نسخهٔ چاپی یک بازی کارتی برای یادگیری کدنویسی (HTML ،CSS ،JS و Ruby)

کدنویسی یا کدینگ شاید زیاد به بازی کردن آن هم از نوع کارتی‌اش ارتباط پیدا نکند. اما این روزها همه چیز ممکن است، مگر نه؟ مسلما آنها که کارشان کدنویسی‌ست آموزش‌های لازم را به موقع دیده‌اند و آنها که ندیده‌اند هم با بازی کردن با این کارتها می‌توانند شانس خود را امتحان کنند! یادتان که نرفته همیشه آموزش غیر مستقیم و توام با تفریح و بازی و اجتناب از به اصطلاح تدریس خشک بهتر جواب می‌دهد. شاید وقتی به انتهای این پست رسیدیم تمام آموزش‌دهندگان کدنویسی نفری یک نسخه از این بازی را چاپ کرده و به برنامه‌ٔ آموزشی خود اضافه کنند. 🙂

اینفو - نسخهٔ چاپی یک بازی کارتی برای یادگیری کدنویسی (HTML ،CSS ،JS ،Ruby)

اینفو - نسخهٔ چاپی یک بازی کارتی برای یادگیری کدنویسی (HTML ،CSS ،JS ،Ruby)

گرچه تمام نسخه‌های بازی برای خرید تمام شده است که البته برای ما ایرانی‌ها زیاد هم فرقی نمی‌کرد، اما شما هنوز می‌توانید تمام کارتهای بازی را به رایگان دانلود کنید و خودتان آنها را حتی تغییر داده و بعد چاپشان کنید. همه و همه مفت و مسلم! چهار گروه کارتهای بازی که هر کدام ۵۳ کارت را شامل می‌شود از این قرار است: HTML ،CSS ،JS و Ruby.

طراحی و ساخت این بازی از دو طراح و البته توسعه‌دهنده یعنی Carlos Lagrange و Mario Gintili بوده است. از لینک پایین به صفحهٔ اصلی سایت سازنده رفته و از آنجا هم قوانین بازی و هم لینک دانلود رایگان کارتها را دریافت کنید. توجه داشته باشید که در صفحهٔ نهایی دانلود در سایت Gumroad قیمت +۰ در نظر گرفته شده است که آن + برای کسانی‌ست که تمایل دارند از پروژه حمایت کنند. شما می‌توانید عدد ۰ را وارد کرده و فایل‌ها را به رایگان دانلود کنید. در صورتی که تمایلی به وارد کردن ایمیل اصلی خود (مانند برخی علاقه‌مندان به اینباکس خالی و سفید) ندارید، می‌توانید یک نشانی غیر واقعی وارد کنید. بستهٔ دانلودی شامل یک فایل زیپ است که تمام چهار ست کارت را به صورت لایه‌بار و وکتور در فرمت AI و همچنین تمام آنها را به صورت فایل‌های PNG در اختیار شما قرار می‌دهد.

اینفو - نسخهٔ چاپی یک بازی کارتی برای یادگیری کدنویسی (HTML ،CSS ،JS ،Ruby)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud