۷۰ کتاب فلزی که می توانند تاریخ را تغییر دهند

کتاب فلزی

محققان صحت کتابهای فلزی ۲۰۰۰ ساله را که می توانند تاریخ را بازنویسی کنند تأیید کردند.

چندی پیش خبر از کشف ۷۰ کتاب فلزی کشف شده در اردن داده شد که به گفته کارشناسان می توانند در صورت معتبر بودن ، تاریخ را تغییر دهند.اکنون ، گروهی از دانشمندان برای تأیید صحت و منشأ آن ها ، مطالعات مختلفی را انجام داده اند و به نتیجه ای شگفت آور و غیر منتظره رسیده اند.

بعد از آنکه دانشمندان مطالب را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند ، به این نتیجه رسیدند که این کتابها ها مربوط به زمان عیسی مسیح است.

این لوح ها نشان می دهد که عیسی دین خود را آغاز نکرده بود ، اما یک سنت هزار ساله را که به زمان پادشاه دیوید برمیگشت ، بازگرداند. علاوه بر این ، کدگذاری ها نشان می دهد که خدا ، هم زن و هم مرد بود.مجموعه کتابهای فلزی در سال ۲۰۰۸ در غاری دورافتاده در شمال اردن پیدا شدند.

این لوح ها به صورت پوشه هایی توسط حلقه های فلزی به هم پیوسته بودند که در اولین صفحات آنها نام عیسی مسیح در تاریخ بود ، چیزی که باعث سردرگمی و کفر در بین متخصصانی شد که بلافاصله این کشف را جعلی عنوان کردند.

کتاب فلزی

این کتاب ها به عنوان رمزگذار شناخته شده اند و در میان آنها تصویری از خود عیسی است.

در حال حاضر گروهی از متخصصان وقت خود را برای تجزیه و تحلیل کلمات و نمادهای کتب فلزی گذاشته اند تا بررسی کنند آیا لوح ها واقعی بوده یا خیر. براساس نتایج ،لوح ها معتبر هستند.

کتابهای فلزی جزئیات جالب توجهی را نشان می دهند. نوشته ها حاکی است که مسیح دین جدیدی ایجاد نکرد ، بلکه مرمت یک سنت هزار ساله از زمان پادشاه دیوید را آغاز کرد

کتب فلزی همچنین نشان می دهند که خدایی که آنها می پرستیدند هم زن و هم مرد است.

استادان راجر وب و کریس جینز از دانشگاه سورری (انگلستان) تأیید کردند که کدگذاری های رادیواکتیویته ناشی از پولونیوم را که معمولاً در نمونه های سرب مدرن مشاهده می شود ، نشان نمی دهد ، و این یعنی سرب نسخه قدیمی بیش از صد ها سال پیش ذوب شده است.

کتاب فلزی

استادان وب و جینز در ادامه توضیح می دهند:

“گرچه ممکن است تغییراتی بخاطر پوسیدگی و خوردگی وجود داشته باشد که به شرایط محیطی که اشیاء در آن مخفی یا پنهان شده اند بستگی داشته است.در اشیاء قدیمی که قدمتی چند ساله دارند ، سربی مشاهده نشده و با شتاب مصنوعی (مثلاً از طریق گرمایش) امکان تولید وجود ندارد..”این شواهد بسیار محکمی را ارائه می دهد که اشیاء از سن بسیار خوبی برخوردار هستند ، مطابق با مطالعات متن و طرح ها سن حدود ۲۰۰۰ سال را نشان می دهند”.
علاوه بر این ، کارشناسان نتیجه گرفته اند که تجزیه و تحلیل تبلور نشان می دهد که کدها به احتمال زیاد بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ سال قدمت دارند. علاوه بر تأیید صحت کتاب ها ، کارشناسان توانسته اند نتیجه بگیرند که زبان کدگذاری ها سرخپوستی-عبری است.
کدگذاری ها در هشت نقطه ستاره پوشانده شده است که به گفته کارشناسان سمبل ورود مسیح هستند و به نام عیسی اشاره میکنند.

.این کتاب ها همچنین شامل نام های (پیروان عیسی) جیمز ، پیتر و جان است.

این کشف با انجیل ها در تضاد نیست ، اما تأکید بیشتری بر معبد جسمی ، اعتقاد به الوهیت زن و نقش مسیح در محافظت از یک سلسله عبری به جای اینکه بنیانگذار یک جنبش خاص باشد است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *