آیا آینه ها دریچه ای برای ورود به دنیای دیگر هستند؟


آینه بخشی از بسیاری از خرافات ،و افسانه ها است و از دوران باستان تاکنون چنین بوده است. رومیان باستان معتقد بودند که آینه منعکس کننده روح انسان است و اگر از آینه برای اهداف بد استفاده نادرست شود ، انسان می تواند شکست بخورد. فرهنگ های دیگر نیز افسانه های خود را دارند – عمدتاً منفی. از نظر آنها ، یک آینه می تواند روح را بمکد یا منظره ای را به بعد دیگر ارائه دهد.

آینه و افسانه ها

از آینه در بسیاری از فرهنگ ها برای برقراری ارتباط با ارواح استفاده می شود و اعتقاد بر این است که به عنوان دریچه ای یا درگاهی به دنیای معنوی عمل می کند. اینکه آنها سدی بین دنیای زنده و مرده هستند. یکی از تجربیات رایج در مورد آینه ها ، ظاهر یک شخصیت ، سایه یا موجود دیگری غیر از فرد مقابل آینه است. این مسئله در مورد شخصی به نام Destiny Glaubitz نیز وجود داشت که مشاور معنوی بود.

سرنوشت گلاوبیتس و پرونده های او

زن جوان عاشق آینه بود و از بازارها و مغازه های مختلف با آینه های غیر معمول و باستانی بازدید می کرد. یک روز او آینه ای زیبا و قدیمی را در زیر سقف زمین پیدا کرد. او احساس می کرد کسی در تلاش است تا توجه او را جلب کند تا اینکه موجودی در آینه ظاهر شد و با او ارتباط برقرار کرد. از آن زمان ، تنش ها در خانواده او ایجاد شده است  ، حیوانات خانگی بیمار شده اند. بعد از ناپدید شدن آن موجود ، این زن جوان با من تماس گرفت. من فهمیدم که آینه متعلق به شخصی است که بسیار منفی است ، پس از مرگ او روح و انرژی منفی به این آینه پیوست. وقتی زن جوان آینه ای خریداری کرد و در خانه به آن نگاه کرد ، با روح صاحب متوفی قبلی روبرو شد و انرژی منفی شدت گرفت . من مجبور شدم همه خانواده را پاک کنم. پس از تمیز کردن ، آینه از بین رفته و دور ریخته شد. دوباره همه چیز به روال قبل برگشت.

در مورد دیگر ، مردی در آینه با چهره ای با لباس سیاه و کلاه روبرو شد. این شخصیت نیز گویا وارد زندگی واقعی شده است. کمی بالاتر از کف زمین معلق بود ، هیچ پایی دیده نمی شد. این را مردی کاملا هوشیار تجربه کرد ، این یک رویا نبود. او قرار بود یک راهنمای معنوی برای انسان باشد ، از این رو وحی. در این حالت ، این موجود از آینه به عنوان درگاه استفاده می کرد. منظور ما از پورتال ، یک گرداب نامرئی است که دو مکان را با زمان و مکان به هم متصل می کند.

مرد دیگری از زمان نقل مکان به خانه جدید ، جایی که اتاق خواب پر از آینه بود ، کابوس می دید. او ارواح شیطانی را به اتاق خواب راه داد. طبق فنگ شویی ، آینه ها نباید در اتاق خواب وجود داشته باشند. و از قبل برای ما روشن شده است که چرا.

طبق اصول فنگ شویی – جایی که نمی توان آینه داد

مقابل درب ورودی آویختن یک آینه بزرگ در اینجا کاملاً غیرمجاز است. تمام انرژی مفید شنگ چی که به خانه شما می رود از آن منعکس شده و برمی گردد. با این حال ، هدف شما جذب انرژی خانه است ، نه دفع آن.

در اتاق خواب ، قرار دادن آینه مشابه می تواند باعث خیانت در یک رابطه شود. به خصوص سقف های آینه ای تأثیر بسیار نامطلوبی دارند. اگر نه تخت خواب و نه افرادی که در آن می خوابند در آینه  منعکس نشوند ، مشکلی نیست.

همچنین ، آینه هایی که در برابر یکدیگر قرار گرفته اند ، هیچ سودی ندارند. مکان مشابهی بر وضوح فکر تأثیر منفی می گذارد ، منجر به اقدامی عجولانه می شود و نگرانی های مختلف و سایر احساسات بد را در ساکنان ایجاد می کند.

اگر آینه منعکس کننده آب باشد ، بسیار خوب است

داشتن آینه در میز ناهار خوری در سمت راست ، ایده آل  است.

اگر پول بیشتری می خواهید ، درون کیف پول یک آینه قرار دهید.

اگر برای یک چیز فراموش شده به خانه برگشتید ، آن را در آینه نشان دهید. این یک مراسم محافظتی قدیمی است . اعتقاد بر این است که نباید از سفر آغاز شده بازگشت. با این کار اساساً بدشانسی ناشی از بازگشت را به دلیل یک کار خاص لغو می کنید.

آیا باور خواهید کرد که وقتی عصبانی هستید یا حالتان بد است ، فقط باید جلوی آینه بایستید و مدتی به چشمان خود نگاه کنید روحیه شما بهتر می شود. امتحان کنید ، جواب می دهد.

خرافات و افسانه هایی که برای ما شناخته شده است

آینه همچنین دروازه ای برای ابعاد دیگر است. بنابراین ، باید آینه قاب گرفته شود تا از دسترسی شیطان و موجودات دیگر به روح ما جلوگیری کند.

شکستن آینه قرار است ۷ سال بدبختی به همراه داشته باشد. برای شعله ور شدن ۷ سال بدبختی ، باید خرده ها را به مدت ۷ ساعت دست نخورده بگذاریم. بنابراین فقط ۷ ساعت بدشانس خواهیم بود. اما پس از آن باید تمام خرده های خرده خاک را در خاک دفن کنیم. و  بدبختی نیز دفع خواهد شد.

آینه ها می توانند روح انسان را به دام بیندازند. بنابراین ، در خانه ای که کسی در آن مرد ، باید تمام آینه ها را پوشاند. این باعث می شود که روح در آینه محبوس نشود ، به طوری که نتواند به بهشت ​​برود. روح مردگان همچنین می تواند روح دیگری را در آنها جستجو کند.

وقتی آینه از روی دیوار می افتد ، به این معنی است که شخصی به زودی خواهد مرد.

در هنگام رعد و برق ، هنگام جذب رعد و برق ، باید آینه ها پوشانده شود.

اگر می خواهید در مورد عشق آینده خود خواب ببینید ، با آینه زیر بالش بخوابید.

در طول سال اول زندگی ، نباید اجازه دهیم کودک در آینه به خودش نگاه کند ، زیرا ممکن است روح جوان خود را به درون خود بکشاند.

نباید در تخت آینه بخوابید. موجودات خطرناک مختلف از ابعاد دیگر می توانند از طریق آینه وارد شوند ، که می تواند به ما آسیب برساند. همچنین می توانید از کابوس دیدن رنج ببرید.

آیا به افسانه های آینه ای اعتقاد دارید؟ آیا تشریفات خود را دارید؟ آیا شما هم تجربه حضور ارواح در آینه را دارید ؟ برای ما در نظرات بنویسید.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. سپهر گفت:

    همشون خرافاته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *