چگونه هاله را ببینیم

چگونه هاله را ببینیم: دیدن هاله می‌تواند پدیده های فرا حسی را به ما نشان دهد. افرادی که از نظر روحی بسیار پیشرفته بودند، مثل بودا، مسیح و شاگردان بلا واسطه آنها، با هاله های طلایی در اطراف سرشان به تصویر کشیده می شدند، زیرا برخی از هنرمندان واقعاً می توانستند هاله را ببینند. اگر قصد ندارید که تلاش کنید، هرگز هاله را نخواهید دید. هنگامی که خودتان چیزی را درک کنید، از دانسته هایتان می توانید برای آموزش بیشتر استفاده کنید. بسیاری از افراد برجسته در زمان گذشته شکایت می کردند که “ما هم چشم داریم ولی نمی بینیم”. واقعیت این است که باید چشمها را مستعد دیدن کرد تا ببیند. البته هر شخصی می تواند هاله ها را تا درجاتی ببیند.  در اطراف بدن انسان یک میدان انرژی الکترو مغناطیسی وجود دارد. هاله تاجی شکل اطراف سر، بدن اتری است و بسیاری از مردم می توانند فقط با کمی تمرین آنرا ببینند، آن پیش در آمد هاله است. سه تمرین وجود دارد.
تمرین شماره یک : یک ورقه کاغذ قرمز و یک ورقه کاغذ سفید تهیه کنید. به مدت یک دقیقه در نور زیاد به ورقه قرمز رنگ خیره شوید، سپس نگاه ثابت خود را به ورقه کاغذ سفید منتقل کنید. در این لحظه ورقه سفید سبز به نظر می رسد، کوشش کنید این اثر را تا حد ممکن حفظ کنید.
تمرین شماره ۲: یک ورقه سفید و یک ورقه مشکی تهیه کنید. حدود یک دقیقه با عینک تیره به نور روشن خیره شوید. سپس چشمتان را از نور برگردانید، به هر دو ورقه نگاه کنید و تأثیرات مختلف رنگ ها را بر روی هر دوی آنها مشاهده کنید. بعد از اینکه رنگ ها شروع به تار شدن کردند، عینک را بردارید، در این لحظه رنگ های فیلترهای عینک باید ظاهر شوند.
تمرین شماره ۳: یک پارچه مشکی را در مقابل نور آفتابی که از پنجره می تابد آویزان کنید. با زاویه ۳۰ درجه پشت به آن بایستید. در مقابلتان چراغ روشنی قرار دهید و با عینک تیره حدود یک دقیقه به آن خیره شوید. سپس به طرف پارچه مشکی برگردید و به چراغ پشت کنید. در این حالت دست هایتان را در مقابل پارچه مشکی قرار دهید. احتمالاً می توانید امواجی را که از دستها و نوک انگشتانتان خارج می شود ببینید. یک بار دیگر این تمرین را انجام دهید با این تفاوت که این بار پس از پشت کردن به نور چراغ، عینک را بردارید و به دست هایتان نگاه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *