مسافران زمانی

یکی دیگر از نظریه ها در رابطه با مشاهده اجسام پرنده ناشناس و نقاشی های اسرار آمیز اهرام مصر و دیگر نشانه ها مسافران زمانی می باشد. این نظریه می تواند جواب بیشتر معماها و پدیده های اسرار آمیز را بدهد و هیچ تناقضی در رابطه با هوشی فراتر از انسان و یا موجودات فضایی و عوامل ناشناخته ندارد و از نظر عقلی نیز قابل قبول تر است . این نظریه که من(نویسنده) بیشتر آن را قبول دارم و کمتر در فضای مجازی و به طور کلی در مباحث علمی از آن یاد می شود بسیار جالب و قابل قبول تر از هر نظریه ای در این رابطه است . در ادامه به نشانه های اثبات این نظریه و رابطه آن با مثلث برمودا و یوفو ها و … میپردازیم و آن را به طور کامل توضیح میدهم .

نظریه مسافران زمانی به این معناست که یوفوها (اجسام پرنده ناشناس) در حقیقت وسایل پرنده ای از زمان آینده میباشد و مسافران آن وسایل پرنده همان انسانهایی هستند که از آینده به گذشته (زمان حال ما یا گذشته خیلی دور) سفر کرده اند . این افراد از آینده به گذشته یا برعکس سفر میکنند تا رویداد گذشته را نظاره گر باشند .

 

 

از نظر علمی سفر به گذشته دارای محدودیت هایی میباشد به عنوان مثال کسی که به گذشته سفر میکند و در آن زمان پدر یا پدربزرگ خود را میکشد چگونه در زمان حال وجود داشته یا کسی که به گذشته سفر میکند چگونه قبل از پدر یا مادر خود وجود دارد همه این ها تناقضات سفر در زمان می باشد که برایش نیز نظریه هایی بیان شده که راه حل هایی را پیش رو می گذارد به طور مثال : دنیاهای موازی (توضیح مختصر نظریه : در این جهان هزاران هزار دنیا وجود دارد که رونوشتی از ما را در بر میگیرد یعنی شمایی که این مطلب را میخوانید شاید فرد دیگری شبیه شما که شما نیست !(یکم پیچیده شد ولی مشکلی نیست برای آشنایی با این موضوع می توانید بخش جهان های موازی را مشاهده نمایید ) همین الان مطلب را نیمه رها کرده و به کارهای خود مشغول می شود در حالی که شما آن را ادامه میدهید! (رونوشت شما با خود شما تفاوت روحی دارد!)) حالا این نظریه چه رابطه ای با مسافران زمانی دارد در حقیقت فردی که در گذشته همان کاری را که در بالا ذکر شد انجام میدهد در برگشت به گذشته به دنیای موازی سفر میکند که در صورت برهم زدن نظم فضا -زمان یک دنیا (برای او) نابود شده ولی بینهایت دنیای موازی بدون دستکاری باقی مانده . نظریه های دیگری نیز در همین رابطه وجود دارد مثلا فردی با همان اقدام بعد از مدتی کم کم تجزیه میشود و در بعد فضا و زمان ناپدید می شود حال یا به همان زمان خود سفر می کند یا به طور کلی نابود می شود.

هنوز سفر در زمان محقق نشده ولی می توان به گونه ای سفر در زمان را اثبات کرد. نظریه های جالبی ذکر شده که تناقضات را برطرف می کند در آینده نیز نظریه ها و دلایلی ارائه می شود که تناقضات  را به طور کامل برطرف می کند.

روزی می گفتند که انسان نمی تواند بیشتر از سرعت اسب حرکت کند چون بدن انسان توان تحمل سرعت بالا را ندارد ولی حالا میبینیم که هواپیماها و فضاپیماها با سرعت ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ کیلومتر بر ساعت و چندین برابر بیشتر از سرعت صوت حرکت میکند. پس میتوان در زمان سفر کرد.

دلایلیدر رابطه با سفر در زمان در گذشته

مثلث برمودا یکی از اسرارآمیز ترین نقاط زمین است در طی ۳۰-۵۰ سال گذشته صد ها ابرکشتی و هواپیما مفقود شده و حتی اثری از خود به جا نگذاشته است به نظر شما این همه هواپیما و کشتی کجا رفته اند و حتی با تکنولوژی کنونی قادر به پیدا کردنشان نیستند شاید به گذشته!!!!!!!!!!

بله سفر در بعد فضا و زمان برای اثبات این رویداد دلایلی قابل قبول و عجیب دارم . اگر مطالعه ای در رابطه با اهرام مصر داشته باشید در برخی نقوش آن آثاری از لامپ الکتریکی! و حتی هواپیما و هلیکوپتر آپاچی کنونی میابید .

معبد ابیدوس

معبد ابیدوس

برای توضیحات بیشتر در این زمینه مقاله پیشنهاد می شود مقاله جهان مارها را مطالعه نمایید .

هلیکوپتر آپاچی و هواپیماهای کنونی قابل مشاهده است! حتی زیردریایی!!!

لامپ به وضوح مشاهده می شود!

همه این ها نشانه هایی از سفر در زمان در گذشته است. در ادامه تصویری حیرت انگیز از انسانی در کنار یک دایناسور میبینیم که لباس مخصوصی دارد!

 

انسانی در کنار یک دایناسور که لباس مخصوصی دارد

کتیبه ها نوشته هایی قدیمی هستند که گاهی اتفاقات گذشته را در قالب یک شعر یا داستان بازگو میکند. قوم مایا ها از اقوام عجیب گذشته می باشند در قسمتی از این کتیبه اثرات و نحوه انفجار اتمی به طور کاملا دقیق و به وضوح نوشته شده که دانشمندان تا قبل از کشف سلاح اتمی از فهمیدن نوع این سلاح عاجز بودند!!!

برای سفر در زمان چند راه وجود دارد که عبارتند از:

۱. استفاده از سیاه چاله

۲. استفاده از انقباض زمان (توسط جاذبه های بالا و بسیار قوی (مانند پروژه فلادلفیا یا مثلث برمودا))

۳. سرعت بالا یا بسیار نزدیک به نور و…

به راستی کشتی ها یا هواپیماها در مثلث برمودا به کجا رفته اند ؟ به بعد و زمانی دیگر ؟ آیا یوفوها یا همان اجسام پرنده ناشناس وسایل و تکنولوژیهای فوق پیشرفته آینده است که مسافران آن به گذشته سفر میکنند و مسافر زمان هستند؟

همه این ها از عجایب هستی و معماهایی سخت هستند که ذهن هر دانشمند یا فردی عادی را به خود مشغول میکند. و آنان را متعجب می سازد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *