‍ ارتباط بزرگترین مخترع و مکتشف زمین ، نیکولا تسلا با موجودات فضایی

? نابغه ای که قادر بود صدای بیگانگان را بشنود!

این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که با نام نیکولا تسلا (Nikola Tesla) غریبه باشد ؛ تمام مراحل مهم زندگی او ، از ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فرازمینی خبر می‌دهد!

نیکولا تسلا در مواردی بسیار ، صدای مکالمه موجوداتی را می‌شنید که در اطراف او حضور نداشتند! او این صدا را همچون مکالمه گروهی از مردم با همدیگر توصیف می‌کرد. تسلا از این مکالمات، یادداشت‌ برداری می‌کرد و معتقد بود که موجودات هوشمند سایر سیارات در حال صحبت کردن با همدیگر هستند!

او با وجود آنکه از زبان مکالمه آنان بی‌اطلاع بود، همواره حس می‌کرد قادر است صدای بیگانگان را بشنود.
تیم اسوارتز (Tim R. Swartz) به عنوان نویسنده زندگینامه نیکولا تسلا ، در کتاب زندگینامه این نابغه بزرگ آورده که او به احتمال فراوان با موجوداتی از سایر کرات در ارتباط بوده است. فهرست دستاورد‌ها و اکتشافات نیکولا تسلا ، بسیار پیش‌تر از تصورات مردمان آن زمان بوده و احتمالا علت نبوغ مثال‌زدنی او را می‌بایست در زمینه‌های اسرارآمیزی جستجو کنیم!

اما ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی تا چه اندازه جدی است؟

موضوعات اسرارآمیز مرتبط با زندگی و اکتشافات نیکولا تسلا بی نهایت شواهدی بزرگی را از وین ارتباط باز میکند ..

بخش بزرگی از اسناد و یادداشت‌های او توسط دولت آمریکا مصادره گردیده و بسیاری از مردم نیز بر این باورند که دستاوردهای خارق‌العاده او ، احتمالا برای منافع صنعت خطرناک بوده است.

یکی از عجیب‌ترین بخش‌های زندگی نیکولا تسلا لحظه کشف اولین سیگنال‌های رادیویی بیگانه بود! به نقل از کتاب زندگینامه نیکولا تسلا به نوشته تیم اسوارتز، او در حال آزمایش‌ یکی از جدیدترین اختراعات خود بود که ناگهان متوجه انتقال سیگنال‌های رادیویی عجیب و غریبی شد که به عقیده او، منبعی فرازمینی داشتند.

پس از این رویداد، تسلا تصمیم گرفت با حساسیت بیشتری، گیرنده‌های رادیویی قدرتمندی را بسازد تا این سیگنال‌های رادیویی را رمزگشایی نماید. در واقع این رویداد، آغازی بر ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فرازمینی بود!

پس از ساخت این گیرنده‌های قدرتمند، تسلا اظهارات عجیب و غریبی در این‌باره کرد. تیم اسوارتز در یک مصاحبه مطبوعاتی، اظهارات تسلا را اینگونه تشریح کرد:

نیکولا تسلا با آزمایش اختراع جدیدش، به این باور رسیده بود که موجودات سیاره‌‌های بیگانه در حال برقراری ارتباط با زمینیان هستند.

پس از این رویداد، او تصمیم گرفت گیرنده‌های رادیویی قوی‌تری بسازد تا این سیگنال‌ها را رمزگشایی نماید. در واقع او سعی داشت همان سیگنال‌های رادیویی را با کیفیت بهتری بشنود؛

اما در ادامه، شنیدن صدای موجودات فضایی نیکولا تسلا را متحیر ساخت!

تسلا معتقد بود که بیگانگان در حال صحبت با ما هستند، او با وجود آنکه با زبان ارتباطی آنان نا آشنا بود، کاملا می‌توانست آنان را درک کند. تسلا در یادداشت‌های خود آورده بود که موجودات دیگر سیارات به طور مداوم در حال صحبت با سایر سیاره‌ها همسایه هستند.

در آن زمان، دانشمندان بر این باور بودند که سیاره مریخ، مکانی برای زندگی موجودات فرازمینی است؛ از همین رو تسلا نیز معتقد بود که منشا این پیام‌های صوتی سیاره سرخ بوده و آنان سعی در برقراری ارتباط با ما دارند.
پایان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *