واقعیت خرید فالوور و لایک اینستاگرام را بدانید!

زنان در اینستاگرام

 

اگر به عنوان این نوشته جذب شده اید احتمالا شما از آن دست تولیدکنندگان محتوای اینستاگرامی یا همان اینفلوئنسرها هستید که می دانید قدرت تولید محتوای شما در حد قابل قبولی ست اما تایید بیشتر و افزایش فالوور بهتر هم هست! تصور کنید که به کاری که انجام می دهید باور دارید و از کیفیت آن راضی هستید.

 

تا این جا خوب است، اما حالا تصور کنید که ده هزار نفر، پنجاه هزار نفر، صد هزار نفر و حتی نیم میلیون نفر با شما موافق باشند! به این صورت که آن ها هم شما را باور داشته باشند، کارهایتان را دوست داشته باشند و شما را به اصطلاح فالو کنند..

 

چه بخواهید به یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید و چه به سادگی به دنبال گسترش آگاهی از نام تجاری در اینستاگرام باشید، استفاده از میانبرها در هر کجا که می توانید برای وسعت بخشیدن به مخاطبان خود ، از جمله خرید لایک اینستاگرام و خرید فالوور ارزان و فوری، وسوسه انگیز است و نمی توان از آن به سادگی گذشت!

 

در اینجا، ما برای کمک به شما جلوتر رفته ایم و تمام آن سوالاتی را که ممکن است در مورد خرید فالوور اینستاگرام داشته باشید، شرح داده ایم تا به شما ایده بهتری از نحوه عملکرد آن ارائه دهیم. ما همچنین نکات مثبت و منفی را نیز کاملا بررسی کرده ایم، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید که آیا خرید فالوور، خرید لایک و خرید کامنت اینستاگرامی اقدامی مناسب برای برند و فعالیت مجازی شما هست یا خیر؟

 

آیا می توانید فالوور اینستاگرام بخرید؟

بله، شما می توانید فالوورهای اینستاگرام را خریداری کنید. خدمات ارزان زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد ۱۰۰۰ دنبال کننده را با صرفقیمتی اقتصادی به دلار، تومان، یورو و هر ارز دیگری که دارید خریداری کنید. اما شما فقط برای یک شماره پرداخت می کنید. بسیاری از این دنبال کنندگان یا ربات یا حساب غیرفعال هستند، به این معنی که آنها هرگز با پست های شما درگیر نخواهند شد.

 

آیا واقعا خرید فالوئر ارزان اینستاگرام ممکن است؟

خرید هزار یا حتی پانصد فالوور اینستاگرام به قیمت یک لته کوچک یا یک پیتزای متوسط معامله خوبی به نظر می رسد. اما مطمئناً، اگر واقعاً به همین راحتی و ارزان بود، همه این کار را می کردند. خوب چگونه می توان با اطمینان فالوور اینستاگرام فوری خرید؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام برای تجارت شما قانونی و بی خطر است؟ آیا سرمایه گذاری ارزشمندی است؟ آیا می توانیم فالوور اینستاگرام ارزان و قابل اعتماد پیدا کنیم؟ رویکرد اینستاگرام در این مسئله چیست؟

 

اگر مراقب نباشید خرید فالوور اینستاگرام می تواند به ضررتان تمام شود!

دلیل اصلی خرید فالوورهای اینستاگرام می تواند یک سرمایه گذاری بیهوده باشد، این است که حساب هایی که اغلب دنبال می کنید واقعی نیستند.

 

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

اکثر قریب به اتفاق صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی موافق خرید و فروش لایک و کامنت و قابل خرید یا ربات هستند یا حساب غیرفعال. نحوه کار آن ها را به ترتیب توضیح خواهیم داد:

 

فروشندگان فالوور فیک یا همان دنبال کنندگان جعلی

خرید فالوورهای جعلی در اینستاگرام اکنون بسیار دشوارتر از چند سال پیش است. چرا؟ اینستاگرام با حساب هایی که شرایط خدمات آنها را نقض می کنند سخت گیری می کند. آن چه در گذشته نسبتاً فراتر از هیئت مدیره بود اکنون یک معما است.

 

برای خرید فالوور اینستاگرام این روزها ، شما باید کسی را بشناسید که بتواند شما را با فروشنده ای که در واقع ربات ها را تحویل می دهد – یعنی منظور من فالوئرها – است، تماس بگیرد، آنها می گویند چنین خواهد شد (شما همچنین می خواهید شخصی را انتخاب کنید که به اطلاعات کارت اعتباری خود اعتماد دارید.)

 

اما هنگامی که هزینه فالوور اینستاگرامی خود را پرداخت کردید چه اتفاقی می افتد؟ با فرض قانونی بودن فروشنده (تا آنجا که می تواند برای این نوع خدمات مشروع باشد.) شما از چند دقیقه تا چند روز منتظر می مانید به فالوورهایتان افزوده شود. فروشندگان به مرور زمان پیروان شما را پخش می کنند تا هشدار ندهند اینستاگرام که چیزی ماهی در جریان است.

 

هنگامی که پیروان اتوماتیک جدید خود را پیدا کردید، انتظار زیادی نداشته باشید. این پیروان برای معیارهای تعامل شما کار زیادی نخواهند کرد. تنها عدد فالوور شما بالا خواهد رفت و نرخ تعامل پیج شما افزایشی نخواهد یافت. یادتان باشد که هدف فقط افزایش فالوور نیست!

 

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام همه جا هستند. شما به احتمال زیاد امروز تنها به چندین مورد برخورد کرده اید. شرکت هایی در آنجا وجود دارند که روند ایجاد ربات ها را به خوبی خودکار کرده اند و سپس می توانند این ربات ها را به عنوان دنبال کننده بفروشند. در برخی موارد، ربات ها حتی ممکن است با استفاده از تصاویر و نامهای دزدیده شده، هویت یک شخص واقعی را در نظر بگیرند. اگر تجربه اکانت فیک از طرف یک غریبه را داشته باشید این را به خوبی درک خواهید کرد!

 

بسته به سرویس، این حساب های ساختگی حتی ممکن است کاملا زنده، فعال و واقعی به نظر برسند، آن هم دقیقا با استفاده از اتوماسیون برای به اشتراک گذاشتن و پسندیدن محتوا. برخی حتی می توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال ، از آنجا که آنها افراد واقعی نیستند، از نظر پیروی و پیروی از نظر ارگانیک برخوردار نخواهند بود. در نتیجه، تعاملی که آن ها انجام می دهند تأثیر کمی خواهد داشت.

 

بدون فالوورهای واقعی و کسانی که بتوانند با محتوای شما درگیر شوند، پست های شما اساساً از همه پنهان است و فایده ای ندارد، به جز برای مخاطبان غیراصلی شما. بعلاوه فالوورهای فیک و ربات ها ممکن است مضر هم باشند چرا که وقتی اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان را بالا و نرخ تعامل را پایین می بیند کیفیت کار شما را زیر سوال می برد.

 

پس از خرید فالوور برای موفقیت در اینستاگرام چه باید کرد؟

با مخاطب در تعامل باشید

حتما برای محصولات یا خدمات ارائه شده‌تان هشتگ اختصاصی ایجاد کنید تا مصرف کنندگان بتوانند با جست و جوی این هشتگ‌ها به محصول یا خدمات مورد نظرشان برسند. برای کسب بهترین نتیجه و بالا بردن احتمال استفاده افراد از آن، هشتگ‌هایی کوتاه و معمول انتخاب کنید.

 

همچنین می توانید تصاویری را که پست می‌کنید برچسب گذاری جغرافیایی کنید (لوکیشن بزنید)، در این صورت مخاطبان نه تنها محل ارائه خدمات شما را فراموش نمی‌کنند بلکه بسیاری از آن‌ها فقط از طریق سرچ مکان مورد نظرتان شما را پیدا می‌کنند!

فراموش نکنید که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی با بستری خلاقانه است و هر چه جسورتر باشید نتایج بهتری هم خواهید گرفت! نترسید و جلو بروید.

 

گالری تصاویر محصول ایجاد کنید!

سعی کنید چینش تصاویر و به اصطلاح تم پیج را به گونه‌ای مرتب کنید که داستان کسب و کارتان را بازگو کند. عکس‌هایی اضافه کنید که به مشتریان کمک می‌کنند بفهمند چگونه از محصولات شما بیشترین و بهترین بهره را ببرند. اگر کسب و کار شما تولید زیورآلات است یک تم خلوت و مینیمال برای پیج شما می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. در صورتی که پیج روان‌شناسی کودک دارید می‌توانید از رنگ‌های شاد استفاده کنید. اجازه دهید تا نوع چینش و رنگ و بوی صفحه با مخاطب صحبت کند!

 

به تبلیغات منفی درمورد خرید کامنت و لایک در اینستاگرام توجهی نکنید!

چه خوشمان بیاید و چه نیاید؛ یکی از عواملی که باعث جلب اعتماد مخاطب به صفحه اینستاگرامی شما می‌شود تعداد فالوورهای شماست.

 

اگر کسب و کار نوپایی دارید در این برهه از زمان بیهوده برای بالا آمدن صبر نکنید! رقیبان شما هر روز قوی‌تر و مشهورتر می‌شوند و ارزش پول در ایران روز به روز کمتر می‌شود. با خرید فالوور واقعی و لایک اینستاگرام به پیج‌تان ظاهری حرفه‌ای و قابل اعتماد بدهید. به مرور زمان و با شناخته شدن در فضای اینستاگرام دیگر نیازی به خرید لایک و فالوور نخواهید داشت و طبق روال عادی اینستاگرام جلو خواهید رفت.

 

به فالوورهایتان نشان دهید که تا چه حد برایشان اهمیت قائلید.

با دعوت از مشتریان و مخاطبانتان برای ارسال عکس‌های خود با محصول یا خدمات شما، به آنان احساس مورد توجه بودن را القا کنید. تلاش کنید که حتما عکس‌های ارسالی را را در حساب اینستاگرام کسب و کارتان به اشتراک بگذارید. این کار علاوه بر حس خوب به مخاطب باعث می‌شود تا کاربران تازه وارد بیش از پیش به شما اعتماد کنند. از طرفی مردم معمولاً دوست دارند نظرات دیگران درباره تصاویرشان را ببینند.

 

هر روز استوری بگذارید و در دایرکت با مردم تعامل کنید!

هر چند به شما توصیه می‌کنیم که روزانه یک پست در صفحه‌تان قرار دارید اما بعضی کسب و کارها خصوصا در ماه‌های آغازین خود ظرفیت قرار دادن روزی یک پست با کیفیت خوب را ندارند.

 

اشکالی ندارد که تا زمانی که به حد خوبی از تولید محتوا برسید پست روزانه را از دستور کار کنار بگذارید، اما حتی در اولین روز از شروع کسب و کارتان استوری را فراموش نکنید! نرخ تعامل در استوری چندین برابر پست است! حتی وقتی که پستی را در صفحه قرار می‌دهید باید حتما آن را در استوری هم بگذارید و به مخاطب بقبولانید که با ندیدن این پست حتما ضرر خواهد کرد! کاربر در استوری شما احساس خصوصی و صمیمیت می‌کند و به احتمال ۸۰٪ به نظرسنجی‌ها پاسخ خواهد داد.

 

کاربران را به دایرکت بکشانید و با آن‌ها گفت و گو کنید. الگوریتم جدید اینستاگرام اهمیت خاصی برای تعامل با فالوورها قائل است!

اگر شما هم نمی‌دانید که آیا می‌خواهید فالوور واقعی اینستاگرام بخرید یا نه، به شما کمک می‌ کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید!

 

اگر اهل تأثیرگذاری یا تجارت هستید، اینستاگرام بهترین رسانه ی اجتماعی برای شما است. داشتن فالوورهای زیاد اغلب مورد تحسین قرار می گیرد اما به دلیل زمان محدود، داشتن فالوورهای واقعی و فعال در مدت زمان کمتر از یک سال تقریبا غیر ممکن است. گزینه بهتر پیش روی شما خرید فالوور اینستاگرام برای رشد پروفایلتان در شبکه های اجتماعی ست.

 

حتما شما هم به خوبی می دانید که نمی توان برای همیشه در شبکه های اجتماعی با این حال و هوای رقابتی صبر کرد. برای اینکه فالوور بیشتری در اینستاگرام داشته باشید و سریعتر مورد توجه قرار بگیرید، باید فالوور اینستاگرامی بخرید زیرا هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، از نظر مخاطبان، رقبا و مشتریان قابل اعتمادتر دیده می شوید.

 

خرید فالوور و لایک اینستاگرام؛ بالاخره بخریم یا نخریم؟

زمان کالای گرانبهایی است و هدر دادن آن در حالی که نشسته اید و منتظر رسیدن رقم فالوورها به میزان مناسب هستید عاقلانه نیست! نخریدن فالوور در ابتدای کسب و کار به معنای اتلاف وقت بیشتر برای رشد تجارت شما است.

 

از کجا فالوور واقعی و قابل اعتماد بخریم؟

سایت های خارجی و ایرانی زیادی برای خرید فالوور هستند که همه ادعای فروش فالوور واقعی و فعال دارند در حالی که این طور نیست! خرید فالوور غیرفعال و فیک هم نه تنها به کسب و کار و سطح تعامل در پیج شما کمکی نمی‌ کند بلکه اینستاگرام را نسبت به صفحه شما بدگمان می کند و راه رسیدن به سطح تعامل بالا را برایتان چندین برابر دشوارتر می سازد!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *