نقاشی ها و مشاهدات قرن وسطی وجود بشقاب های پرنده را تایید می کند!

همانطور که می دانید ما هر روز شاهد چاپ مطالبی در روزنامه ها سایت های خبری مطالبی در باره مشاهده یوفو ها یا موجودات فرا زمینی داشته ایم و همیشه هم عده ای با قیافه حق به جانب آنها را ماهواره های جاسوسی آمریکا و روسیه می نامند که در برخی از موارد درست است و در برخی از موارد این مطلب صدق نمی کند.

ولی قبل از پیشرفت تمدن بشری و ساخت هوا پیما و دیگر ماشین های پرنده در عصر حجر و در فرون وسطی نیز مشاهداتی از موجودات فضایی شده است و تصاویر زیادی از وجود یوفو ها و برخورد با موجودات غیر زمینی وجود دارد.

مسلما در آن زمان هیچ دستگاه پرنده ساخت بشری وجود نداشته است که بتوان آن را به ماهواره های جاسوسی آمریکا و روسیه نسبت داد

شاید برای عده ای نیز این تصور بوجود بیاید که این نقاشی ها زاده تخیل بشر هستند اما این تصاویر بر اساس مشاهدات عینی ثبت شده اند و تخیل بشر نیز نیاز به الگو دارد و بدون الگو تخیل انسان قادر با ایجاد اثرنخواهد بود

سوالی که مطرح می شود این است که چرا همه تصاویر از نقاشی های ماقبل تاریخ توسط اجداد ما تا قرن نوزدهم و بدون توجه به اینکه در کدام کشور کشیده شده است تا حد زیادی به هم دیگر و به مشاهدات جدید از یوفو ها شبیه است؟

در اینجا به تعدادی از نقاشی های قرن وسطی که در آن ها نمادهایی از یوفو ها به کار رفته می پردازیم

تصویر اول نقاشی مریم مقدس و جیووانینوی مقدس The Maonda with saint giovanino درپالازو ویجو
palazzo veechio در فلورانس مدرسه لیپی lippi درقرن ۱۵۵ می باشد یک نمای نزدیک از سمت چپ بالای نقاشی یک شی را در آسمان نشان می دهد و یک مرد و یک سگ به آن نگاه می کنند با بزرگ کردن تصویر تشعشعات طلایی در اطراف آن جسم مشاهده می شود.

La-Madonna-de-Saint-Giovannino-I

نقاشی زندگی مریم مقدس در سال ۱۳۳۰ میلادی در کلیسای باسیلیکا Basillica در فرانسه نگهداری می شود در این نقاشی هم در قسمت بالا و سمت چپ یک شی کلاه مانند که در هوا شناور است به خوبی دیده می شود.

Virgin_Mary_UFO_01

نقاشی مر بوط به صلیب کشیده شدن مسیح (ع) the crucifixion در سال ۱۳۵۰ میلادی در کوزوو یوگوسلاوی نقاشی شده در دو گوشه بالایی نقاشی دو ماشین پرنده دیده می شود و بطوری که مشخص شده است در حال تعقیب یکدیگر بوده اند خلبان سفینه جلو با نگرانی به خلبان سفینه عقبی است و درتصویر بزرگ شده خلبان صفحه عقبی با صفحه کلید کنترل سفینه کار ی کند این نقاشی ۶۵۰ سال قبل کشیده شده است در آن زمان هیچ وسیله پرنده ای به دست بشر ساخته نشده بود آیا این همه نقاشی می تواند ساخته و پرداخته ذهن بشر باشد؟

crucifixion_400x360

نقشای کشیده شده توسط بوناونتوراسلیمبنیBonaventura Salimbeni در سال ۱۶۰۰ که امروزه در کلیسای سان لورنزو san lorenzo در سن پترو در مونتالسینوی ایتالیا نگهداری می شود یک شی کروی با دو زائده آنتن مانند در آسمان و بالای ابرها چه می تواند باشد.

108-0425144750-UFO_1

نقاشی غسل تعمید مسیح کشیده شده توسط ایرتد گلدر aret de elder در سال ۱۷۱۰میلادی در موزه فیتنروویلیام fitzwillim در کمبریج انگلیس نگه داری می شود تصویر یک سفینه فضایی صابت ایستاده که از آن نورهایی به سمت پایین می آید واضح است.

1762429928df5c8bf70229a77c9e48b5ebaf44e

نقاشی لاتبائیده La tebiaide توسط پائواو اوچلو Paolo Uccello در سال ۱۴۶۰ میلادی در قسمت شده نقاشی تصویر یک جسم ناشناس پرنده یوفو در تصویر به خوبی مشخص است.

red-ufo-saucer

نقاشی کتاب سفرهای گالیور

uaxgull

نقاشی آبرنگ قرن هفدهم در کلیسای استیسهو ولی svetishveli در دو گوشه سمت چپ راستی

نقاشی دو بشقاب پرنده دیده می شود آیا امکان دارد که این نقاشی ها در کشور های مختلف از یکدیگر تقلید کرده باشند؟

Mtskheta

نقاشی عید تبشیر نقاشی شده توسط کارلو کریولی Carlo Crivelli در سال ۱۴۸۶ نقاشی شده است در نمایشگاه ملی لندن نگه داری می شود یک جسم در آسمان می درخشد و از یک طرف آن باریکه نوری به سمت پایین است شکل به خوبی یک بشقاب پرنده بیضی شکل را نشان می دهد.

annubgl4

مشاهده یوفو در نانکین Nankin چین ۲۸ سپتامر ۱۸۹۰ نقاشی شده توسط یو ران Wu you run یکی از بیش از صدنفری که روی پل شوکو shu que برای دیدن توپ قرمزی که به آهستگی به سمت شرق می رفت جمع شده بودند.

Nankin-China-28-Sept-1890--150x150

در منابع چینی ثبت شده است که یک پیر مرد گفته است که وقتی توپ ظاهر شد من یک صدای خیلی بلند شنیدم این واقعه ای است که صدها نفر شاهد آن بودند.

ufomaryhead1

این نقاشی از کتاب بومه نور چیری ume no chiri نوشته شده است در سال ۱۸۰۳ در آن یک کشتی پرنده بیگانه و سر نشینان آن نوشته شده است که در صاحل هاراتونوهامای Haratonohama ژاپن دیده شده بود صطح خارجی سفینه از شیشه و فلز ساخته شده بود و متون عجیبی داخل آن دیده می شد.

JapanUFO

نقاشی مربوط به سال ۸۴۳ میلادی مشاهده یوفو در آسمان آنجرز Angers فرانسه است به طوری که در تصویر مشخص شده است مردم یک شی نورانی را که در آسمان دیده می شود را به یکدیگر نشان می دهند.

angers

نقاشی کشیده شده توسط ساموئل کوکیوس samuel Coccius که در کتابخانه مر کزی زوریخ نگه داری

می شود تعداد زیادی گوی بزرگ را نشان می دهد که برخی آتشین هستند و بسیار سیاه هستند این واقعه در آسمان باسل Basel سوئیس در سال ۱۵۶۶ گذارش شده است.

basilufo55

در چهار نوامر ۱۶۹۷ اجسام دو چرخ درخشان در هامبورگ آلمان دیده شده است که دارای ابعاد بسیار بزرگی بوده اند.

alman

دو تصویر در کتاب خطی Annales laurissenes است در این کتاب نوشته شده است که در سال ۷۷۶ قلعه سیگیبورگ فرانسه محاصره شده بود تا اینکه سپرهای شعله ور در آسمان ظاهر شده اند و ساکسون ها با دیدن آنها دست به فرار گذاشتند چون فکر کردند یوفو ها نگهبانان الهی برای محافظت از فرانسویان هستند.

7c87491d9b49

تصویر یک مشاهده از بشقاب پرنده که در ساا ۱۴۷۹ در عربستان نقاشی شده و در کتاب Prodigiorum ac Ostentorum Chronion که توسط Conrad Lysocthenes که در سال ۱۵۵۷ چاپ شده و در موزه استرالیا نگه داری می شود.

rocket_compressed

مشاهده یوفو توسط یک کشتی هلندی شمال در سال ۱۶۶۰ منبع این مطلب کتابهای Theartum Orbis Terrarum نوشته دریا دار Blaeu است.

ed42d16e9b9e

در ساعت ۹:۴۵ غروب روز ۱۷ آگوست ۱۷۸۳ هنگامی که چهار شاهد روی تراس قلعه ویندسر یک جسم درخشان در آسمان انگلستان مشاهده شد این مشاهد در تشرحات فلسفی انجمن سلطنتی انگلیس نیز ثبت شده است.شاهدان یک ابر دوکی دیدند که موازی افق حرکت می کرد و زیر آن یک شی کروی قرار داشت جسم پرنده لحظه ای متوقف شد و نور آن زیاد شد سپس تغیر جهت داد و در موازات جنوب به سمت جنوب شرقی نا پدید شد.نوری که از آن ساتع شده بود روشن می کرد این نقاشی توسط Sandby Thomas یکی از بنیانگذاران دانشکده سلطنتی و برادرش پائول کشیده شده و هردوی آنها به این واقعه گواهی دادند.

windsor1783

این تصویر عجیب از کتاب فرانسوی Le Livre Des Bonnes Moeurs است که توسط Jacques Legrand در سال ۱۳۳۸ میلادی کشیده شده است.

5893070f5097

این تصویر با عنوان پیروزی در تابستان در ۱۵۳۸ نقاشی شده و در موزه ی ملی Bayerisches نگهدای می شود تصویر بشقاب های پرنده در بالای سمت چپ مشاهده می شود.

ee9c9cf8b7d2

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *