مشاهده یوفو و لغو پروازها در شهر برمن آلمان

پروازها در فرودگاه برمن آلمان در پی مشاهده جسم پرنده ناشناسی لغو شدند. هنوز ماهیت این شئ مشاهده‌شده مشخص نیست. دو روز پیش از این هم پرنده ناشناس دیگری در شرق آلمان خبرساز شده بود.

0,,17345087_303,00

این عکس که شی‌ء‌ای شبیه به یک بشقاب‌پرنده را نشان می‌دهد، در سال ۱۹۵۴ توسط پسری ۱۳ساله در «کانیستن» بریتانیا ثبت شد. مشاهده یک جسم پرنده ناشناس موجب لغو پرواز گروهی از مسافران فرودگاه برمن در شمال غرب آلمان شد. آن‌طور که مقامات این فرودگاه نیمه‌شب دوشنبه (۶ ژانویه/ ۱۶ دی) اعلام کردند، جسم ناشناس شامگاه دوشنبه چندین بار روی صفحه رادار مرکز مراقبت پرواز ظاهر شده و این موضوع سه ساعت ادامه داشته است.

به نوشته روزنامه «زود دویچه تسایتونگ» آلمان، هلیکوپتر پلیس هم نتوانسته شئ پرنده را پیدا کند. به گفته یک مأمور پلیس برمن، «ما همچنان نمی‌دانیم [شئ مشاهده شده] چه بود. اما چیزی در آن‌جا بود». این پرنده ممکن است هواپیمایی بی‌سرنشین یا شئ پرنده‌ای شبیه به یک بالون بوده باشد.

روز یکشنبه (۵ ژاویه/ ۱۵ دی) مشاهده پرنده دیگری در محلی دیگر در آلمان خبرساز شده بود. این پرنده پشت خانه یک مرد در ایالت زاکسن در شرق آلمان فرود آمد. ساعتی بعد مشخص شد که پرنده یادشده یک سفینه فضایی مدل با کنترل از راه دور بوده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *