نژادهای فضایی ها

خزنده ها

این نژاد یکی از انواع نژاد خزنده ها میباشد که در کرات مختلف زندگی میکنند و معمولا خشن هستند،سفینه های فضایی سیگار شکل متعلق به خزنده ها میباشد.

 ناگاها

در کتب سانسکریت در مورد ناگاها یا خدایان مار مطالبی وجود دارد. که در دل غارهایی در زیره کوه هیمالیا که توسط زبرجد هایی درخشان روشن هستند زندگی میکرداند.
آنها قادر به سفرهای دور در آسمان بوده اند
آیا تفسیر این متن میتواند به این گونه باشد
موجوداتی فرازمینی از نژاد خزنده وارها در دل کوه پایگاهی دور از چشم مردم داشته اند.
پایگاهی که در آن لامپهایی برای تامین نور لازم در آن وجود داشته.
ناگاها در اعتقادات، آداب و رسوم مردم هند جایگاه مقدسی داشته و دارند.
مردم نژاد ناگا از گونه ی خزنده گان هستند!!! و در سراسر دنیا حتی تا به امروز پرستش می شوند. مقر اصلی ناگا در هندوستان امروزی است جایی که سمبل ناگا مار کبری می باشد.در متون باستانی به آنها ” مردم مارمولک شکل ” “خزنده”و “هومو-سائوروس”هم گفته شده
رنگ پوستشان  کمی سبز  و اندکی فلس دار است و قامتشان به ۲ متر می رسد. دانشمندان معتقدند که این گونه خزندگانی بودند که به دلیل جهش های ژنتیکی در هزاران سال پیش دارای هوش و توانایی های پیشرفته شدند. بعضی مردم ناگا هنوز هم دم دارند و تعداد کودکانی که در هندوستان با دم به دنیا می آیند بسیار زیاد است.گفته می شود که جد این موجودات از نژاد سوری هستند .ساکنان سیاره ای به نام سااوروسSaurus.ناگا ها مردمی بودند که یوگا را به وجود آوردند .

در زمان تولد سیدارتها (بودا) بالای سر او ظاهر شدند.

چاه معروف ششنا Sheshna در شهر بنارس هند تونلی است به شهرهای زیر زمینی ناگا که در کتاب حماسی مهابهاراتا بارها به آن اشاره شده است.

ناگا  در لغت به معنی اژدها و همان نژاد اژدها گونه است که پادشاه ایران آژی دهاک از آن دسته بود.

جاویدان

این نژاد میلیونها سال از تکنولوژی انسان جلو بوده وجزو نژادهایه پیشرفته کهکشان راه شیری هستندکه قادر به کنترل ذهن و محیط از طریق ذهن خود میباشد وازنظرطول عمرتقریبابه جاودانگی رسیده است.

خاکستری

این نژاد شباهت بسیاری به نژاد انسان دارد از نظر آناتومی و اسکلت جزوه خانواده خاکستری ها قرار میگیرد. گری ها (خاکستری ها)Greysصحبت کنم. نام دیگرشان دا‘DOWیعنی آندرومدایی ها با این نام آنها را میشناسند.گری ها از صورت فلکی زتا رتیکولومZeta Reticulum هستند و یک نژاد جنگنده و ارتشی هستند و بسیار با انسان نامهربان. انسانها هرگز قادر نبود اند یک مذاکره موفقیت امیز با گری ها داشته باشند.خیلی قراردادها بستند و تعهد نامه امضا کردند اما گری ها هرگز به عهدشان پایبند نماندند و آنقدر از نظر تکنولوژی جلو هستند که همه انسانها به دنبال راهی برای خلاصس از شرشان هستند.در دنیاهای درونی همیشه زحمت آفرینند و اکثر موجودات از آنها دوری می کنند.گری ها اصلا انسانها را درک نمی کنند. آنها معتقدند که همه نژاد های بی ارزش باید نابود شوند.در تمام جنگهای اجرایی شرکت کرده اند.و تا کنون سه نژاد را منقرض کرده اند و بخاطر دستکاری ژنتیکی بیش از اندازه روی دو نژاد تحت پیگرد و بازجویی هستند.قابل توجه است که یکی از این دو نژاد ما زمینیان هستیم.گری های اصیل هیدروژنی هستند اما این کوچکترها که فرامین اشراف را اجرا می کنند(یعنی در جنگ شرکت می کنند یا آدم ربایی و آزمایش می کنند)همگی کلونهای ارگانیکی هستند که به صورت ژنتیکی برای فعالیت در محیط هایه اکسیژنی طراحی شده اند.موجودات هیدروژنی از جانب موجودات اکسیژنی احساس خطر می کنند چون گونه های حیاتی اکسیژنی آهنگ سریعتری دارند.هیدروژن فقط با سرعتی زیر سرعت نور مسافرت میکند و بنابراین آنها نمیتوانند سریعتر از نور حرکت کنند.اما اکسیژن ۴برابر سریعتر از نور میتواند مسافرت کند.هیدروژن H2 بسیار کوچکتر و کندتر و تعدادش بسیار بیشتر ازO2است.تجارتهایی بین موجودات اکسیژن-زی و هیدروژن-زی وجود دارد اما جنگهای فاجعه باری هم بین این دو گونه در گذشته رخ داده. شورای آندرومدا در ابتدا برای کاهش جنگ و نزاع بین این دو گونه تاسیس شد. در سیستم ستاره ای و صورت فلکی آندرومدا تشکیل میشود.اینجا همچنین جایی است که سیستم ستاره ای زنیتZenteaهم واقع شده است.شورای آندرومدا برای بررسی مهاجرت و محدود کردن نزاع بین نژاد هیدروژنی و اکسیژنی به وجود آمد.این دوگونه غالبا مشکلات زیادی در ارتباط برقرار کردن باهم دارند.

نژاد پلیدین

نژاد پلیدین از نظر ظاهری بسیار به بشر شبیه است این نژاد نژادی صلح طلب بوده که درطول تاریخ در موارد زیادی به انسان کمک کرده است وحتی باسایرنژادها جهت حفاظت ازنوع بشر درگیرشده.‍ نژاد پلیدیان یا نوردیک

قد بین ۲ تا ۲٫۵ متر
موهای بلوند و چشم های آبی
بسیار شبیه انسان
زیبایی ظاهری و بدنی از ویژگی های این‌ نژاد است‌
از‌ کهکشان همسایه آندرومدا می آیند
بسیار پیشرفته از نظر تکنولوژی
از نژادهای باستانی و خیرخواه که در طول زمان به انسان کمک های فراوان کرده‌اند.

نوردیک به نژادهای شمال اروپا اسکاندیناوی (نروژ ، سوئد ، هلند،فنلاند ، دانمارک و …) و محدوده شمال آلمان اطلاق میشود که دارای موهای بلوند و چشمهای آبی و قد کشیده هستند.
پلیدیان ها یکی از نزدیکترین نوع نژادهای فرازمینی به ما هستن با حدود ۵۰۰سال نوری فاصله.

مافیا

این نژاد یکی از نژادهایی است که تاثیر زیادی درسیاستهایه پشت پرده زمین به خصوص دولت آمریکا دارند و دراسناد ویکی لیکس به عنوان دستهایه پشت پرده زمین نام برده شده است.

نژاد برتر

این نژاد یکی از نژادهایه بسیار پیشرفته کهکشان هستند که میلیونها سال در تکنولوژی جلوتر از انسان میباشندوازمرکزکهکشان راه شیری می آیند.

نژاد زیردریایی

این نژاد از نژادهایه صلح طلب و قادربه تنفس در زیر آب میباشد.بسیاری از سفینهایه فضایی دیده شده در زیر اقیانوس و پایگاههایه مختلف زیر دریایی متعلق به این نژاد می باشد.

این مطلب مفید بود ؟
[تعداد: 0 میانگبن: 0]

یک پاسخ

  1. farzad00253 گفت:

    سلام ممکن است که از افشاگری های ویکی لیکس در رابطه با بشقاب پرنده ها رابگذاریین لینک سایت ویکی لیکس که در رابطه با یوفو هست میگذارم
    حتمابگذاریین ویکی لیکس سایت بسیار معتبر وافشاگر است
    https://search.wikileaks.org/?query=ufo&exact_phrase=&any_of=&exclude_words=&document_date_start=&document_date_end=&released_date_start=&released_date_end=&new_search=True&order_by=most_relevant#results

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید