مسافر زمان که پس از ۷۴ سال برگشت در سن ۳۱سالگی درگذشت

مسافر زمان که پس از ۷۴ سال برگشت در سن ۳۱سالگی درگذشت داستانهای مربوط به مسافران زمان قرنهاست که بر سر زیانهاست . یکی از بهترین این داستان ها ,  بسیاری از مردم از جمله پلیس نیویورک را متقاعد نمود که داستان مسافر زمان نه تنها افسانه نیست بلکه واقعیت دارد.

وب سایت  اسپانیایی Sinmisterios داستان مستند وقوع سفر در زمان  را به صورت  تاریخ ثبت شده بازگوکرده است. این حادثه پس از ۷۴ سال توسط شاهدان تائید شده است. تمام جزئیات این واقعه در دفاتر رسمی دولتی ثبت شده است. رادولف فنز پدر در سال ۱۸۷۶ ناپدید شد. علیرغم جستجوی پلیس او هرگز پیدا نشد. اما خانواده وی همواره  امیدوار بودند که این مهاجر اروپایی روزی برخواهد گشت . نمام اعضاء خانواده در حالیکه همچنان امیدوار به بازگشت رادولف عزیزشان بودند یک به یک از دنیا رفتند .

بازگشت رادولف فنز

سال ها بعد,  پس از مرگ تمام اعضا فامیل وی , رادولف  با  باورنکردنی ترین شیوه ممکن بازگشت . رودولف Fenz به طور ناگهانی در ژوئن سال ۱۹۵۰ در وسط خیابان شلوغ پنجم در مرکز شهر منهتن  ۷۴ سال پس از غیبتی که  کوچکترین نشانی از خود برجای نگذاشته بود , پدیدار شد .

timessquare

وی چند ثانیه پس از ظاهر شدن در میان ترافیک سنگین در یک حادثه رانندگی جان باخت . زمان ترفند بی رحمانه ای بر Fenz  زده بود ، او را سه چهارم قرن به سمت اینده  سوق داده تا مقابل خودرویی که با سرعت در حال حرکت بود پرتاب کند .. زبده ترین نیروهای  نیویورک پی گیر این حادثه شدند . پلیس نیویورک از همان آغاز تحقیقات در مورد  مرگ عجیب و غریب این  مرد با ظاهر عجیب، متوجه شد  که این یک پرونده کاملا استثنایی است .

موتور سواری که با عابر عجیب و غریب تصادف کرده و باعث مرگ وی شده بود  ؛ شهادت داد که مرد مذکور حالت گیج و منگ داشت . راننده قسم خورد که وی بطور ناگهان و به یکباره در مقابل وی ظاهر شده بود . جسد خود یک معما بود هرچند لباس های متوفی نو به نظر می رسید اما پلیس پس از تحقیقات مشخص نمود که لباس های این مرد افسانه ای که در وسط خیابان جان باخته بود مربوط به یک قرن پیش بودند.

بنا بر شواهد پلیس , که توسط مامور بازرسی در صحنه تصادف نگاشته شده بود , مرد متوفی کت مشکی , کلاه لبه دار ؛ شلوار و کفشهایی که با قلابهای بزرگ کهنه مربوط به قرن ۱۹  بسته می شد بر تن داشت. سن وی حدود سی و اندی به نطر می رسید .

پلیس چند سکه قدیمی از رده خارج ولی نو در جیب های وی پیدا کرد. در کیف چرمی چندین اسکناس امریکایی مربوط به  تاریخ ۱۸۷۰ میلادی و چند کارت تلفن که نام رادلف فنز بر روی ان حک شده بود پیدا کرد .در گزارش افسر مامور , بین اشیاء پیدا شده ,رسید  حمل اسب و نگهداری چمدان نیز به چشم می خورد . حقیقت شگفت انگیز کشف شد در حالیکه پلیس قادر به کشف محل اقامت رودلف فنز یا یکی از وابستگان وی نبود ؛مورد در حال بررسی را به هربرت راین  یکی از محققان مرد گمشده واگذار کرد . هربرت راین با استفاده از شواهد موجود در دفتر دولتی نیویورک ؛ با همکار خود در کشورهای اروپایی شامل اتریش و آلمان با هدف یافتن خویشاوندی از فربانی مذکور تماس گرفت  . ظاهرا تحقیقات راین به جایی نرسید . بالاخره راین در حالیکه ناامید شده بود درخواست بررسی دفترچه قدیمی اطلاعات تلفن شهر نیویورک مربوط به سال ۱۹۳۹ را نمود. در این دفترچه تلفن ؛ مامور تحقیق به یک کلید مهم دست یافت : در این کتابجه اسم رودلوفو فنز قید شده بود .

به دنیال این کشف و با زحمت و تلاش بسیار پلیس , راین با همسر پیر و بیوه رادولف فنز پسر اشنا شد . دراین مقطع,  داستان به عجیبترین و غیر معمولترین نفطه خود رسید . کشف واقعیت افسران پلیس را حیرت زده کرد . طی مصاحبه های طولانی با بیوه رادولف فنز پسر , او به محققین پرونده عنوان کرد که پدر شوهر وی  در حالیکه مشغول پیاده روی روزانه خود بوده ,  ناپدید شده بود. در همان موقع پسر او و همسر این خانوم ,  چهارساله بوده است . مورد گمشده توسط خانواده به پلیس گزارش وپیگیری شد ولی هرگز اثری از پدرشوهر گمشده به دست نیامد .

این اتفاق در سال ۱۸۷۶ به وقوع پیوسته و رادولف فنز در آن زمان ۳۱ سال سن داشت . پس از این ماجرا , راین به بایگانی دفتر مفقودین شهر نیویورک مراجعه کرد. در آنجا وی در کمال حیرت و ناباوری به نام رودلف فنز که توسط خانواده به عنوان گمشده گزارش شده بود برخورد . در آنجا قید شده بوده  که وی در حالیکه مشغول پیاده روی روزانه بوده گم شده بود . عکس متعلق به روداف فنز پدر ( مسافر زمان ) می باشد.

یک عکس قدیمی از رودلف فنز ضمیمه گزارش مفقودی شده بود . این عکس کاملا شبیه مردی بود که در خیابان شلوغ شهر نیویورک جان باخته بود. آیا فنز بیچاره در حین پیاده روی روزانه , توسط گرداب زمان ربوده شده و به دنیای بیگانه اینده و فقط برای مواجهه با یک مرگ بی رحمانه و سریع پرتاب شده بود ؟ اگر این حقیقت داشته باشد , رودلف فنز پدر , که فقط ۳۱ سال سن داشت , ۱۰۵ سال پس از تولدش جان باخته بود.

منبع:    Thetruthbehindthescenes

مطالب مرتبط

۱۳ دیدگاه‌

 1. حامد گفت:

  با این اوصاف و با کشفیات علمی البرت اینشتن و قانون نسبیت وی ، دیگر جای تعجبی برای سفر حضرت مسیح و امام زمان در بعد زمان باقی نمیماند ،

  • علی آقا گفت:

   چرانعوذبالله به دین نسبت های اشتباه میدین.امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به خواست خدااینهمه سال عمرمیکنن وجوان هستن وحضرت عیسی هم به آسمان سفرکرده خواهشا به دین نسبت غلط ندید.

 2. Ebi گفت:

  سفر در زمان هست من خودم چند کیلو متری یک روستا کنار بزرگراهی استاده بودم تا ماشینی گیرم بیاد و به روستای خودم برگردم امتحان نهایی سال سوم راهنمایی را در ان روستا داده بودیم من و ۱۴ نفر دیگر .از ان جاده ماشین کم میکذشت بعد از چند لحظه انتظار دیدیم ماشین سفیدی به شکل پراید بود که تازه پراید به بازار اومده بود در نزدیکی ما یک ابنما که سراشیبی تندی داشت وجود داشت ماشین در ابنما وارد شد با سرعتی معادل ۱۰۰ کیلو متر ولی هرگز بالا نیومد یک گردو خاک زیادی به هوا برخاست .ما همه بچه ها فک کردیم ماشین تصادف یا چپ کرد وقتی بطرف ابنما دویدیم هیچ اثری از ماشین نبود و کنارهای جاده توی ابنما را نگاه کردیم شاید ماشین در ابنما فرعی رفته ولی خاک اونجا صاف و هیچ ردی نبود خاک اون محیط ماسه بادی بود و اون روز باد هم خیلی تنک نمیوزید اگر ماشین توب ابنما در مسیر رودخونه فرعی میرفت رد لاستیک بجا میموند چون خاک اون محیط طوری بود که با کوچکترین چیزی یا فشاری رد پا بجا میموند .تا الان هیچ توضیحی برای این اتفاق ندارم که قانع بشم اون ماشین چطور ناپدید شد و اگر هم در ابنما فرعی میرفت چنین گرد و خاک عظیمی بلند نمیشد .نه ردی بود از لاستیک و با تین گردوخاک زمین صاف صاف و دست نخورده بود .

 3. رضا گفت:

  این مزخرفات چیه میگی؟ امتحان کن ولی وجدانا اگه جواب نداد دیگه هیچوقت سمت خرافات مخصوصا از نوع دینی نرو و بیدار شو

  • علی گفت:

   آدم نسبتاعاقل توی دین هیچ خرافاتی نیست وهرچیزی که اومده حقیقته منتهابعضیاعقلشون نمیرسه واونوخرافات میدونن.ماننداینکه قرآن پیشبینی کردکه توی فضااکسیژن نیست.البته بعضی ازافرادهم حرفای اشتباهی ازطرف دین میزنن.

 4. سيد لقمان گفت:

  سلام دوستان سفر در زمان ممکن است چون پیامبر(ص) هنگامی که به معراج رفت از اول خلقت تا آخر خلقت رو دیده بهشت وجهنمم دیده!!!!! جالب اینجاست همه ما اینها را میدونیم ولی برای آخرتمون تلاش نمیکنیم (با ۴٠٠بار خواندن سوره بنی اسرائیل بدنمان رشد خواهد کرد و میتوانیم در زمان سفر کنیم)(با خواندن ٧٠٠٠٠هزار بار ده آیه اول سوره طه بدنمان رشد خواهد کرد برای طی الارض(وبلاگو اشتباهی نوشتم

 5. اهل دل گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  در این عالم هیچ چیزی غیرممکن نیست و از آنکه قرآن و ائمه فرموده اند جز این عالم ۷۰ عالم دیگر وجود دارد شکی نیست و می شود با یک حرکات ماورایی به آن عوالم نیز سفر کرد…
  پس همه ی این حرکات در سیطره عالم هستی است و عجیب و غریب نیست

 6. امیرحسین گفت:

  سلام شمارتون کامل نیست

 7. amirhosein گفت:

  سلام شمارتون نیست یا کامل نیست

 8. داریوش گفت:

  شرمنده شماره تلفنم اصلاح میکنم دستم خورده اشتباهی تایپ شده۰۹۱۴۹۵۵۶۹۲۲داریوش.متشکرم

 9. داریوش گفت:

  سلام من کاملأاعتقاددارم چون خودم هم باچنین حال وهوایی مواجه شده ام درآن زمان بخاطرعدم اطلاعات ازچنین چیزهایی ازادامه آن حس حذررپکردم وبه زندگی عادی بسنده کردم بعدازآنهمه مدت الان که چندروزیست بااین مسایل آشناشدم دوباااگره حسهایم عودمیکنندفقط اطلاعاتم کافی نیست وبایدمربی کاربلدی راهنمایی وهدایتم کنداگه چنین شخصی هست لطفأکمکم کنددرضمن تمامأاهل هرگونه ریسکی هستم وذاتأپیگیرم۰۹۱۴متشکرم ومنتظرم ومیدانم چنین اتفاقی برایم رخ خواهددادازاین است دنبال کسی ام هدایت ومحارم کند.تماس تلفنی واتساپ وتلگرام درخدمتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud