بیلی ادوار مایر

پیشگویی های بیلی مایر.

بیلی ادوار مایر “eduard albert meier” در سوم فوریه سال ۱۹۳۷ در بولاچ سوسیس متولد شد. اومدعی است که یک سری بر خورد فیزیکی وتله پاتی با موجودات فرا زمینی از خوشه پروین داشته است. او ادعا می کند که بیش از ۲۵۰ بار با این موجودات بر خورد کرده است. بنا برادعای وی این موجودات ظاهری شبیه انسان های زمینی دارند. او برای اثبات ادعای خود بیش از ۱۰۰۰ عکس شفاف از بشقاب پرنده ها گرفته است که با آزمایش نگاتیو ها ، واقعی بودن عکس ها اثبات شده است.

بیلی مایر هم چنین صدای بشقاب پرنده ها را ضبط کرده است ودر اختیار محققین قرار داده است.موجودات فرازمینی هم چنین فلزاتی به او داده اند که در زمین یافت نمی شود.

از جمله ادعا های بیلی مایر این بود که میگفت بنا به گفته فرا زمینی ها ، قله اورست بلند ترین قله زمین نیست بلکه قله چیمبورازو در اکوادور بلندترین قله زمین است.او این مطلب را در نوشته های خود در دهه ۷۰ میلادی ذکر کرده بود والبته کسی هم این ادعای وی را جدی نگرفته بود تا اینکه مجله جغرافیای ملی”national geographic” که یک مجله علمی معتبر امریکایی است ، در شماره ۲۰۰۲ خود صحت این ادعا بیلی مایر را تایید کرد.

مجله جغرافیای ملی در این شماره خود نوشت: دانشمندان ثابت کرده اند که سطح کره زمین در قسمت میانی خود به علت اثر فرفره ای ایجاد شده بر اثر چرخش کره زمین برآمدگی دارد وبه همین دلیل هنگامی که اندازه گیری ارتفاع بر حسب فاصله از مرکز زمین باشد، قله چیمبورازو در واقع ۲۲۰۰ متر از قله اورست بلند تر است.

به نظر شما یک پیرمرد کشاورز بی سواد که یک دست بیشتر نداره چجوری تونسته ادعایی بکنه که دانشمندان چند دهه بعد وبا تجهیزات بسیار پیشرفته قادر به اثبات آن شدند؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *