قطب جنوب یا شهر گمشده ی آتلانتیس

هرم قطب جنوب

پیش فرض های مختلفی در مورد خرابه های شهرستان باستانی در زیر دریای قطب جنوب وجود دارد. با توجه به یک نظریه علمی، این ناحیه در بعضی نقاط خالی از یخ بوده و بنابراین تمدنی باستان  در آن ساکن بود.

Atlantida

لموریا و آتلانتیس

 آتلانتیس

یافته های زمین شناسی در سرتاسر جهان نشان می دهد که مکان قطب جنوب امروزی متفاوت است. ۱۲۰۰۰ سال پیش ، قطب جنوب ظاهراً فاقد یخ بود. از سوی دیگر ، آمریکای شمالی و بخش شمالی اروپای امروزی توسط یک لایه یخ ضخیم – چند کیلومتری پوشیده شده بودند. سطح اقیانوس و دریا ۱۰۰ تا ۱۲۰ متر پایین تر گذارش شده است. یافته های  لایه های یخی قطب های شمالی و جنوبی نشان داد که در حدود ۱۱۶۰۰ سال قبل از میلاد فاجعه ای جهانی رخ داده است ، که کتاب مقدس و سایر متون تاریخی آن را شرح می دهند.  یعنی سیل بزرگ جهانی.

 ازقطب جنوب می توان به عنوان یکی از مکانهای  شهر اسطوره ای آتلانتیس ، به نام مورخ و فیلسوف یونانی افلاطون (۳۶۰ سال قبل از میلاد) که از وجود آن توسط مصریان آگاه شده بود ، یاد کرد. در مورد موقعیت واقعی شهر آتلانتیس اختلاف وجود دارد. تاکنون ده ها مکان یافت شده اند  که  طبیعت آنها شبیه توضیحی است که افلاطون آورده است. این شهر قرار بود جزیره ای به شکل دایره های متحد المرکز باشد که از این طریق می توان با کشتی به تپه مرکزی قایق سواری کرد.

در طول یک شب تئاتر، شهر پس از رعد و برق زیاد، ناپدید شد. بیشتر گزارش ها حاکی از آن است که شهر غرق شده است. جورجیو تسوکالوس در بیگانگان باستانی سوال زیر را ارائه می دهد: اگر شهر در زیر آب ناپدید نشد، اما آیا آن را هم از بین برد؟ باید درک کرد که این تمدن ظاهرا بر تکنولوژی هایی که قادر به پرواز هستند، هر دو قاره و فضا را تحت تأثیر قرار می دهد. یک فرضیه ممکن است این باشد که شهر در واقع یک کشتی فضایی بزرگ شناور در اقیانوس است.

وجود اهرام در قطب جنوب

در حالی که ما می توانیم در مورد تاریخ باستان حدس بزنیم، واقعیت این است که عکس های اخیرا توسط Google Earth نشان از وجود یک هرم در قطب جنوب داده است.

تلویزیون کالیفرنیا در تلاش بود تا گزارشی از منطقه وسیع ویرانه های کشف شده در قطب جنوب تهیه کند. جاناتان گری باستان شناس ، ادعا می کند که دولت آمریکا در تلاش بود این گزارش را به دست بگیرد ، زیرا نشان داد که کاوش های گسترده باستان شناسی تحت کنترل ارتش آمریکا انجام می شود. با این حال ، این یکی از بزرگترین کنجکاوی نیست که می توان در این زمینه در اینترنت یافت. طبق بسیاری از منابع مانند مواردی چون ویلیام تامپکینز یا دریاسالار ریچارد بیرد، آلمانی ها درباره ی ۲ مکان اطلاع داشتند. . در جنگ جهانی اول (به ویژه واحدهای اس اس) که پایگاه خود را نیز ساخته اند تحت نام Swabia جدید شناخته می شود.

راهروها و غارهای زیرزمینی

در چند عملیات، آلمانی ها یک سیستم عبور زیرزمینی،شامل غارها و تخت رودخانه ها،  چشمه های حرارتی، ساخته بودند. به تدریج یک پایگاه کلی ساخته شد که در برخی اسناد محرمانه برلین جدید یا پایگاه ۲۲۱ نامیده می شود .

 آلمانی ها دسترسی به برخی از فن آوری فرازمینی را به دست آوردند. همچنین آنها سعی داشتند بر تکنولوژی بشقاب پرنده ها دست یابند.

دیوید ویلکاک در پخش رادیویی در سال ۲۰۱۶،  گفت که پایگاه های نظامی در غارهایی وجود دارد که  توسط نازی ها در ۱۹۳۹ساخته شده است. در همان زمان، خرابه های تمدن ناشناخته پیدا شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *