کلون ها

کلون

کلون

کلون ها از کتاب: «گونه‌های فرازمینی» – اتحاد نور

 

منشأ کیهانی:

کلون‌ها به صورت بیولوژیکی ساخته می‌شوند. خصوصیات فیزیکی: کلون‌ها می‌توانند انسان یا غیرانسان باشند. آنها در محفظه‌های رویش مصنوعی رشد می‌کنند و فاقد روح هستند.

(ارواح در فرآیند خلقت با عشق و قصد الهی متولد می‌شوند.) سیستم فکری: کلون‌ها فاقد سیستم فکری هستند؛ و در واقع از واحد‌های آگاهی تشکیل می‌شوند.

دستورکار کیهانی:

کلون‌ها توسط برنامه‌ریزان خود توسعه داده می‌شوند و می‌توانند برای اهداف مثبت یا منفی به کار گرفته شوند. اگر آنها به نحو سنگینی ایمپلنت شوند و به یک ذهن جمعی ملحق شوند، چه مصنوعی و یا بیگانه پیشرفته، تبدیل به «روبوتوید» می‌شوند.

امپراتوری تاریک اریون (دراکوها) این روبوتویدها را می‌سازند، به کار می‌گیرند و می‌فروشند. دراکوها برای حفاظت از خودشان از این روبوتوید‌ها استفاده می‌کنند تا کارهای کثیفشان را انجام دهند.

نوعی از کلون‌ها وجود دارند که وظیفه آنها خارج کردن بذرهای ستاره‌ای از مأموریتشان است — ایجاد اختلال در هماهنگی و پیام‌های صعود، و جلوگیری از صعود روحی، و تحریف واقعیت کیهانی.

این کلون‌ها از آگاهی‌های هوش مصنوعی بهره می‌برند تا صدای حقیقت را جعل کنند، پیام‌های آنها طراحی شده تا از طریق عشق کاذب ایجاد ترس کنند.

اما همینطور که بذرهای ستاره‌ای حفاظت روحی را افزایش می‌دهند، قادر خواهند بود پیام و صدای کاذب را تشخیص داده و آن را از آگاهی خودشان حذف کرده و در دریافت‌های بعدی تمییز دهند.

اولین فاز، تشخیص است. فاز دوم پاکسازی ذهنی توسط مدیتیشن است، بدین صورت که یک کره فلزی را تصور می‌کنیم، یک مغناطیس قوی، و سپس این مغناطیس را بالای سر قرار می‌دهیم تا اینکه همه اشکال فکری منفی و غیر قابل اعتماد را به داخل کره جذب کند.

وقتی ذهن پاکسازی شد، انرژی‌های صورتی (برای عشق)، بنفش (برای معنویت)، طلایی و نقره‌ای (برای پدر و مادر کیهانی) را در اطراف کره تصور می‌کنیم. سپس اجازه می‌دهیم تا کره بالا رفته و آن انرژی‌های رنگی و مفاهیم آنها، این کره و محتویاتش را محو و حل کند. فاز سوم ایجاد حفاظت در اطراف میدان انرژی توسط تمرکز ذهنی و ایجاد انرژیهای رنگی مشابه در اطراف بدن است و گفتن این جمله: “ هر چیزی که از آگاهی و نور کیهانی نیست (یا خالق/ کرایست/ بودا/..) نمی‌تواند در این حفاظ نفوذ کند.“

 

کلون‌سازی به روش جایگزینی روح، از هنرهای سیاه است که در آن قسمتی از انرژی کالبد انرژتیک فرد جدا می‌شود و با انرژی تاریک جایگزین می‌شود تا فرد را به روش‌های منفی تحت تأثیر قرار دهند.

تکنولوژی:

برخی از کلون‌ها دارای روح حیوانی هستند، یک تکنولوژی دام-روح که توسط بیگانگان به دانشمندان زمین آموزش داده شد.

کلون‌ها همچنین می‌توانند از طریق ایمپلنت‌ها در مغز فیزیکی یا توسط الحاقات هولوگرافیک کنترل شوند. بعضی از آنها از طریق ادغام دی‌ان‌ای حیوانات با دی‌ان‌ای انسان ساخته می‌شوند تا یک موجود نیمه انسان ایجاد شود.

سپس آگاهی یک انسان، جدا شده و توسط کامپیوتر به کلون منتقل می‌شود تا حافظه‌ها را تحریک کند. این موجود سپس با انسان‌های واقعی تولید مثل می‌کند تا نوع دوم که ویژگی‌های انسانی بیشتری دارد ایجاد شود.

توانایی‌های آگاهی:

این توانایی‌ها در کلون‌ها محدود است؛ یک ماتریکس روح تنها متعلق به آنهایی می‌شود که از آمیزش زن و مرد متولد شده باشند و یا به موجواتی موسوم به آفریدگان (موجوداتی که مستقیما توسط خالق آفریده می‌شوند و نتیجه آمیزش نیستند).

کلون‌ها باید آموزش ببینند که چگونه در جامعه مانند انسان باشند. آنها چلفتی و غیرطبیعی هستند تا اینکه به بلوغ برسند. آنها نمی‌توانند به ضریب هوشی بالا برسند، و به راحتی توسط سازندگانشان مورد نفوذ و کنترل قرار می‌گیرند. ظرفیت دایمنشنال: کلون‌ها تنها می‌توانند در بعد سوم حضور داشته باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *