۱۰ اشتباهی که نباید بعد از اتمام رابطه انجام دهید

خشونت علیه زنان

قبل از اینکه ۱۰ نکته را بگوئیم باید توجه داشته باشید که رابطه ی شما ارزش ادامه دادن را داشته باشد (در واقع در یک رابطه یکطرفه نباشید و طرف مقابل از شما سوءاستفاده نکند) اما اگر فکر‌ میکنید که ارزشش را دارد این ۱۰ نکته واقعا به شما در ترمیم و برگشتن به رابطه تان کمک خواهد کرد! . . ۱۰ اشتباهی که به طرفتان ثابت میکند تصمیم درستی گرفته است ! . .

⬅۱٫اولین اشتباه التماس کردن و نیازمند بودن ! التماس کردن و ابراز نیاز پس از یک رابطه ی تمام شده یکی از رایج ترین عکس العمل ها پس از طلاق و جدایی است که برای برگرداندن معشوق مان انجام می دهیم. اگر فردی تصمیم بگیرد از شما جدا شود، التماس کردن هرگز تصمیم او را تغییر نخواهد داد.در واقع‌ با این کار نشان میدهید که چقدر ضعیف هستید! هیچ کس‌ دوست ندارد با فرد ضعیفی در ارتباط باشد!

۲⬅اشتباه دوم برده شدن در رابطه یعنی اینکه هر چیزی که طرف مقابل به شما گفت بی چون و چرا قبول کنید. و تمام ارزش خود را زیر پا بزارید! که قطعا رابطه شما از طرف عشقتان بزودی به پایان میرسد.و فقط‌ برای این با شما میماند که نیازهای خود را برطرف کند! . .

۳٫⬅ تماس‌ گرفتن پی در پی با عشقتان! تماس‌نگیرید و هرگز از طریق شبکه های اجتماعی با او تماس برقرار نکنید! ارسال پیام به عشق سابقتان و تماس با وی فقط باعث می شود جذابیت شما کاهش پیدا کند. اگر می خواهید رابطه ی خود را ترمیم کنید و عشق خود را بازگردانید باید اجازه دهید فرد مورد نظرتان کمی با خود تنها باشد. همچنین نیاز دارید به خودتان این فرصت را بدهید تا کمی از رابطه ی از دست رفته ی خود دور باشید. به یاد داشته باشید تماس گرفتن ممتد و ارسال پیام های پی در پی هیچگاه به هیچ فردی کمک نخواهد نکرد. . .

۴٫⬅یادآوری خاطرات و اصرار های غیر ضروری عشق سابق شما برای جدایی دلیل داشته است و هر زمان که عشق بی انتهای خود را ابراز می کنید، فقط باعث می شوید دلایلی که برای جدایی از شما دارد بیشتر در ذهنش تداعی شود و باعث می شوید بیشتر مرتبط با احساس منفی شوید. . .

۵٫⬅ ایجاد احساس دلسوزی برای باز گرداندن معشوقتان هرگز در شبکه های اجتماعی عکس ها و متن های غمگین نگذارید.هرگاه با عشق از دست رفته ی خود تماس می گیرید، به اون می گویید چقدر دلتان برایش تنگ شده است ؟! و بدون اون احساس دلتنگی می کنید؟ آیا فکر می کنید با ایجاد احساس دلسوزی می توانید عشق سابق خود را باز گردانید ؟! در واقع‌ با هر یک از این کار ها‌ فقط‌ نیازمند بودن خود را نشان میدهید! است.اما باید توجه داشته باشید اگر عشق شما خیلی زود بعد از شما وارد رابطه دیگری شد این فقط‌ یک واکنش به اتمام رابطه با شماست،رابطه او با شما جواب نداده و عشق شما برای جبران و پر کردن جای‌ شما وارد یک‌ رابطه شده،چنین رابطه های خیلی زود جدی میشوند و خیلی زود هم خاتمه پیدا میکنند! پس بعد از متوجه شدن به او حرف از خیانت و اینجور چیزها نزنید.  . .

۶⬅وحشت از ارتباط عشق تان با فرد دیگر! میدانم که این موضوع بسیار درد آور است.اما باید توجه داشته باشید اگر عشق شما خیلی زود بعد از شما وارد رابطه دیگری شد این فقط‌ یک واکنش به اتمام رابطه با شماست،رابطه او با شما جواب نداده و عشق شما برای جبران و پر کردن جای‌ شما وارد یک‌ رابطه شده،چنین رابطه های خیلی زود جدی میشوند و خیلی زود هم خاتمه پیدا میکنند! پس بعد از متوجه شدن به او حرف از خیانت و اینجور چیزها نزنید.

۷٫⬅ اصرار به اینکه به او بگویید فرد جدیدی که با او در ارتباط است،فرد مناسبی نیست. اگر به او این موضوع را بگویید برای اینکه به شما ثابت کند که رابطه ی خوبی دارد تلاش خود را در آن رابطه بیشتر میکند.خونسرد باشید و اجازه دهید آن رابطه روند طبیعی خود را طی‌ کند! .

۸٫⬅گل باران کردن طرف مقابل‌ با گل و هدیه ! بعد از اتمام رابطه با هدیه دادن به او نشان میدهید به اندازه کافی خوب نیستید،برای‌پوشاندن اشکالات خود برای او گل و هدیه نخرید! . .

۹٫⬅اشتباه بعدی این است که نشان دهید اعتماد به نفس ندارید و زندگی بدون طرف مقابل برای شما غیر ممکن است! . .

۱۰٫⬅تماس برقرار کردن با دوستان و آشنایان عشقتان و تهدید کردن و آبروی او را پیش آنها بردن! جمع بندی اینکه انجام ندادن این ۱۰ اشتباه مقدمه ای است برای برگشت شما به رابطه قبلیتان،در هر فاجعه ای اولین قدم متوقف کردن خونریزی و بعد حل مشکل است! اگر‌ این اشباهات را انجام داده اید اشکالی‌ ندارد سعی کنید که دوباره آنها را تکرار نکنید! اکثر‌ ما انسانها بعد از اتمام رابطه این اشتباهات را انجام میدهیم.شما باید روی‌ ارزش های خودتان تمرکز کنید و به طرف مقابل نشان دهید که فرد ارزشمندی مثل شما را از دست داده! وقتی شما خودتان را دوست نداشته باشید چگونه توقع دارید کسی شما را دوست داشته باشد! اگر‌ طرف مقابل‌ بخواهد به رابطه با شما برگردد نشانه هایی وجود دارد که باید آنها را درک کنید.اگر این کار ها را انجام دادید و نتیجه نگرفتید بهتر است در رابطه خود تجدید نظر کنید،زیرا احتمالا در یک رابطه یکطرفه یا مسموم هستید!

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *