فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو

پشت ظاهر آرام و مهربان مردان چی می‌گذره؟

قانون جذب

فرمول قانون جذب کوین ترودو بسیار ساده است.

تعریف اشتیاق سوزان از زبان کوین ترودو‌ :

تعریف اشتیاق سوزان، حالتی از عشق و علاقه واقعی و هیجان انگیز برای رسیدن به خواسته خود، که همراه با تصویرسازی مداوم ( تجسم خلاق ) و احساس خوب هست.

کلید گمشده قانون جذب از زبان کوین ترودو :

در حقیقت اشتیاق سوزان از نظر کوین ترودو این کلید گمشده قانون جذب هست. در ادامه به اون بیشتر میپردازیم.

هنگامی که تمایل به جذب رویا یا هدف خاصی از طریق قانون جذب دارید، (مانند خواستن یک خانه یا ماشین جدید، شغل بهتر، همسر، رابطه بهتر با کسی، سلامت جسمی بدن شما، کاهش وزن، پول بیشتر، معجزه مالی برای رهایی از بدهی، برای شادمانی، داشتن آرامش درونی و غیره).

برای اینکه خواسته خود را جذب و خلق کنید این مراحل را که کوین ترودو اشاره کرده انجام دهید :

این سه فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو را بخوانید:

اول از همه، شما باید به طور خاص بدانید که چه می خواهید. شما باید در مورد آنچه می خواهید شفاف باشید. به طور کلی، میل شما باید تا حد ممکن بسیار خاص باشد. رویا / خواسته / هدف / هدف اصلی خود را تعریف کنید.

سپس، شما باید در ذهن خود تصور کنید، آنچه را که می خواهید به دست بیاورید تصور کنید. خواسته خود را همان طور که هست واضح ببینید. در تصورات خود ، زندگی خود را با آنچه که می خواهید به دست آورید و زندگی کنید تصور کنید. دقیقا مثل یک فیلم واضح ببینید که حداقل بین یک الی سه دقیقه اجرا شود ، حتی مدت زمان بیشتر بهتر است. سعی کنید همه حواس را در فیلم و تصور خود بگنجانید (بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی، بساوایی، سلیقه و غیره).

در این مرحله به اولین راز مخفی قانون جذب شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو میپردازیم، همانطور که فیلم خواسته تان را در تصورات خود می بینید، اکنون احساسات و تفکرات خود را بطور واقعی احساس کنید، بطوریکه خواسته شما در واقعیت اتفاق افتاده زیرا احساسات مهم هستند.

قدرتمندترین راز مخفی قانون جذب

پس، قدرتمندترین راز مخفی قانون جذب این جهان این است که شما باید به صورت کاملا واقعی احساس کنید، حتی اگر می دانید هرگز به آنچه می خواهید نمیرسید. با اشتیاق سوزان تصور کنید.

در حال حاضر شما باید به همین روش حس کنید، اگر خواسته ای دارید که میخواهید جذب و خلق کنید آنرا بطور واقعی احساس کنید.

در حالی که تصور می کنید، احساس کنید که به خواسته خود رسیده اید. سپس شما نتیجه را رها و به جهان واگذار کنید.

بارها و بارها این مراحل را در ذهنتان اجرا کنید، در صورت لزوم چندین بار با اشتیاق فراوان بی توجه به نتیجه مراحل بالا را انجام بدهید. به جایی برسید که فارغ از نتیجه حس خوبی داشته باشید.

در حقیقت احساست شما بی توجه به اینکه به آرزوی خود برسید یا به خواسته خود نرسید، باید یکسان باشد.

به جایی برسید که اگر چیزی را که می خواهید چه بدست آوردید یا نه، به هیچ وجه احساس بد نداشته باشید و همین الان احساس کنید که پر از شادی و خوشبختی رسیدن و جذب خواسته خود هستید.

خلاصه قانون جذب و راز آخر کوین ترودو

با انجام مراحل بالا بطور مداوم برای برآوردن هر خواسته ای، شما نیز میتوانید با شیوه مخفی شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو به آرزوی خود برسید.

با اشتیاق سوزان به فرمول قانون جذب جادویی کوین ترودو پی ببرید و زندگی خود را متحول کنید. با داشتن اطلاعات متفاوت و تصمیم گیری برای تغییر جریان زندگی با اشتیاق سوزان به خواسته خود میرسید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *