رؤیت UFO: فیلم خارق العاده یوفو در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی

یک تئوریسین توطئه زندگی بیگانگان ادعا می کند که یک یوفوی بیگانه قبل از قطع شدن ویدیوی زنده توسط ناسا ، در نزدیکی ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) کمین کرده است.

ایستگاه فضایی بین المللی آزمایشگاه فضایی ۱۵۰ میلیارد دلاری است که از سال ۲۰۰۰ در مدار زمین حرکت می کند. از زمان راه اندازی آن ، فضانوردان ناسا که بر روی ISS سوار شده اند ، اکتشافات علمی بی شماری را از جمله پیشرفت های پزشکی تا بهبود مواد برای ماموریت های فضایی آینده به وجود آورده اند. با این حال ، یک شکارچی برجسته UFO معتقد است که ایستگاه فضایی بین المللی اکنون بزرگترین کشف خود را انجام داده است : فیلمبرداری یک بشقاب پرنده از نزدیک. یکی از کاربران یوتیوب ویدئویی از آنچه او به عنوان یک بشقاب پرنده توصیف می کند بارگذاری کرد.

این فیلم توسط آژانس فضایی آمریکا ناسا در دوربین زنده ISS خود در YouStream ضبط شده است.

چندین نقطه از UFO زاویه دار ادعا شده در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی به وضوح قابل مشاهده است.

نظریه پرداز توطئه UFO از Sound Mind And Body برای اظهار نظر در مورد این فیلم عجیب به یوتیوب رفت. وی گفت: “همانطور که می بینید ، یک جسم عظیم در پس زمینه در کمین است. “جسم کاملاً توسط خورشید روشن شده است و بسیار سخت است که متوجه شکل عجیب آن نباشید.

مفسران سپس حدس می زنند که ناسا عمداً فیلم های UFO را حذف است. وی گفت: “بعد از چند لحظه که شی به طور کامل در فضای باز قرار گرفت تا همه بتوانند آن را ببینند ، حدس بزنید که چه اتفاقی می افتد.

تماشاگران سپس توسط صفحه آبی رنگ ناسا مورد ضرب و شتم قرار گرفتند – ما می گویم “بدنام” به دلیل تعداد دفعاتی که هنگام مشاهده یک بشقاب پرنده ها اتفاق می افتد. ” ناسا فیلم های ISS را بعد از چند ماه حذف می کند و این مشاهده UFO سال ها پیش روی داده است ، به این معنی که این ویدیو نمی تواند به طور مستقل تأیید شود.

فیلم UFO با روشنایی و کنتراست اصلاح شده به منظور اغراق در ویژگی های ناهنجاری مجددا مورد بررسی قرار گرفته است. مفسر ناشناس سپس با آشکار ساختن UFO به ناهنجاری های دیگر که در مکان دیگری از منظومه شمسی مشاهده می شود ، ادامه می دهد.

وی گفت: “نگاه کردن به این بشقاب پرنده های ادعایی ساده باورنکردنی است و هیچ چیز شبیه به این قبلاً دیده نشده است. “خوب – دقیقاً نه. در همان سال Streetcap1 همچنین چندین فیلم دیگر را بارگذاری کرد که نشان می دهد یک بشقاب پرنده بسیار مشابه در نزدیکی خورشید دیده می شوند.

“یکی از مشاهدات در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۶ و همانطور که می بینید ، با ISS UFO کاملاً مطابقت دارد.” با استفاده از وب سایت رصدخانه خورشیدی و هلیوسفر ناسا (SOHO) برخی از این بشقاب پرنده ها تا مسافتهای دورتر ازخورشید مشاهده شده اند

و به نظر می رسد این بشقاب پرنده ها مشابه هستند . مفسر YouTube پرسید: “آیا همه آنها نمی توانند اثبات بازدیدکنندگان فرازمینی به خورشید و خارج از زمین باشند.

یا آیا این نمونه هایی از هیچ چیز اصلاً وجود ندارد؟ ” اسکات وارینگ ، متخصص UFO ،  به وبلاگ خود رفت تا درباره فیلم UFO. کشف نشده اظهار نظر کند.

وی نوشت: “این فیلم یک بشقاب پرنده فوق العاده با شکلی را نشان می دهد تاکنون ندیده ام. وی گفت: “این جسم در دوربین ایستگاه فضایی ناسا ضبط شده است و ظاهری بسیار عجیب دارد “برای من کاملاً واضح است که بشقاب پرنده ها اغلب از ایستگاه فضایی بازدید می کنند تا نگاهی به پیشرفت علوم انسانی داشته باشند.”

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *