لوله سفر در زمان

ویدیوهای مسافران زمان در یک کانال محبوب YouTube  یک شبکه ماوراء الطبیعه که نان وروغن آنها این مسافران زمانه است ، به اشتراک گذاشته شده است.

از آنجا که  این کانال در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد ،با ۲۸ مسافری که ادعا نموده اند در زمان سفر نموده اند مصاحبه انجام داده است ، و اکنون تقاضای ویزیت های آن ها به حدی است که یک تیم ۱۱ نفره را برای پرسنل کانال بکار گرفته اند.

سخنگوی ApexTV  گفت:

“ما سه فیلم آینده دیگر از جمله یکی با مردی داریم که ادعا می کند ۶۰ میلیون سال به گذشته سفر کرده و دایناسورهای واقعی را دیده است – و همچنین  یک زن که ادعا می کند  از آینده سلفی دارد.

ما هرگز نظر خود را در مورد فیلم ها نمی دهیم زیرا نمی خواهیم دیگران را تحت تأثیر قرار دهند. “

مسافر زمان

یک زن ناشناس ادعا می کند که این شیء تراشه مانند در واقع تکنولوژی هزار سال آینده است .

کلیپ دیگری در همان ژانر “مسافر زمان” زنی ناشناس را نشان می دهد که ظاهراً از سال ۳۷۸۰ ،  آمده است . آنچه که او نشان می دهد ، فناوری واقعی است که او برای رسیدن به اینجا استفاده کرده است.

او  شیئ مصنوعی را که کمی شبیه به یک تراشه بزرگ رایانه است ( مانند CPU ) ، به عنوان “پوست” توصیف می کند ، اگرچه از حکایات عجیب و غریب او مشخص نیست که این فناوری چه چیزی را باید انجام دهد.

برخی می گویند که می توانند ادعاهای خود را اثبات کنند ، برخی دیگر زحمت تلاش برای قانع کردن ما را ندارند ، اما به هر حال این کلیپ ها با طوفان علاقه مندان به توطئه و علاقه مندان به  داستان های علمی مواجه می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *