تر که به آرامش و تسکین شما کمک می کند.

همه انسانها به روشنی قادر به شنیدن ندای فرشتگان نیستند که اگر چنین می شد دنیایی مملو از صلح و آرامش داشتیم.

شما می توانید بیش از ۲ فرشته نگهبان داشته باشید, احاطه شدن توسط تعداد بیشتری فرشته, دارای منافع بسیاری است. آنها مانند یک سپر از شما محافظت می کنند و هرچه بیشتر فرشته در کنار خودتان داشته باشید, حس بهتری از حفاظت الهی آنان دریافت خواهید کرد.

مسلما شنیدن صدای مجموعه ای از فرشتگان آسان تر از شنیدن صدای یک یا دو فرشته است.

برای برخوردار شدن از حمایت فرشته های بیشتر, می توانید با تقاضا از خداوند, درخواست مستقیم از فرشته ها و یا تصور احاطه شدن با تعداد زیادی از آنها, به این مهم دست پیدا کنید.

برخی از مردم فرشته های نگهبان بیشتری دارند چون یکی از بستگان یا دوستان خوب برای آنهای چنین دعایی کرده است. افرادی که تجربه نزدیکی با مرگ داشته اند نیز فرشته های بیشتری دارند تا به آنها برای تنظیم با زندگی پس از تجربه عالم دیگر کمک کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *